Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rosaskc napisał:

SJSa będziesz na rowerze robić? :P

taaa :D bede jak Kubica na kolarzówce :D 

 

a tak powaznie to zboje sie na urlop wiec musialem wszystko poustawiać i poskręcać - na SJS pojade bez tego bo za mocno gwiżdże i mnie wkurza :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@akir przepraszam za całe to zamieszanie :ph34r:

 

Ja mam hak, więc... kierunek działania był raczej oczywisty.

Bagażnik na klapę niszczy lakier i może uszkodzić nawet blachę w aucie. Na dach bałbym się jednak wrzucać coś tak wielkiego/ciężkiego, wiedząc że nie będę jechał 20-30km/h :D

Zastanów się jednak nad bagażnikiem na hak - rozwiązanie na lata i problem z głowy :thumbup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, akir napisał:

Właśnie dostałem monit haha, ale mam ten sam problem. Rower 24kg brak haka, jak to najtaniej rozwiązać? Nie znalazłem na klapę nic co udźwignie elektryka. Na dach jestem za niski i za ciężki rower żeby bez uszkodzenia samochodu wsadzić taki rower

 

 

Na dach 24kg też możesz nie wcisnąć. Ja mam 20kg elektryka (bez baterii) i jest na granicy obciążenia dla uchwytów Thule. Na klape bym się bał. Chyba tylko hak zostaje bo tam limity do 30kg na uchwyt i 60kg na wszystkie roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, blejzu napisał:

Na dach 24kg też możesz nie wcisnąć. Ja mam 20kg elektryka (bez baterii) i jest na granicy obciążenia dla uchwytów Thule. Na klape bym się bał. Chyba tylko hak zostaje bo tam limity do 30kg na uchwyt i 60kg na wszystkie roweru.

dokładnie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, blejzu napisał:

Chyba tylko hak zostaje bo tam limity do 30kg na uchwyt i 60kg na wszystkie roweru.

Zakładając, że sam bagażnik rowerowy potrafi ważyć nawet z 20kg + rower następne 20 parę to będzie najlepsza opcja :) a nawet jeszcze jeden będzie można zapakować :). Przy trzecim mogłoby być już za dużo, bo w zależności od producenta, ale nacisk na kulę jest ok. 80kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Infra napisał:

 

Fabryczne FB20, rozprężone i trochę podłubane + dodane to co poniżej ;) Jutro będzie nowe sprzęgło + nowa mapa.

 

105494288_318608805970451_6923953536016382586_n.jpg

105372373_264104757986888_7540828045192336984_n.jpg

Czyli jednak nie ogarnęli elektryki w EJ i twin scrolla nie będzie? Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...