Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

1 godzinę temu, FilipeK napisał:

...mocniej by robiło PUK PUK...

No i czego się czepiasz?? ;) Stało się to się stało :P:D

1 godzinę temu, FilipeK napisał:

png-clipart-mitsubishi-motors-green-mdma-pill-testing-2c-b-ecstasy-pill-grass-color.png

Mituwisi lepsze niż Bubaru ;)

• Replies 16.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

16 minut temu, Aga napisał:

Ubezpieczyłam Forka, gdybym wiedziała że to tak drogo, to chyba bym go nie kupiła :lol:

Aga, gratki z zakupu i żeby się sprawował....

P.S. Ubezpieczanie Subaru czasami mam wrażenie że jest z grupy Premium.... a i silnik przynajmniej H8 ;)

• Thanks 1

P.S. Ubezpieczanie Subaru czasami mam wrażenie że jest z grupy Premium.... a i silnik przynajmniej H8
Kiedyś pytałem znajomego agenta ubezpieczeniowego. Generalnie jest tak że są traktowane jak samochody "sportowe". I to wszystkie, nawet taki mój Forester.
  • Upvote 1
1 minutę temu, ewemarkam napisał:
13 minut temu, Tommi1 napisał:

P.S. Ubezpieczanie Subaru czasami mam wrażenie że jest z grupy Premium.... a i silnik przynajmniej H8 emoji6.png

Kiedyś pytałem znajomego agenta ubezpieczeniowego. Generalnie jest tak że są traktowane jak samochody "sportowe". I to wszystkie, nawet taki mój Forester.

Dokładnie tak jak piszesz samochody spoertowe, nawet forek na "gnojówkę" jest tak samo traktowany....

P.S. OC za 3 letniego MB 400km jest takie samo jak za 9 letniego STI.... paranoja/ znaczy Polska... ;)

3 minuty temu, Aga napisał:

Wg PZU Forester to kombi :mrgreen:

@Tommi1, dziękować ;)

PZU to nie firma... to stan umysłu... ;)

• Like 1
Godzinę temu, Tommi1 napisał:

Dokładnie tak jak piszesz samochody spoertowe, nawet forek na "gnojówkę" jest tak samo traktowany....

P.S. OC za 3 letniego MB 400km jest takie samo jak za 9 letniego STI.... paranoja/ znaczy Polska... ;)

OC? a co w tym dziwnego? :)

gdybyś o AC pisał ;) 

Zamontowałem sobie lusterko fotochromatyczne i zmieniłem podświetlenie przycisków na kierownicy z czerwonego na zielone.

IMG_20200805_155615_1.thumb.jpg.768297616696f48d5e38eab4419dc51f.jpgIMG_20200805_155453.thumb.jpg.83f54dc79cd3b9651f643fa68783ce15.jpg

• Like 4
OC? a co w tym dziwnego?
gdybyś o AC pisał  
Dziwne o tyle że powyżej pojemności 2.0 chyba ta sama stawka.
26 minut temu, VEC napisał:

OC? a co w tym dziwnego? :)

gdybyś o AC pisał ;) 

AC też nie wychodzi jakoś kosmicznie a 3-4 lat temu jak chciałem AC na swojego 11-12 letniego GD to dużo mniej nie wychodziło.

Bo STI bylo zakwalifikowane do samochodów sportowych o "podwyższonym ryzyku" tak mi to zostało przedstawione.  :( dlatego miał tylko ekstra szyby ubezpieczone hahahaha

Wymieniłem świeczki, nie obyło się bez niespodzianek po jednej stronie i to z tej gdzie najłatwiejszy dostęp, wsuwki przewodów które wchodzą na główki swiec zostały mi na nich. Myślałem że będę musiał zamawiać odrazu kable, ale opanowane i wszystko gra :thumbup:

IMG_20200805_172752.jpg

6 godzin temu, Infra napisał:

Kończąc... a może zaczynając ;) w kwestii built not bought.... Tak aktualnie wygląda serducho Świni, FB20 + turbo Garret MGT2259S, FMIC i gumy Turboworks, BOV HKS G176, orurowanie plus pełny przelot - custom ;) 

116837619_234007441031137_44456221344248665_n.jpg

Znów uświniony błotem, tym razem jak zaciągnie wody to H6 turbo? ;)

1 godzinę temu, 555marcin napisał:

Albo 2,35.... ;)

1 godzinę temu, 555marcin napisał:

tym razem jak zaciągnie wody

:(

Zamontowałem sobie lusterko fotochromatyczne i zmieniłem podświetlenie przycisków na kierownicy z czerwonego na zielone.

IMG_20200805_155615_1.thumb.jpg.768297616696f48d5e38eab4419dc51f.jpg

Lusterko z kompasem czy bez? :)
Godzinę temu, LosioDriver napisał:

Lusterko z kompasem czy bez? :)

Bez, to lusterko z Citroena C6 zdrutowane do oryginalnego mocowania.

Godzinę temu, Yaros napisał:

Bez, to lusterko z Citroena C6 zdrutowane do oryginalnego mocowania.

O wygląda jak "oryginalne" Subaru z US.

Te same co był w US w Subaru w Europie był chyba w Leksusie.

Gdzieś miałem spisane modele jak kupowałem sobie takie lusterko.

Wpinałeś się do gotowej wiązki od lusterka? Złącze pasowało?

13 godzin temu, 555marcin napisał:

pierwsze co to do psychologa :D @Infra już chyba ma dość off roadu na pare lat :D 

8 minut temu, FilipeK napisał:

pierwsze co to do psychologa :D @Infra już chyba ma dość off roadu na pare lat :D 

Zależy czy zdecyduje sięna opuszczenie fury do asfaltu czy zostawi zawias jak jest :D

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Zależy czy zdecyduje sięna opuszczenie fury do asfaltu czy zostawi zawias jak jest :D

zostaje jak jest, właśnie zbieram na ATki :P specjalnie FMICa daliśmy wyżej, żeby się można było taplać :) Foresterka kocham za wielozadaniowość - szybki na asfalcie, daje fun w terenie a jak trzeba to zawiezie całą rodzinę nad morze. No, Your Impreza can't do this :P Np dzisiaj goniłem EVO, ale na światłach się gapił, że nie mógł uciec XD

• Like 1

Na aktualnej, podstawowej mapce 250HP i 320 niuta idzie sobie tak (na niemieckiej autostradzie):

• Like 1
21 minut temu, Infra napisał:

Na aktualnej, podstawowej mapce 250HP i 320 niuta idzie sobie tak (na niemieckiej autostradzie):

Prawie jak mój były Passat B5 1.9tdi 156 kunia i 360Nm :biglol:

• Haha 1
1 godzinę temu, Infra napisał:

Np dzisiaj goniłem EVO, ale na światłach się gapił, że nie mógł uciec XD

Nie no bez przesadyzmu, On na pewno wiedział, że się ścigacie? :D Jak evo to bo byle mapie miało pewnie 400HP, to gdzie tu porywnywać do 250 konnego Forka :D 

• Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 1