Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

 

Polerka była pod naklejkę. Nie jestem fanem wlepek, ale wpadł mi do głowy pomysł że w tym miejscu fajnie by to wyglądało no i musiałem  Jak już zrobiłem to mam mieszane uczucia i chyba to zdejmę... nie wiem, waham się 

Chętnie przyjmę jakieś upvoty/downvoty dla wybadania opinii publicznej:mrgreen:

 

P.S.: gdyby ktoś chciał taką naklejkę na szybę bo w trochę większym rozmiarze to mogę oddać w cenie przesyłki/listu- piszcie pw.

 

 

Untitled5.thumb.jpg.de8f733d2f8a9009dec52e366999ba20.jpg

Skoro chcesz opinii - moim zdaniem coś takiego to obciach. Przyznam jednak, że w tej lokalizacji nie aż taki jak na przedniej szybie. Może inna treść byłaby ciekawym pomysłem.

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, dr.elich napisał:

Skoro chcesz opinii - moim zdaniem coś takiego to obciach. Przyznam jednak, że w tej lokalizacji nie aż taki jak na przedniej szybie. Może inna treść byłaby ciekawym pomysłem.

 

 

Jak dla mnie to fajny napis SUBARU byłby najlepszy :)

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, LosioDriver napisał:

 

Jak dla mnie to fajny napis SUBARU byłby najlepszy :)

Ale właśnie tak aby w lusterku było widać :)

 

Ja dziś Forka umyłem po wakacjach. Ta "aerodynamika" lodówki powoduje że na szybie lądują chyba wszystkie owady. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, VEC napisał:

 

 

P.S.: gdyby ktoś chciał taką naklejkę na szybę bo w trochę większym rozmiarze to mogę oddać w cenie przesyłki/listu- piszcie pw.

 

 

Untitled5.thumb.jpg.de8f733d2f8a9009dec52e366999ba20.jpg

Dla wolnossaka 2.0 wersja z dopiskiem "I'll" :biglol:

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ew napis Subaru lepiej pasuje na stałe na szybce, a nie jako komunikat, który wyskakuje od czasu do czasu...

Efekt popup jest ekstra, sama treść taka sobie. Zawalidroga i tak nie patrzy w lusterku, ze żwawymi kierowcami nie ma problemu co do blokowania pasa. także ten....

No ale ten widok: :mrgreen:

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, VEC napisał:

 

Polerka była pod naklejkę. Nie jestem fanem wlepek, ale wpadł mi do głowy pomysł że w tym miejscu fajnie by to wyglądało no i musiałem :P Jak już zrobiłem to mam mieszane uczucia i chyba to zdejmę... nie wiem, waham się :P

Chętnie przyjmę jakieś upvoty/downvoty dla wybadania opinii publicznej:mrgreen:

 

P.S.: gdyby ktoś chciał taką naklejkę na szybę bo w trochę większym rozmiarze to mogę oddać w cenie przesyłki/listu- piszcie pw.

 

 

Untitled5.thumb.jpg.de8f733d2f8a9009dec52e366999ba20.jpg

ja tam mam adres instagrama mojej Świni. podjeżdżam na zlot, car meet - pyk szyber i ludzie wiedzą gdzie mogą go pooglądać :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Infra napisał:

ja tam mam adres instagrama mojej Świni. podjeżdżam na zlot, car meet - pyk szyber i ludzie wiedzą gdzie mogą go pooglądać :D

Masz instagrama i followersow, nie będe się dla naklejki tak gimnastykował :mrgreen: wszakże wtedy wypadałoby podzić:P

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłem kilka godzin na ogarnięcie kilku rzeczy, które zaczęły się kurzyć na mojej ToDo list.

Zamontowałem antenę i moduł DAB+, która czekała na to jakieś 4 miesiące. Usprawiedliwiam się tym, że w międzyczasie zdążyłem ją zgubić i pogodzić się z faktem, że trzeba kupić nową.

Wymontowałem moduł odbiornika sygnału z kluczyka i dolutowałem do stockowej antenki 1,5 przewodu, który puściłem słupkiem na dach. Zasięg działania kluczyka zwiększył się z kilku do kilkunastu metrów. Była o tym onegdaj dyskusja w tym temacie, więc potwierdzam jedynie, że w SG ta opcja się sprawdza.

Wymieniłem silnik tylniej wycieraczki, który nie działał od zakupu potForka. Wskoczyło również nowe ramię i pióro wycieraczki. Cieszę się choć nie wiem czy kiedykolwiek będę z niej korzystał.

Zamontowałem mikrofon do zestawu głośnomówiącego z jednostki multimedialnej, który ze względu na przeciągające się modyfikacje konsoli środkowej dyndał sobie wesoło na lusterku. Poszedł słupkiem A na wysokość podsufitki.

Jednostka centralna dostała kabel USB wyprowadzony do schowka. Docelowo wpadnie tam modem SIM i potForek będzie miał własne źródło internetów do navi, Spotify i czego tam jeszcze.

Może niedługo zabiorę się za dokończenie modyfikacji panelu konsoli środkowej ale na razie jest dużo roboty przy czyichś autach i na swój zwyczajnie nie starcza czasu. Szewc bez butów chodzi...

  • Super! 4
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 19:36, Orear napisał:

Jest kozak! Oby jak najdłużej działo i oby RAMu wystarczyło!

Dzięki.  Sprawdziłem w boju. Na Chorwację z tym pojechałem, zarąbiście działa, navi, muza, wsio pięknie. Z aktualizacjami racja - raz się włączyły gdzieś na Węgrzech 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie rwd, ale nie pomyślałem, że przednie łożyska wypadało by zabezpieczyć. :biglol:
902c3f1f51dc7e9095e92884f0b302f3.jpg
4a8483d9df56f28338e93ee1b20d1fd8.jpg

Wysłane z mojego mądrego telefonu

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SubaruLPG napisał:

Jesteś odważny że w tak grząskim terenie używasz podnośnika o tak małych stopach/powierzchni podparcia z podłożem

Podnośnik stoi na jakiejś desce, zabezpieczone jest to pieńkiem. Nie wygląda źle.

@Dzixd nakrętka Ci się odkręciła?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SubaruLPG napisał:

Jesteś odważny że w tak grząskim terenie używasz podnośnika o tak małych stopach/powierzchni podparcia z podłożem

kwestia doświadczenia. pod podnośnikiem jest płyta metalowa. :biglol:

po za tym zabezpieczenie zawsze jakieś podkładam.

10 tonowy ciągnik też podnoszę podnośnikiem z podstawą kwadratu 10x10 cm. Gruba belka albo właśnie płyta metalowa robi robotę.

5 minut temu, ewemarkam napisał:

@Dzixd nakrętka Ci się odkręciła?

Wyciągnąłem półosie z przodu. Nakrętki nie było bo nie było przegubu. :facepalm:

Teraz już wsadziłem przeguby stare ze złomu i skręciłem. Powinno trzymać.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zintegrowana stopa to co innego co element postawiony na sobie... Sorry że się czepiam, sam używam prasy własnej roboty . podkładki adaptery nie są w żaden sposób mocowane. co skutkuje że prasa czasem odda jeśli coś zaczniemy krzywo wprasowywać:biglol:

Dobrze że podkładasz coś pod podnośnik. Ja niestety o tym czasem zapominam:unsure: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...