Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

22 godziny temu, Infra napisał:

Progi siedzą, przód i tył trzeba dopieścić bo trochę ogryzione były.. ale zara finisz. jeszcze vinylki na bok i do tatusia.

Tatuśku, zakładając progi AERO trzeba ściągać oemowe ? Czy one tylko nachodzą jako nakładki? Pytam bo u siebie jeszcze nie przykładałem i tak trzeba na pewno jeszcze zdemontować chlapacze z przodu. 

• Replies 18.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

38 minut temu, Jurando napisał:

Tatuśku, zakładając progi AERO trzeba ściągać oemowe ? Czy one tylko nachodzą jako nakładki? Pytam bo u siebie jeszcze nie przykładałem i tak trzeba na pewno jeszcze zdemontować chlapacze z przodu. 

cały pakiet to nakładki na fabryczne elementy. Tak jak mówisz, trzeba tylko zdemontować oemowe chlapacze.

• Thanks 1

Przegiąłem z Forkiem.
Trza Lift robić bo zawisł na brzuchu
Ułańska fantazja się uruchomiła, na szczęście sztaplarka z toną piasku na widłach szarpnęła parę razy.dfc4c60175ec53aa13c0a504c208a95a.jpg6dd8589c6d5e68fb6300b32e745f4a20.jpg65a861016de4c573b7cc80c796e64f71.jpg

• Like 2

umyłem i nakleiłem stickery mocy

IMG_20210120_140512.thumb.jpg.fd03194195ac1077005f24413259eba0.jpg

IMG_20210120_160643.thumb.jpg.ce8e5a61988b87c4cc59b2af1c7b0a1b.jpg

• Like 5
  • Upvote 1

Myjnia i przy okazji "odkrycie", niestety niezbyt mile. Ktos polasil sie na dwie literki z klapy. Nie wierze zeby odpadly same, reszta sie zbyt mocno trzyma...20210122_123513_resized.jpg

• Sad 1
15 minut temu, Ptasi0r napisał:

Myjnia i przy okazji "odkrycie", niestety niezbyt mile. Ktos polasil sie na dwie literki z klapy. Nie wierze zeby odpadly same, reszta sie zbyt mocno trzyma...20210122_123513_resized.jpg

Mogą odpaść, u mnie co prawa dużo starszym samochodzie, jedną raz znalazłem przy zaparkowanym samochodzie. Sama odpadła. Potem ściągnąłem reszte i przykleiłem na nowo wszystkie

• Like 1
  • Upvote 1
Mogą odpaść, u mnie co prawa dużo starszym samochodzie, jedną raz znalazłem przy zaparkowanym samochodzie. Sama odpadła. Potem ściągnąłem reszte i przykleiłem na nowo wszystkie
Nie ma bata zeby samo odpadlo, znalazlbym pod autem plus wiem ze ten klej mocno trzyma. Jakis bezmozg kolokwialnie zajebal literki, ciekawe do jakiego strucla mu potrzebne byly.
  • Sad 1
2 godziny temu, Ptasi0r napisał:

Dziwne, ja bym brał STI ;), widocznie "gimby nie znajo" 

• Like 1
Dziwne, ja bym brał STI , widocznie "gimby nie znajo" 
Twoja wypowiedź upewnia mnie w tym że jednak odpadły. No chyba że STI mocniej "siedziały".
4 godziny temu, Ptasi0r napisał:
4 godziny temu, ewemarkam napisał:

Nie ma bata zeby samo odpadlo, znalazlbym pod autem plus wiem ze ten klej mocno trzyma. Jakis bezmozg kolokwialnie zajebal literki, ciekawe do jakiego strucla mu potrzebne byly.

U mnie też jedna sama odpadła. 3 inne oderwałem bez problemów, ale dwie pozostałe trzymały bardzo mocno.

