Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

3 godziny temu, Kotolot napisał:

forek zawsze tam gdzie go potrzebują:D nasuwa się jednak pytanie, co robiła laweta na łące? 

Jechał do sąsiada po koparkę i pomylił drogi. Zawrócić próbował ale nie miał dość miejsca, myślał, że łączka fajna... Taka w sam raz...

(Mieszkam sam w przełęczy, sąsiad jest w dolinie poniżej, do mnie też często automaty kierują na jego podwórko....)

• Replies 17.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

15 godzin temu, Kotolot napisał:

nie, nie :D ale też się na nią oglądałem jak się mijaliśmy w dziale "sprzedam" :D Jednak nie byliśmy sobie pisani ale fajny kawałek metalu

bardzo... forek zupełnie inna fura. Teraz w komplecie z nowym zawiasem i fotelami naprawdę ROBI ROBOTĘ :ok:

• Upvote 1
7 godzin temu, Infra napisał:

bardzo... forek zupełnie inna fura. Teraz w komplecie z nowym zawiasem i fotelami naprawdę ROBI ROBOTĘ :ok:

kolejna polecająca rozpórkę dusza, noo to chyba coś w tym musi być:) A co za fotele wrzucałeś ?

22 godziny temu, suberet napisał:

Dziupla w okolicy jest. @Vercy wpakował się więc we współudział. :ph34r:

właśnie też mi to przeszło przez myśl :D ale jak się interes kręci to powinni w subaru zainwestować a nie jakiegoś VW

19 godzin temu, Vercy napisał:

Jechał do sąsiada po koparkę i pomylił drogi. Zawrócić próbował ale nie miał dość miejsca, myślał, że łączka fajna... Taka w sam raz...

(Mieszkam sam w przełęczy, sąsiad jest w dolinie poniżej, do mnie też często automaty kierują na jego podwórko....)

No i w sam raz była jak się okazało :D To ciekawe musisz mieć tam dróżki na takie AWD, bez takiego napędu pewnie zimą ciężko? 

12 minut temu, Kotolot napisał:

kolejna polecająca rozpórkę dusza, noo to chyba coś w tym musi być:) A co za fotele wrzucałeś ?

Sparco R100

3 godziny temu, Kotolot napisał:

właśnie też mi to przeszło przez myśl :D ale jak się interes kręci to powinni w subaru zainwestować a nie jakiegoś VW

No i w sam raz była jak się okazało :D To ciekawe musisz mieć tam dróżki na takie AWD, bez takiego napędu pewnie zimą ciężko? 

Przede wszystkim prześwit, umiejętny kierowca daje radę bez AWD, ale się cholernie przydaje.

Gorzej z usługami, po śmieci przyjeżdża parchatek z naczepą. Szambo tylko w lecie (wszyscy mają bio bo się inaczej nie da).

Karetki niestety nie ma 4x4. Zanim taka dojechała z Jeleniej, sąsiad stracił 3 miesięczne dziecko.

Edited by Vercy
10 minut temu, Vercy napisał:

Przede wszystkim prześwit, umiejętny kierowca daje radę bez AWD, ale się cholernie przydaje.

Gorzej z usługami, po śmieci przyjeżdża parchatek z naczepą. Szambo tylko w lecie (wszyscy mają bio bo się inaczej nie da).

Karetki niestety nie ma 4x4. Zanim taka dojechała z Jeleniej, sąsiad stracił 3 miesięczne dziecko.

.... to się k.... ponuro zrobiło....

4 minuty temu, akir napisał:

Cmentarzysko Japończyków

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

takich bardziej zombie... oni jeszcze trochę chodzą ;)

• Like 1
10 godzin temu, _akir_ napisał:

Bedzie takie cos do SJ XT pasowac ?

generalnie to było pod Impreze GH/GR. SH to ta sama buda praktycznie. SJ już chyba nie... Ja musiałem minimalnie frezować, żeby mi podeszła.

12 godzin temu, _akir_ napisał:

@Oczkoo15 ma jeszcze wersję flex. Niby do legacy ale też powinna pasowac. Poproś go o wymiary. Wydaje mi się że tam jest delikatna regulacja.

• Like 1
14 minut temu, Jurando napisał:

@Oczkoo15 ma jeszcze wersję flex. Niby do legacy ale też powinna pasowac

Tak, zarówno te STi Flexible, jak i ta co ma @Infraode mnie, jest z Legacy, ale pasuje do GH i jak widać do SH również. 

12 godzin temu, _akir_ napisał:

Gdybyś był zainteresowany, to mogę Ci wysłać tą rozpórkę STi, a jak nie będzie pasować to mi ją odeślesz :D

• Like 1
2 minuty temu, Oczkoo15 napisał:

Gdybyś był zainteresowany, to mogę Ci wysłać tą rozpórkę STi, a jak nie będzie pasować to mi ją odeślesz :D

zobaczę ile mi z wypłaty zostanie :biglol: i jeśli będzie jeszcze dostępna to dam znać

• Like 1
5 minut temu, _akir_ napisał:

zobaczę ile mi z wypłaty zostanie :biglol: i jeśli będzie jeszcze dostępna to dam znać

polecam, bo różnica dla auta ogromna... nie wiedzialem, ze taki kawalek kija robi taka robote.

• Like 1
1 godzinę temu, Infra napisał:

polecam, bo różnica dla auta ogromna... nie wiedzialem, ze taki kawalek kija robi taka robote.

fakt, kurde bele jakby auto -20lat wieku

1 godzinę temu, Infra napisał:

Dorzuć jeszcze z tyłu i wtedy dopiero poczujesz różnicę :)

26 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Dorzuć jeszcze z tyłu i wtedy dopiero poczujesz różnicę :)

jest taki plan oczywiscie :)

Godzinę temu, rześki napisał:

emoji1303.png widzę że nie tylko ja zmieniałem buty hehe emoji28.png

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Czas najwyższy, w końcu pierwszy śnieg już zaliczony :D

Oddałem dziadka do blacharza. Tym razem dwie reperaturki, przedni błotnik, plus robimy nadkola raptorem.

Dodatkowo ubytki lakiernicze, rura wlewu paliwa i odrobinę drobnych konserwacji

• Like 1
  • Upvote 1