Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy mieszek skrzyni biegów i ręcznego. Dziewczyna pomogła trzymać jak podklejałem, wyszło elegancko. :D Jutro filtry. Spróbuję też kupić i wymienić ten piprztyk od gazu, bo brzydko wyglada max. 

 

IMG_20200611_175341.jpg

IMG_20200611_175338.jpg

Edytowane przez Maksym Słomski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano był taki niezbyt piękny jak kupiłem auto, a teraz najwyraźniej ułamałem jeden z zaczepów i postanowił wyskoczyć. :) Działa poprawnie, wiec mogę go wkleić na taśmie obustronnej, ale jednak wolałbym wymienić na coś, co przy okazji wygląda ładnie. :) Jutro skoczę do Mysłowic do BRC, a nuż mają takie cuś. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak go kupiłem i tak jest podłączony, a żeby te przewody właśnie ogarnąć chciałem dać go do warsztatu specjalizującego się w subarkach :) I tam zaczerpnąć wiedzy co jest nie tak, popytać co i jak oraz jak to poprawić, bo jeszcze się uczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Rafcio napisał:

Porządek pod maską przed i po :) Trzeba przywracać powoli autko do porządku po właścicielu co nic nie dbał.

s1.jpg

s2.jpg

 

Teraz jeszcze tylko zadbać o przewody..

Czym myłeś pod maską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, hugo napisał:

Moim zdaniem najlepsze w NA miejsce na parownik lpg jest prawa podłużnica.

Jeśli przyjdzie ci np. wyjąć rozrusznik to będzie mało miejsca.

Dzięki bardzo za info, cenna wiedza, skoro najlepsze miejsce, to będzie trzeba pomyśleć o zmianie. (Jeśli się oczywiście da bez większych problemów)

A czyściłem pod maską środkiem do czyszczenia silników w spreju, polecony w sklepie motoryzacyjnym, bodajże K2? Chyba. + do plastików i kurzu, brudu poza silnikiem preparatem shiny garage do plastików.

Edytowane przez Rafcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafcio napisał:

Dzięki bardzo za info, cenna wiedza, skoro najlepsze miejsce, to będzie trzeba pomyśleć o zmianie. (Jeśli się oczywiście da bez większych problemów)

U mnie tak to wygląda. Dolot jest z Imprezy, ale wcześniej miałem taką samą "puszkę" jak u ciebie. 

IMG_20200613_150205.jpg

IMG_20200613_150223.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem pompę wody, która wyszła z fabryki z wadą. Nie polecam nikomu doświadczenia gdzie po remoncie silnika i przejechanych 3kkm czuć płyn chłodniczy z nawiewu :) Przy okazji wymieniony oring w klimatyzacji, i znowu można jeździć przy temperaturze 30 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...