Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

4 minuty temu, _akir_ napisał:

zamontowałem belki na relingi + uchwyty na rowery :D

SJSa będziesz na rowerze robić? :P

• Haha 1
  • Replies 17.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

1 minutę temu, rosaskc napisał:

SJSa będziesz na rowerze robić? :P

taaa :D bede jak Kubica na kolarzówce :D 

a tak powaznie to zboje sie na urlop wiec musialem wszystko poustawiać i poskręcać - na SJS pojade bez tego bo za mocno gwiżdże i mnie wkurza :D 

3 minuty temu, KPR napisał:

@akir dlatego polecam bagażnik rowerowy na hak:D

i prostować mocowania zasilania za kazdym lajtem z Panzerem ? :D jednak wole na dachu ;) 

Montaż bagażnika na hak to 5 min, a na dachu to uchwyt pod jeden rower to czas ok 5 min i ta niewygoda, że wysoko... Ale co kto woli:D

Godzinę temu, KPR napisał:

Montaż bagażnika na hak to 5 min, a na dachu to uchwyt pod jeden rower to czas ok 5 min i ta niewygoda, że wysoko... Ale co kto woli:D

najpierw trzeba miec hak :P 

1 minutę temu, KPR napisał:

@akir a ja tak piszę z myślą, że masz hak :facepalm: Zatem w takiej sytuacji wybór jest oczywisty :superhero:

nie ten akir :P ja jestem z kreskami :D 

6 minut temu, _akir_ napisał:

nie ten akir :P ja jestem z kreskami :D 

już poprawiam :ph34r: Dzięki za uważkę, ale wtopka :facepalm:

Właśnie dostałem monit haha, ale mam ten sam problem. Rower 24kg brak haka, jak to najtaniej rozwiązać? Nie znalazłem na klapę nic co udźwignie elektryka. Na dach jestem za niski i za ciężki rower żeby bez uszkodzenia samochodu wsadzić taki rower

@akir przepraszam za całe to zamieszanie :ph34r:

Ja mam hak, więc... kierunek działania był raczej oczywisty.

Bagażnik na klapę niszczy lakier i może uszkodzić nawet blachę w aucie. Na dach bałbym się jednak wrzucać coś tak wielkiego/ciężkiego, wiedząc że nie będę jechał 20-30km/h :D

Zastanów się jednak nad bagażnikiem na hak - rozwiązanie na lata i problem z głowy :thumbup:

29 minut temu, akir napisał:

Właśnie dostałem monit haha, ale mam ten sam problem. Rower 24kg brak haka, jak to najtaniej rozwiązać? Nie znalazłem na klapę nic co udźwignie elektryka. Na dach jestem za niski i za ciężki rower żeby bez uszkodzenia samochodu wsadzić taki rower

Na dach 24kg też możesz nie wcisnąć. Ja mam 20kg elektryka (bez baterii) i jest na granicy obciążenia dla uchwytów Thule. Na klape bym się bał. Chyba tylko hak zostaje bo tam limity do 30kg na uchwyt i 60kg na wszystkie roweru.

6 minut temu, blejzu napisał:

Na dach 24kg też możesz nie wcisnąć. Ja mam 20kg elektryka (bez baterii) i jest na granicy obciążenia dla uchwytów Thule. Na klape bym się bał. Chyba tylko hak zostaje bo tam limity do 30kg na uchwyt i 60kg na wszystkie roweru.

dokładnie tak :)

4 minuty temu, blejzu napisał:

Chyba tylko hak zostaje bo tam limity do 30kg na uchwyt i 60kg na wszystkie roweru.

Zakładając, że sam bagażnik rowerowy potrafi ważyć nawet z 20kg + rower następne 20 parę to będzie najlepsza opcja :) a nawet jeszcze jeden będzie można zapakować :). Przy trzecim mogłoby być już za dużo, bo w zależności od producenta, ale nacisk na kulę jest ok. 80kg

27 minut temu, koziolek napisał:

Docieram motor:yahoo:

Szybko, gratulacje! Oby bezawaryjnie! ;)

• Like 2
17 godzin temu, koziolek napisał:

Docieram motor:yahoo:

dej mu na zimnym.

• Like 1
  • Haha 5
  • Confused 1
22 godziny temu, Infra napisał:

Dawno i nieprawda.

a ja myślałem, że to twinscroll już w aucie siedzi :) To co teraz będzie jednak?

2 godziny temu, FilipeK napisał:

a ja myślałem, że to twinscroll już w aucie siedzi :) To co teraz będzie jednak?

Fabryczne FB20, rozprężone i trochę podłubane + dodane to co poniżej ;) Jutro będzie nowe sprzęgło + nowa mapa.

105494288_318608805970451_6923953536016382586_n.jpg

105372373_264104757986888_7540828045192336984_n.jpg

• Like 3
  • Thanks 1
5 minut temu, Infra napisał:

Fabryczne FB20, rozprężone i trochę podłubane + dodane to co poniżej ;) Jutro będzie nowe sprzęgło + nowa mapa.

105494288_318608805970451_6923953536016382586_n.jpg

105372373_264104757986888_7540828045192336984_n.jpg

Czyli jednak nie ogarnęli elektryki w EJ i twin scrolla nie będzie? Szkoda...

8 minut temu, skwaro napisał:

Ogarnęliby ale koszta kosmiczne, prawie wszystko trzeba byłoby wymienić. Jednak SH to mocniej zmieniona konstrukcja niż myślałem :P

38 minut temu, skwaro napisał:

e tam szkoda, jednak będziesz jedyny :mrgreen: