Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Daniel Janus napisał:

Nic wielkiego nie zrobiłem, przejechałem się Lanosem Wisła-Przeł.Salmopol-Szczyrk. Zaczynam go lubieć:)

Lanos fajny wóz :) najmłodsza Impreza, która mi się podoba. Przepadam za tym sposobem poszerzenia budy :) 

a pisanie o upg na forum Subaru gdy ktoś pisze, że się cieszy z auta to jakiś dramat je :toobad:

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, VEC napisał:

Lanos fajny wóz :) najmłodsza Impreza, która mi się podoba. Przepadam za tym sposobem poszerzenia budy :) 

a pisanie o upg na forum Subaru gdy ktoś pisze, że się cieszy z auta to jakiś dramat je :toobad:

 

Ok, dopij i idź spać. Autor zrozumiał sarkazm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie na nie patrzyłem ale trochę mruczenia słyszałem, że pękają. Co o nich myślisz? Długo jeździsz na Zimmerach?
Ze 3mce jestem bardzo zadowolony nie pyla jak trw klocki. Polecam !!!

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minąłem właśnie 23 000 km po praktycznie wymianie silnika. W STI. Oleju nie bierze, Osprzęt stary, , blok nowy, wał nowy, korbowody nowe, głowice nowe... Zrobione idealnie. Lepiej niż fabryka. Wiem, Mahle, Cosworth... Dzisiaj przetoczyłem się z Warszawy do Wiskitek i nazad. O dwunastej w nocy. Tak z ciekawości wysunąłem się za dwie BMW idące ponad 200. Na 500 m dogoniłem. A jechałem 140. Boję się jechać na hamownię, aby czegoś ktoś nie popsuł. Np. z powodu braku odpowiedniego nadmuchu na dziób. Podobno w Ożarowie jest przyzwoite miejsce ? Kupiłem ten pojazd prę lat temu i załatwiła mnie zleżała/sucha/stara benzyna w Bułgarii. Jeden tłok upalony przy 100 km/h ! Jest to wersja TOP z innym tłumikiem, Japończyk, ale już nie robią do 08, oraz jakimś znakomitym, chyba australijskim wynalazkiem (GFB Deceptor Diverter / BOV Hybrids 0-100% Adjust), wszyscy boją się dotknć. Można zmieniać doładowanie pokrętłem. Zaznaczone tak jak kupiłem. Podobnie, od pełnego gwizdka, pełen powrót. Drugi pierścień. Wszystkie przewody jak w oryginale. Nawet fachmani od remontu silnika kupili oryginał, ale zostawili to co było !!! Co ciekawe, nie brudzi się. Taki dziwny BOV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć ile to ma koni !? Kiedyś w Alejach Jerozolimskich spotkałem identycznego. Na 200 m został ze dwadzieścia metrów z tyłu. Ale kierownik był młody. Z kolei mapy chyba prawidłowe, bo nic się nie dzieje. Zaraz po zakupie obleciałem Hiszpanię i chodził jak zegarek. Jadąc momentami mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni po 5 godzin picowania plus gadżety, po zakupie musi być po mojemu.

Ojeje powymieniany, tylko jeździć!

Nowy Subarak w Sosnowcu!

Morda się śmieje...

 

 

3.jpeg

6.jpeg

  • Super! 7
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem auto i przyjrzałem się rantom nadkoli, czas się chyba za nie powoli zabierać bo prędzej czy później zaczną gnić.

 

Dodatkowo wezmę gada do salonu masażu i uciech cielesnych i ogarnę klar 

 

Wczoraj zrobiliśmy z kolegą minispota i muszę przyznać, że ochota na podmianę się zmniejszyła.

 

Sporo irytujących mnie elementów wygląda na zwyczajne zużycie gąbek fotela przez co przy moim wzroście powoduje problemy.

 

Pytanie jak zrobić teraz te fotele żeby było dobrze.

IMG_20200823_155951.jpg

IMG_20200823_155850.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2020 o 16:44, Infra napisał:

Też właśnie na nie patrzyłem ale trochę mruczenia słyszałem, że pękają. Co o nich myślisz? Długo jeździsz na Zimmerach?

Pękają? Ale przy zwykłej jeździe, czy mówimy o warunkach dość ekstremalnych? Co trzeba zrobić żeby pękła tarcza hamulcowa? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vercy napisał:

Sporo irytujących mnie elementów wygląda na zwyczajne zużycie gąbek fotela przez co przy moim wzroście powoduje problemy.

 

Pytanie jak zrobić teraz te fotele żeby było dobrze.

Poważny tapicer, który wie jak do tego podejść. Można wymienić całą gąbkę na nową, uszyć tapicerkę, można wszystko... tylko trzeba odpowiedniego fachowca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Orear napisał:

Poważny tapicer, który wie jak do tego podejść. Można wymienić całą gąbkę na nową, uszyć tapicerkę, można wszystko... tylko trzeba odpowiedniego fachowca. 

Właśnie kruca, zauważyłem że chyba mam wykrzywiony fotel kierowcy...

 

Fotele nie są w linii, tj pasażera ma wewnętrzny bok bardziej do środka niż wewnętrzny kierowcy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...