Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

• Replies 18.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

24 minuty temu, ewemarkam napisał:

Fajne. A to mleczna rurka plexi? Czy coś innego?

Samoróbka. Taka silikonowa rurka zmatowiona papierem ściernym, a na to naklejona folia dyfuzyjna.

• Like 1

Samoróbka. Taka silikonowa rurka zmatowiona papierem ściernym, a na to naklejona folia dyfuzyjna.
A co z tego będzie jak się uda? Rozumiem ze pewne mody świateł.
Teraz, ewemarkam napisał:
5 minut temu, LosioDriver napisał:

A co z tego będzie jak się uda? Rozumiem ze pewne mody świateł.

Zamiast pozycyjnych z przodu. Już raz przez chwilę miałem taką listwę ale umarła bo głupi ja nie zrobiłem stabilizatora napięcia.... Ale wyglądało zacnie:

https://lh3.googleusercontent.com/qw5pOyLcL0YXX5URQj3WYQTgfaaydfzGZpUL5nE_KBX_u0U5Oz42mih2kSspoyBqKGJA1k9j276rlXkI0I8Zi3vOZo_QT65ycfzBDtXH5XxEcDJ5i7UTbsso4BZRMisgLI4uGaZqyb2WmVuM5xx8iVUwea4dvijqtaDxxPG04N8_w9xGSPt4-uZyHSTidUGzBUDkw96XjFgx6-ogjbYaq_KiWSjU5V_YcGmY1aipPysFdzRWfN2vl4dKnkruX1upeYHzktH7jIFl_Cq3zMmziH0Lo10fhbMe-FELVsTOjWnamy1R9G5cAt2LNAvOTIuQi34NfeEoPqKkaTByAFxt40_taJcQBBYkqFsot9X5gfkszQLcIwuEqhqhTtqUcjQWUERHBvdfV12O9TTWFpPbHlIvaQ_9mEzEB5mEsZSiTPAGEfIHCvZS2VUiK1utuodJG1iIGi6txZk0PxaPfkJw1pZEOhTylPTzVg7vISufRhzIzP940yUCknrwMQ5Jd-K1FiDYNjbHbmY66nOaaJTArDG_hbJdQQ9mh5wrqHgdQCKZ11cEsiL_CfZC02dw0pNU6_NR2qN2lp79Q-zs9QUn8VeawcVzFv82uQu1NcfGjgN651bDgpC3zgZ73qBd1K7P01mxRgFymQuW3YQYeQ5iNapITVJbtfbX7BFSyyx73y4wwSyMGcGOksuhXMB1GMY=w1557-h1086-no?authuser=0

• Like 2
39 minut temu, Subary napisał:

Wjechały zimówki, ale nie było łatwo wjechać podnośnikiem z przodu

WhatsApp Image 2020-10-31 at 11.26.05.jpeg

Chciałbym zauważyć, że zimówki zakładało się co najmniej pod koniec listopada... Winter is coming :thumbup:

4 godziny temu, LosioDriver napisał:

Takie "żaróweczki" wyrzeźbiłem ;)

zarowka.thumb.jpg.7237727cc98b5923391cb868b9684962.jpg

eeeeeeetam, to ja nawet nie próbuję

Za stary na bycie Jedi

Edited by suberet
  • Like 1
  • Haha 10
15 godzin temu, Jurando napisał:

@Infra rozważałeś brytyjską firmę Compbrake? Mam takie u siebie. Jestem bardzo zadowolony. 

dzięki za podpowiedź :) jak bede kupowal, to sie odezwe :D

• Upvote 1

Pokręciłem śrubką tu i tam i jest 1.15 bar. Zaskakujące jak WRX (czy tam Turbo 2000 jak kto woli) jedzie na bogato. 9.7 AFR. Przy 0.9bar identycznie. Mapa jak rasowy JDM, bo przykładowo jakiego GT bym nie sprawdzał to niżej niż 10.5/10.7 nie schodził. Zapłon badany stetoskopem (tak, takim lekarskim! stara szkoła ;)), na VP Racing stuków brak. 

• Like 4
2 godziny temu, 133699 napisał:

Pokręciłem śrubką tu i tam i jest 1.15 bar. Zaskakujące jak WRX (czy tam Turbo 2000 jak kto woli) jedzie na bogato. 9.7 AFR. Przy 0.9bar identycznie. Mapa jak rasowy JDM, bo przykładowo jakiego GT bym nie sprawdzał to niżej niż 10.5/10.7 nie schodził. Zapłon badany stetoskopem (tak, takim lekarskim! stara szkoła ;)), na VP Racing stuków brak. 

0.9 bar w FB20 z aerodynamiką lodówki :D

• Like 5
23 minuty temu, ewemarkam napisał:

Oczywiście na zamkniętym odcinku drogi, albo niemieckiej autostradzie. ;)

Tak, zamknięty odcinek autostrady niemieckiej koło Keulen, sam nagrywałem to wiem, przecież by nie trzymał jedną ręką telefonu żeby nagrać ;)

• Like 2

W końcu wymieniłem żarówki o których pisałem wcześniej, nakręciłem jakieś filmiki dla porównania ale nie umiem ich przekonwertować zeby mniej ważyły :P dlatego wrzucam skriny przed ( jakieś zwykłe GE long life):790476825_gezwyke.png.d77dae300e859052f90cfe5773443a04.png

Po (osram cool blue intense xenonlook):1936302288_osramnowe.png.1c7911812efb2d1bc96d0a7f92400766.png

Różnica w barwie dostrzegalna, zobaczymy jak spiszą się w jakiejś nocnej trasie. Chyba musze pojechać na SKP prawidłowo ustawić światła bo ciut za nisko świecą...

• Like 1