Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Infra napisał:

0.9 bar w FB20 z aerodynamiką lodówki :D

 

Zapomniałeś wpiąć reduktor, byłoby szybciej :biglol: 

Że na dwójce ta skrzynia nie może dokręcić do 101km/h to jest trochę szkoda, ale u mnie podobnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Że na dwójce ta skrzynia nie może dokręcić do 101km/h to jest trochę szkoda, ale u mnie podobnie 

Mało który samochód teraz ma tak długą "dwójkę" Pamiętam jak kiedyś miałem audi 80 2.6 V6 z quattro. Na drugim biegu cisnęła ok 120 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ewemarkam napisał:

Mało który samochód teraz ma tak długą "dwójkę" Pamiętam jak kiedyś miałem audi 80 2.6 V6 z quattro. Na drugim biegu cisnęła ok 120 km/h

civic-ki to i setkę na 1ce osiągały :D

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Zapomniałeś wpiąć reduktor, byłoby szybciej :biglol: 

Że na dwójce ta skrzynia nie może dokręcić do 101km/h to jest trochę szkoda, ale u mnie podobnie :facepalm:

 

2 godziny temu, ewemarkam napisał:

@Infra Do odcięcia jakbyś zakręcił to nie dojdzie do 100? Zawsze przy jakiejś korekcie mapy można odcięcie podnieść

 

idzie dobrze ponad 100 na dwójce. Ogólnie mam odcinkę przy 7500 obr ale na filmie zmieniałem przy 6 bo aktualnie przy 6,5 łapie overboosta i wywala check xddddd. także ten filmik nie pokazuje pełni możliwości Świnięcia. czekam, aż mechanik wróci z kwarantanny i pakujemy boost controller, będzie git :D

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
idzie dobrze ponad 100 na dwójce. Ogólnie mam odcinkę przy 7500 obr ale na filmie zmieniałem przy 6 bo aktualnie przy 6,5 łapie overboosta i wywala check xddddd. także ten filmik nie pokazuje pełni możliwości Świnięcia. czekam, aż mechanik wróci z kwarantanny i pakujemy boost controller, będzie git
Po co Ci boost controller skoro masz mapowalne ECU?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dr.elich napisał:
14 godzin temu, Infra napisał:
 
idzie dobrze ponad 100 na dwójce. Ogólnie mam odcinkę przy 7500 obr ale na filmie zmieniałem przy 6 bo aktualnie przy 6,5 łapie overboosta i wywala check xddddd. także ten filmik nie pokazuje pełni możliwości Świnięcia. czekam, aż mechanik wróci z kwarantanny i pakujemy boost controller, będzie git emoji3.png

Po co Ci boost controller skoro masz mapowalne ECU?

oczywiście nie powiem tego tak mądrze jak mój mistrz ale ogólnie chodzi, że nie możemy uwolnić mocy turbo do końca bo coś tam nie steruje m.in. klapami dolotu i coś tam trzeba ręcznie ale seryjne ECU tego nie lubi i dlatego też łapie czeka .... xxddddd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infra napisał:

oczywiście nie powiem tego tak mądrze jak mój mistrz ale ogólnie chodzi, że nie możemy uwolnić mocy turbo do końca bo coś tam nie steruje m.in. klapami dolotu i coś tam trzeba ręcznie ale seryjne ECU tego nie lubi i dlatego też łapie czeka .... xxddddd

tak... rozumiem kilka z tych słów :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Infra napisał:

Zakupiwszy i założywszy pakiecik całoroczny :D Zmiana z 225/55 R17 na 245/40 R18.

 

 

124255719_751319508786552_8844606578117017409_n.jpg

 

Paaanie... u mnie to byś co najwyżej te fele połamał.

 

Ja to bym najchętniej 195/80 założył... jakbym znalazł opony...

Ja tymczasę zrobiłem wizytę kontrolną u blacharza. Dziadzia śmiga już w piątek.

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jurando napisał:

A ja odebrałem Forka z serwisu i zrobiłem pierwsze 20 km docierania . Dziękuję ekipie od @carfit za spełnienie moich fanaberii. Zwłaszcza w tych dziwnych czasach :thumbup:

20201109_130531.jpg

My również bardzo dziękujemy :) Szkoda że nie mogłem wydać osobiście, ale takie czasy ;) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...