Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Infra napisał:

Psik, psik, przetarcie ściereczką i spłukujemy wodą :)

ja czekam 5 minut i spłukuje :) efekt podobny :) 

zerknij sobie jeszcze na Detailer'a - kurz mniej osiada

Edytowane przez _akir_
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewemarkam, jak być normalnym człowiekiem, nie respektując potrzeb innych. Staram się podtrzymać Twój popcorn. Rosasck,bardzo Cię proszę, abyś delikatnie zlazł ze mnie. Czy Ty uważasz, że tylko Twoje racje są najmądrzejsze ? Wyższe wykształcenie w tym kraju nie jest obelgą. Akurat moje, stare, może dużo wnosić do dyskusji. Projektowanie przekładni, szyny kolejowe i ich położenie, hamulunek różny od szwajcarskiego... W czymś co potocznie nazywamy TIR ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mz56 napisał:

Rosasck,bardzo Cię proszę, abyś delikatnie zlazł ze mnie. Czy Ty uważasz, że tylko Twoje racje są najmądrzejsze ? Wyższe wykształcenie w tym kraju nie jest obelgą.

Abym co zrobił? Nie mam jak zejść, bo jeszcze nie wszedłem na Ciebie. Napisałem w Twoim kierunku jeden (słownie: jeden) post, do tego w raczej kulturalnym tonie, abyś trzymał poziom. Ty widocznie masz problem ze wszystkimi dookoła.

 

2 godziny temu, mz56 napisał:

Czy Ty uważasz, że tylko Twoje racje są najmądrzejsze ?

Skąd taki pomysł Ci przyszedł do głowy, to nie wiem. Poddaje natomiast w wątpliwość stan, w jakim piszesz, bo chyba mylą Ci się osoby i wpisy...

 

2 godziny temu, mz56 napisał:

Wyższe wykształcenie w tym kraju nie jest obelgą.

Przestań z tym wykształceniem. Też mam wyższe i też z PW. Z drugiej strony mieszkałem cztery lata w akademcach, byłem w WRSie, dużo widziałem i wiem, że duża liczba absolwentów nie zawsze potrafiła się zachować. Liczyłem na to, że Ty będziesz umiał.

  • Haha 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mz56 napisał:

ewemarkam, jak być normalnym człowiekiem, nie respektując potrzeb innych. Staram się podtrzymać Twój popcorn. Rosasck,bardzo Cię proszę, abyś delikatnie zlazł ze mnie. Czy Ty uważasz, że tylko Twoje racje są najmądrzejsze ? Wyższe wykształcenie w tym kraju nie jest obelgą. Akurat moje, stare, może dużo wnosić do dyskusji. Projektowanie przekładni, szyny kolejowe i ich położenie, hamulunek różny od szwajcarskiego... W czymś co potocznie nazywamy TIR ?

 

To chyba gadanie typu starszy ma zawsze rację :rolleyes: i pewnie w pracy Cię za bardzo nie doceniają skoro musisz sobie robić autoPR na forum, mimo żeś łebski gość. 

Też jestem po polibudzie, też po magisterce. Co prawda deskę kreślarską widziałem tylko w ramach ciekawostki, a Downkontta znam tylko jako autora książek, a nie osobiście więc pewnie i tak uznasz że jestem z niższej kasty i nie powinienem się wypowiadać, ale mam wrażenie jakbyś był dziekanem tego forum, a chyba nie jesteś :biglol: to tak w uczelnianej nomenklaturze, żeby bardziej przystępne było :mrgreen:

:hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz ciekawiej. VEC, w pracy jestem ceniony za fachowość i doświadczenie. Rok niecały przed emeryturą. Dzielę się zawsze całą swoją wiedzą, nigdy nie uciekam od niewygodnych pytań. Dlatego, wszyscy młodzi inżynierowie mnie lubią. I tu, chciałbym sprzedać jak najwięcej z moich doświadczeń. Może komuś się przyda. To może głupota, ale ja już tak mam. I nigdy nie twierdziłem, że mam zawsze rację !

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mz56, Twojej fachowości i doświadczenia w żaden sposób nie negowałem. Konstruktywna rozmowa jest zawsze mile widziana. Ja zwróciłem uwagę tylko na prowokacyjny ton z Twojej strony oraz niekulturalny wpis autorstwa @Vercy.

Również zdrówka dla Ciebie, wszystkiego dobrego!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2020 o 16:59, mz56 napisał:

Drogi Kolego. Nie wiem skąd u Ciebie tyle agresji ? Prawdopodobnie Twoje wykształcenie nie jest techniczne. Wierz w reklamy, w cuda na kiju... Twoja sprawa. Co do "nie pieprz głupot" w stosunku do starego mgr inż.  po Transporcie na Politechnice Warszawskiej, to chyba lekka przesada.

Patrząc na sens twojej wypowiedzi to jednak uzasadnione.

 

Jeżeli masz jakiekolwiek uzasadnienie swoich słów, to czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmyłem świadectwa noclegu wron nad Szarym Mnichem. Trzeba zacząć unikać parkowania pod tymi drzewami bo ptaszyska zaczynają na nich nocować. PS. Koledzy? Przestańcie się kopać po kostkach i sypać sobie piaskiem w oczy albo róbcie to w innym wątku.

  • Super! 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mechanik napisał:

Twój Forek jest tak ładnie zrobiony że aż szkoda nie tylko go ubłocic, ale nawet kilometrów nabijać.

Daleko do zrobionego, znowu stoi w warsztacie, hehe. Błota to za dużo już nie zobaczy ale kilometry w silniku idą od zera, także można nabijać ;)

I oczywiście dziękuję za motywujące i miłe słowa :)

Edytowane przez Infra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę święciłem dzień święty i umyłem obie świnie.
Za to przed chwilą (jak mawiał wujek z ABW) operacyjnie umyłem żonowóz i oświniłem go.
Ciekawe kiedy zobaczy i każe zeskrobać....14b854e58f9802618cdd12f12826c44f.jpge095c405d5a54373f5f38b76118ef71e.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...