Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

10 godzin temu, skwaro napisał:

VPR100

też tak miałem w Golfie V Gti i też się wyleczyłem. A 98 akurat jest wszędzie, nawet na zadupiach, w których odpoczywam nad morzem (wioska 50 osób) :) a że moje daily to zawsze jest fura również do zabawy to w 95 się nigdy nie bawiłem i nie będę. Tak jak ja nie piję Królewskiego to i Świni nie będę polewał byle czego :D

• Replies 16.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

też tak miałem w Golfie V Gti i też się wyleczyłem. A 98 akurat jest wszędzie, nawet na zadupiach, w których odpoczywam nad morzem (wioska 50 osódefault_cool.png a że moje daily to zawsze jest fura również do zabawy to w 95 się nigdy nie bawiłem i nie będę. Tak jak ja nie piję Królewskiego to i Świni nie będę polewał byle czego

Jedź za granicę i pogadamy default_smile.png

P. S. VPower z Shella jakościowo jest taki sam albo nawet lepszy niż PB98 z innych stacji, tylko ma 95 nie 98 oktanów.

2 minuty temu, skwaro napisał:

Jedź za granicę i pogadamy

za granicę mam diesla V6 :biglol:

7 minut temu, Infra napisał:
za granicę mam diesla V6 default_biglol.gif

Dlatego piszę że ja nie zamierzam wsiadać w nic na gnojówkę, bo Forek jest fajniejszy na alpejskich drogach, stąd wolę PB95 default_smile.png

Tak dla przypomnienia:

Edited by skwaro
  • Like 7
  • Upvote 1

Niby środek lata, a bałwanek :biglol:

20200803_230430.thumb.jpg.ad7b01b77be3da3fba02d3bf256b73cc.jpg

20200803_230445.thumb.jpg.bab765ae502be06f966b8bca3154725e.jpg

Co do samego pucowania. Pierwszy raz od kąd jestem w posiadaniu jakiejkolwiek samochodu, to po umyciu wziąłem i elegancko wszystko sobie do sucha przetarłem szmatkami :upside-down-face_1f643-small:nie było dla mnie zdziwieniem, że oglądając w końcu auto z tak bliska ma tyle wizualnych drobnicowych defektów, że głowa mała :biglol:, ale szacunek do ludzi, którzy tak pucują ze szmatkami po każdym myciu. Nawet wlew paliwa w końcu wyczyściłem :biglol:

20200804_000132.thumb.jpg.124620ac3ef112e92c1e55134b47770f.jpg

Do brzegu. Dzisiaj pół dnia odkurzanie, pucowanie, sprzątanie... Efekt wow dla mnie jest :dance:

Edited by Kiwi 4ester
  • Like 5

Kto się umywa, tego ubywa. Wrażenie robi dopiero mycie samochodu raz na pół roku. Ale lakier się nie zdziera ! :yahoo:

• Like 2
  • Haha 1

Po 346 dniach bez Prosiaka dzisiaj go odbieram <3 Poskładany, polepiony, psikający i zasuwający... nie wytrzymię w robocie :D

117235419_3143968845723296_2300365298095731293_o.jpg

117074912_3143968989056615_5530040087079582026_o.jpg

• Like 7
6 minut temu, Infra napisał:

Prosiaka

No i gdzie to Porsche, bo nie widzę :P

• Like 2
  • Haha 3
Godzinę temu, Aga napisał:

No i gdzie to Porsche, bo nie widzę :P

Mój Prosiak lepszy niż Porsze :D

Wjechał, 10 min i wyjechał. Diagnosta pod wrażeniem, bo 20 lat na karku, a tu buda zdrowa, silnik suchy, wszystko w pełni sprawne. Jedyne zastrzeżenie :mały luz na prawym sworzniu, a że uszkodzona guma na nim, to na dniach się wymieni i będzie bajka. 

IMG_20200805_091733.jpg

• Like 11
  • Upvote 1
W dniu 4.08.2020 o 09:43, Infra napisał:

Mój Prosiak lepszy niż Porsze :D

Nie, no Infra zaczyna Cię ponosić :biglol:. Najpierw Tajki, później harem a teraz Prosiak lepszy niż Porsze...

