Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, aplam13 napisał:

Bardzo fajnie Ci to wyszło, jak robiłeś awaryjny? Ja się trochę ze swoim pomęczyłem z żyletką i taśmą PVC:thumbup:

Zeszlifowałem cały przycisk do plastiku i maskowałem od nowa, czyli duży trójkąt, potem linie, kolejny mniejszy trójkąt i znów linie.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za naprawę żonowozu, bo jej coś w przednim dyfrze pykło i łożysko półosi postanowiło pooglądać świat przez dziurkę, którą sobie samo zrobiło

 

46381706eaee3ca063c5931e7d2dbc1c.jpg&key=409093dc5a09d0d65f17ecf294688bfb5263e39147d2c6da0b9ac83dd8a36fb5

 

 

 

 

  • Zmieszany 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, koziolek napisał:

Ale jak to?emoji848.png To skrzynia jest?

 

A tak to, dyfer się wziął i rozsypał przy kickdownie no i koniec balu panno lalu, trzeba wymienić skrzynię :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, skwaro napisał:

A tak to, dyfer się wziął i rozsypał przy kickdownie no i koniec balu panno lalu, trzeba wymienić skrzynię :)

Nie wiem jak w młodszych rocznikach, ale w Antyku dzwon z dyfrem jest odkręcany od reszty skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hugo napisał:

Nie wiem jak w młodszych rocznikach, ale w Antyku dzwon z dyfrem jest odkręcany od reszty skrzyni.

W tym jest tak samo, ale teraz szukaj samego dyfra pasującego do skrzyni, poskładaj do kupy, itd. Czas to pieniądz, a pieniądz czasem jest a czasem go nie ma :)

Muszę szybko naprawić bo teraz srebrnym jeździ jak potrzebuje, a nie ma lekkiej nogi :) :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skwaro napisał:

W tym jest tak samo, ale teraz szukaj samego dyfra pasującego do skrzyni, poskładaj do kupy, itd. Czas to pieniądz, a pieniądz czasem jest a czasem go nie ma :)

Muszę szybko naprawić bo teraz srebrnym jeździ jak potrzebuje, a nie ma lekkiej nogi :) :)

A samego dyfra przedniego nie można dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samego dyfra przedniego nie można dostać?

Od ręki nikt nie miał razem z obudową, druga skrzynia już leży i czeka na montaż, wymyta, uszczelniona, z nowym filtrem. Założyć, zalać i gotowe. Jutro zobaczę ile mi się uda zrobić, bo z czasem trochę krucho.

 

3a7a50e8facc3e8e0a448468d84063b8.jpg&key=3b1692a20b4784f3f11c892ec4b32a191d24f0b5eb05917298ac50c5fa390717

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rosaskc napisał:

Fajnie siadły ;)

Dzięki :)

 

Godzinę temu, rosaskc napisał:

Tak w ogóle to co to za felgi? One chyba na jakieś SpecB czy inne fajne Legasie szły?

W tym kolorze występowały tylko w Legacy WR Limited. Takie same, tylko srebrne, szły w Spec B na Japonię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciek Niemy napisał:

Jakieś szczegóły?

Foto?

Wypalało oczy. Kamery nie chciałem ryzykować

 

Wlot IC jakbyś beczkę na ogórki na pół przeciął. 

Koła chyba 205/40 R18

Wlot ze znaczkiem JDM

To wszystko na zwykłym zielonym S-turbo

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rosaskc napisał:
16 minut temu, Oczkoo15 napisał:

18x7

ET 55

:huh:

 

Jestem zawiedziony. Myślałem, że szerzej będzie i mniejsze osadzenie.

No niestety, felgi OEM zazwyczaj dosyć głęboko siedzą ;)

Choć mi tam odpowiada tak jak jest. Ewentualnie dystanse założę, ale na razie nie będę kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Oczkoo15 napisał:

No niestety, felgi OEM zazwyczaj dosyć głęboko siedzą ;)

Choć mi tam odpowiada tak jak jest. Ewentualnie dystanse założę, ale na razie nie będę kombinował.

To prawda. W każdym moim subaraku dotychczas wrzucałem felgi o mniejszym osadzeniu. Wyjątkiem jest STi. Tutaj seria jest całkiem ok, ale szerokość to 8,5.

Felgi, o których rozmawiamy, myślałem wrzucić na Forka SH, ale obecnie mam ET35 przy 7J i leży elegancko. Muszę inne 18 cali znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...