Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie klatki gdzie nijak się nie idzie ze wszystkich stron dostać, jak zaparkuję przy prawej krawędzi to wysiadam mając max 50cm od drugiej, no nic, udam się w końcu do kumpla który ma dom i kawałek placu to jakoś zamontujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Amnes napisał:

Dokonałem niezbędnych modyfikacji błotników przednich i tylnych celem zmieszczenia kół 19x8,5 ET40 245/30. Sprawdzone już dość solidnie - nie trze.

 

IMG_8447.jpeg.8662bc1def70a119a3a7e14aec842964.jpeg

 

IMG_8448.thumb.jpeg.c1a48c51569e7e12c6e301e93269b1c9.jpeg

 

IMG_8457.jpeg.21d6028d73d1109d495937ca99098b70.jpeg

 

6-letnie michelinki Pilot Super Sport mimo, że już wiekowe zaimponowały mi. Część zadowolenia pewnie leży po stronie profilu - nie ma na czym się już wybaczać. Będzie jeżdżone.

 

 

Pod takie Raysy tez bym nadkola rolował :) Jeszcze carbonowe dekielki Raysa musisz sobie kupić i coś z hamulcami zrobić, bo seria pod taką felgą wygląda biednie ;)

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1uq napisał:

Mam takie klatki gdzie nijak się nie idzie ze wszystkich stron dostać, jak zaparkuję przy prawej krawędzi to wysiadam mając max 50cm od drugiej, no nic, udam się w końcu do kumpla który ma dom i kawałek placu to jakoś zamontujemy ;)

jakbyś był bliżej, to zapraszam do mnie na plac ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, skwaro napisał:

Jeszcze carbonowe dekielki Raysa musisz sobie kupić i coś z hamulcami zrobić, bo seria pod taką felgą wygląda biednie ;)

Normalne niebieskie zamówię - w kolorze felg. Co do hamulców - biedny silnik, biedne hamulce - większe byłyby mi niemalże jedynie potrzebne dla wyglądu. Ale nie powiem, myślałem o tym :P. W tym roku lekką ręką "zainwestowałem" w ten wóz 15k. Nie wiem po co, ale warto było. Pierwsza na liście zakupów w tej chwili jest blacharka a nie jakieś hamulce :D. Zresztą, całe hamulce poza przednimi tarczami są odświeżone i jeszcze właśnie te tarcze muszę wymienić, bo biją :(.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Amnes napisał:

Normalne niebieskie zamówię - w kolorze felg. Co do hamulców - biedny silnik, biedne hamulce - większe byłyby mi niemalże jedynie potrzebne dla wyglądu. Ale nie powiem, myślałem o tym :P. W tym roku lekką ręką "zainwestowałem" w ten wóz 15k. Nie wiem po co, ale warto było. Pierwsza na liście zakupów w tej chwili jest blacharka a nie jakieś hamulce :D. Zresztą, całe hamulce poza przednimi tarczami są odświeżone i jeszcze właśnie te tarcze muszę wymienić, bo biją :(.

W hamulce warto jest zainwestować. Odrazu zobaczysz różnicę nawet w codziennej jeździe. A po drugie 10 punktów lansu na dzielni :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szürkebarát napisał:

Nie zapomnij zgłosić zbycia w wydziale komunikacji. Ale stopem nadal nie jeździsz :) ?

Dziękuję, jeszcze do ubezpieczalni muszę zgłosić i w keratroniku ;)

Nie, Subaru jeżdżę :D

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Aga napisał:

Trupy owadów ciężko domyć moim płynem ze stacji benzynowej, możecie mi coś dobrego polecić

Nie zdarzyło mi się w ostatnim roku nazbierać tyle owadzich trupów żebym musiał się z nimi zmagać. Sonax kiedyś miał dobry preparat na owadzie trupy.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pan Dziedzic napisał:

Został na Forum ? 

Zaproszenie na The Forum poszło ;)

 

38 minut temu, Radosław De napisał:

Ja też w środę w tamtym tygodniu i dalej do mnie nie doszło że to zrobiłem :facepalm:

Ale ja miałam dwa Subaru :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Aga napisał:

A drugie umyłam ;)

 

Trupy owadów ciężko domyć moim płynem ze stacji benzynowej, możecie mi coś dobrego polecic? Na białym wszystko widać :rolleyes:

ja używam tego https://artshine.pl/produkt/daniel-washington-insect-500-ml/ i ogolnie innych produktów tego producenta, śmiało moge polecić do białego :D 

ostatnio żywice z drzwi usunąłem i nawet naklejka cała :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _akir_ napisał:

ja używam tego https://artshine.pl/produkt/daniel-washington-insect-500-ml/ i ogolnie innych produktów tego producenta, śmiało moge polecić do białego :D 

ostatnio żywice z drzwi usunąłem i nawet naklejka cała :biglol:

Brak w magazynie :P

 

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...