• Like 1
U mnie też jedna sama odpadła. 3 inne oderwałem bez problemów, ale dwie pozostałe trzymały bardzo mocno.
Tylko że tutaj dekada różnicy wieku samochod

Tak z innej beczki.

2 dni temu zaczepił mnie jakiś facet, czekaliśmy obok siebie na zielone, ogladnął wzdłuż i wszerz. Prosi żeby szybę opuścić.... Pyta "kiedy sprzedaje samochód" bo mu się podoba. Ja odpowiadam: "nie prędko ma u mnie dożywocie". Stwierdził że rozumie i życzy miłego dnia. Jakoś tak mi się miło zrobiło.
  • Like 4
  • Upvote 2
8 godzin temu, ewemarkam napisał:

2 dni temu zaczepił mnie jakiś facet, czekaliśmy obok siebie na zielone, ogladnął wzdłuż i wszerz. Prosi żeby szybę opuścić.... Pyta "kiedy sprzedaje samochód" bo mu się podoba. Ja odpowiadam: "nie prędko ma u mnie dożywocie". Stwierdził że rozumie i życzy miłego dnia. Jakoś tak mi się miło zrobiło.

A bo to jednak fajnie przekonać się, że choć Škoda lepsza od Subaru, to nie wszyscy o tym wiedzą....

.....tylko ci z dłuższym stażem na forum

• Like 1
  • Haha 1

Po 3 tygodniach postoju przepłukałem subaraka. Sprawdziłem ciśnieniowo układ chłodniczy.. .gdzieś na rozgrzanym traci ciśnienie, a wycieków brak. Może to jednak nie UPG :blink:

teraz zauważyłem, że jakimś pachołkiem z toru wgniotłem drzwi :biglol: ale to chyba dobrze świadczy, że bokiem :evil2:

Brak opisu.

Edited by 133699
  • Like 5

Był brudasek :D

20210123_081727.thumb.jpg.548b384a36c313b3cf086a0bcec0350c.jpg

20210123_081746.thumb.jpg.1c936de6bcca99539a853a1ac112d042.jpg

A teraz czyścioch :thumbup:

20210123_120204_HDR.thumb.jpg.8218e6430fba360a9546f04fb23dae08.jpg

20210123_120358_HDR.thumb.jpg.af709fdb4811e9f045ed7a90500fea55.jpg

Co się ubrudzi to Subarynki, ale ten moment świeżo po myciu... Ahhh uwielbiam :D

• Like 6
58 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

20210123_120204_HDR.thumb.jpg.8218e6430fba360a9546f04fb23dae08.jpg

Co się ubrudzi to Subarynki, ale ten moment świeżo po myciu... Ahhh uwielbiam :D

Dokładnie,  choć przez chwilę;):) i to uczucie... że czysty:)

• Like 1
15 godzin temu, ewemarkam napisał:

Nie żebym straszył ale znajomy kiedyś dostał propozycję odkupienia samochodu od przypadkowego człowieka na parkingu bo mu się strasznie spodobało. Znajomy odmówił, a dwa dni później samochód zniknął...

Żeby nie było OT to wymieniłem zniszczoną ramkę lewarka zmiany biegów.

IMG_20210123_144745.jpg

Edited by Artman84
47 minut temu, Artman84 napisał:

Nie żebym straszył ale znajomy kiedyś dostał propozycję odkupienia samochodu od przypadkowego człowieka na parkingu bo mu się strasznie spodobało. Znajomy odmówił, a dwa dni później samochód zniknął...

Żeby nie było OT to wymieniłem zniszczoną ramkę lewarka zmiany biegów.

IMG_20210123_144745.jpg

Facet był raczej emerytem w samochodzie typu VAN. 

Wytaplałem się błocie i śniegu do kupca.

Ostatnie Subaru w rodzinie sprzedane.

Wytaplałem się błocie i śniegu do kupca.

Ostatnie Subaru w rodzinie sprzedane.
Nie nacieszyłeś się długo gackiem.