Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

@Infra, masz samochód dopieszczony, zadbany, dłubany, generalnie dużo kasy i czasu wpakowane. 

A taki montaż DET'a po prostu psuje cały efekt, to taka rysa na lakierze. Komora silnika wypucowana, a DET przymocowany na trytytce, dobrze że chociaż czarnej :)

• Like 1
  • Upvote 1
  • Replies 18.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

12 minut temu, Tommi1 napisał:

0-Vmax i to na niemnieckiej ;) autostradzie to już było i nie jest interesujace...

A może Vmax-0 teraz takie modne jest jeżdżenie na hamownie :P

Poczekajmy do wymiany układu hamulcowego ;)

Godzinę temu, tedimy99 napisał:

Znalazłem chwilkę na zmianę ogumienia w Sti.20201130_153626.thumb.jpg.773bfb6cd9eec079706a926af06a62c5.jpg20201130_154555.thumb.jpg.8e7cd790d9a1e76d110f3c13dbe44365.jpg

Ja bym się bał na takich jeździć zimą, jeden krawężnik i strata nie do opisania..

41 minut temu, Oktan napisał:

Ja bym się bał na takich jeździć zimą, jeden krawężnik i strata nie do opisania..

A tam od razu nie do opisania... Wymiernymi wartościami, w tysiącach PLN :biglol:

• Haha 4
7 godzin temu, Oktan napisał:

Już trzy lata tak się jeździ i jakoś się udaje ;). Na wsi krawężników mniej :biglol:. Co najwyżej trawę trzeba wyskubywać z pomiędzy opony i felgi. 

• Haha 1
6 godzin temu, dr.elich napisał:
W dniu 30.11.2020 o 21:55, skwaro napisał:
Zaktualizowałem w końcu nawigację emoji4.png
20201130_214808.thumb.jpg.0863a180b0a1297ab63e98a2ef622143.jpg

W którym wozie ?

W turboforku :)

Przyszedł czas na wymianę świec w FXT. Po wyjęciu starych świec ukazał sie taki widok. 

Na szczęście nie trzeba podnosić silnika w Foresterze SJ ale bardzo tam ciasno. 

AEC88D79-80F0-443B-9334-65286E944160.jpg

Edited by Przemek1979
  • Like 2
29 minut temu, KPR napisał:

co się stało?

Najpewniej aku słabe, ale będę badał sprawę. Błąd Er HC. odpięcie aku, czyszczenie i klemy pomogły. 

Wymieniłam olej w skrzyni i ją uszczelniłam, bo ciekło z niej. Oczywiście, nie osobiście :P

Osobiście zapłaciłam :facepalm:

• Like 4
  • Upvote 1
Godzinę temu, Klexiu_ZST napisał:

Samodzielnie wymieniłem rozrząd w Ej201 :) (600 PLN w kieszeni) f200945a1f232e536850d6b246fb737d.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Miałeś blokadę rozrządu? Ile czasu Ci zajęło? 

Miałeś blokadę rozrządu? Ile czasu Ci zajęło? 

Nie potrzebujesz blokady do SOHC. default_smile.png na znaki ustawiasz wszystko i paskiem blokuje na znakach. Ostatnia rolka którą montujesz to lewą dolną z kołnierzem. Jedyny patent to odprężenie kola pasowego lub poluznienie śruby zanim zdejmiesz paski (auto na biegu + klucz z przedluzka i idzie bez klucza do kół pasowych)

3h default_smile.png

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

• Like 1
  • Upvote 1