P.S. Dawaj namiary na tego doktora ;) chcę takie same tabsy :biglol:

• Haha 3
2 minuty temu, Tommi1 napisał:

Nie, no Infra zaczyna Cię ponosić :biglol:. Najpierw Tajki, później harem a teraz Prosiak lepszy niż Porsze...

To kwestia gustu :) Nigdy nie lubiłem Porsche i dalej nie lubię. Wolę built not bought niż kupić gotowca w skórach z 3 do sety. Co prawda takiem GT2 RS bym nie pogardził :D

1 minutę temu, Infra napisał:

To kwestia gustu :) Nigdy nie lubiłem Porsche i dalej nie lubię. Wolę built not bought niż kupić gotowca w skórach z 3 do sety. Co prawda takiem GT2 RS bym nie pogardził :D

Nie migaj się, dawaj namiar na doktora :biglol:;)

32 minuty temu, Infra napisał:

A jeździłeś kiedtś jakimś? :upside-down-face_1f643-small:

W tym built not bought to chodzi o własnoręczne dłubanie przy furze. Bo jak zlecasz mody mechanikowi i tylko wykladasz kase to tak jakbys odhaczał pozycje w specyfikacji wozu w skórach z 3s do sety, tylko rozwleczone w czasie ;) Wiadomo, że nie odlejesz własnoręcznie korpusu turbo, ale zamontować możesz :superhero:

:clinking-glasses:

• Like 1
Godzinę temu, Infra napisał:

Kwestia gustu, aczkolwiek Prosiak to Porsche. Zastanów się nad swoimi podświadomymi pragnieniami :P:mrgreen:

• Like 1
40 minut temu, VEC napisał:

A jeździłeś kiedtś jakimś? :upside-down-face_1f643-small:

W tym built not bought to chodzi o własnoręczne dłubanie przy furze. Bo jak zlecasz mody mechanikowi i tylko wykladasz kase to tak jakbys odhaczał pozycje w specyfikacji wozu w skórach z 3s do sety, tylko rozwleczone w czasie ;) Wiadomo, że nie odlejesz własnoręcznie korpusu turbo, ale zamontować możesz :superhero:

:clinking-glasses:

Coś tam swojego też włożyłem w ten build... ale łatwo oceniać na forum :)

14 minut temu, Aga napisał:

Kwestia gustu, aczkolwiek Prosiak to Porsche. Zastanów się nad swoimi podświadomymi pragnieniami :P:mrgreen:

Zawsze chciałem Hundaja Elantrę...

Godzinę temu, Infra napisał:

Coś tam swojego też włożyłem w ten build... ale łatwo oceniać na forum :)

Zawsze chciałem Hundaja Elantrę...

ocenić mogę tyle, że jesteś pozytywny zajawkowicz, ale na forum 126p też pewnie znajdzie się kilka postów o pokrewieństwie, a może nawet wyższości Fiata nad Porsche :mrgreen: Grunt żeby uczucie nie przesłaniało istoty rzeczy:)

Kończąc... a może zaczynając ;) w kwestii built not bought.... Tak aktualnie wygląda serducho Świni, FB20 + turbo Garret MGT2259S, FMIC i gumy Turboworks, BOV HKS G176, orurowanie plus pełny przelot - custom ;) 

116837619_234007441031137_44456221344248665_n.jpg

• Like 7
  • Upvote 1
4 godziny temu, Tommi1 napisał:

Dobrze, że nie sygnowane logiem STI bo jeszcze mocniej by robiło PUK PUK w bani :D 

png-clipart-mitsubishi-motors-green-mdma-pill-testing-2c-b-ecstasy-pill-grass-color.png

Edited by FilipeK
  • Like 3
  • Haha 2

Ubezpieczyłam Forka, gdybym wiedziała że to tak drogo, to chyba bym go nie kupiła :lol:

Przy okazji dowiedziałam się, że składka była jakby niezapłacona... No ale nieważne, teraz Forek ma full pakiet :mrgreen: