Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.06.2020 o 17:18, Kiwi 4ester napisał:

Czysta robota :) aczkolwiek jak wszystko powsadzasz to nie ma pewności, że wszystko zaświeci, bo w razie w trzeba będzie jeszcze obrócić o 180 stopni :upside-down-face_1f643-small:

Czysta jak czysta, musze zmyć to zielone ustrojstwo z tarcz a potem zabawa z doborem odpowiednich...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzybianie i wymiana filtra kabinowego w gacku zakończone miłym chłodkiem bez zbędnych zapachów. 

Niestety w imprezie czynnik zdezerterował z układu, podjechałem na serwis klimy gdzie stwierdzono, że sprężarka ma nie szczelność :wacko:

IMG_20200617_175522.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Zaproponowali regenerację?

Zaproponowali wymianę lub regenerację, do tego wymianę chłodnicy klimy bo podobno słabo wygląda (chociaż nie bardzo wiem w którym miejscu) i rzucili orientacyjnie kwota ok 2tys., więc na razie podziękowałem. Zaryzykuję chyba i kupię jakąś używkę, przełożę, przy okazji wymienię oringi na przewodach, dam do sprawdzenia szczelności i nabicia... Może na jakiś czas będzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artman84 z miesiąc czy dwa temu miałem jeszcze problem z klimą na zasadzie, że chwilę dmuchało zimne, a na postoju ciepłe. Pomogło wymiana skraplacza z osuszaczem + czyszczenie układu i uzupełnienie olejem z czynnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, koziolek napisał:

Złożyłem blok i tłoki, jutro cała reszta i myk do budy.

U mnie podobna sytuacja. Profilaktycznie zleciłem rewizję sinika w NS. Okazało się, że 2-gi tłok przytarty, pierścienie olejowe zapieczone. Tak więc to był ostatni dzwonek przed poważną awarią. Z pozytywnych informacji wał w bardzo dobrym stanie, głowice i turbo też. Lecimy na OEM częściach za wyjątkiem UPG Cosworth, szpilek ARP i panewek ACL:)

Czułem podświadomy przekaz od Forka, że kolejnej długodystansowej wyprawy nie pokona. To się chyba nazywa jedność maszyny i człowieka;)

 

Przebieg 238kkm- faktyczny.

 

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...