Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, KPR napisał:

Pierwsze, pierwsze :) Przejechane już ponad 20k km i dalej śmigam :yahoo:

 

 

Dziś już po planowanym przeglądzie po 105k km. Dodatkowo trzeba było wymienić jeszcze przednie klocki hamulcowe oraz tuleje przednich wahaczy.

 

Na koniec nastąpił montaż takiego oto gadżetu, którego zakup dokonałem jeszcze jak było normalnie i czekał w kwarantannie aż do dziś :D

20200608_195917.thumb.jpg.595740a2a4c8444486c152fa5248b52d.jpg

Po ile i gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FilipeK napisał:

całka na bank bo dach sie zagiał ;)Najlepsze to ze kupilem tego sztrucla 08.06.2017, wczoraj bylo rowne 3 lata :D Prawie jak w leasingu, 3 lata i auto odebrane tyle ze nie przez leasing ale przez PZU/Kasacje :lol: To chyba nie pierwsza jego stluczka, bo wiecej szpachli sie kulało na drodze niz szkla. 

29E89ADF-AD99-46B9-B8DD-7B18B5C5A598.jpeg

To chyba tynkarz 2m łatą naciągał:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, FilipeK napisał:

całka na bank bo dach sie zagiał ;)Najlepsze to ze kupilem tego sztrucla 08.06.2017, wczoraj bylo rowne 3 lata :D Prawie jak w leasingu, 3 lata i auto odebrane tyle ze nie przez leasing ale przez PZU/Kasacje :lol: To chyba nie pierwsza jego stluczka, bo wiecej szpachli sie kulało na drodze niz szkla. 

29E89ADF-AD99-46B9-B8DD-7B18B5C5A598.jpeg

Kiedyś to nie żałowali lakieru, nie to co teraz... /s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Wałek to tu raczej ktoś na kimś zrobił, a nie malowanie :biglol:

Jak kupujesz auto za 10k jeszcze podczas ulewy i gradobicia, pod golym niebem, 250 km od domu to co tu mozesz oczekiwac :biglol: Sprzedawca mial idealna pogodę na sprzedaż. Jutro przyjeżdża rzeczoznawca, ciekawe co mądrego powie. Odliczą mi za ten tynk przy złomowaniu? :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, FilipeK napisał:

Jak kupujesz auto za 10k jeszcze podczas ulewy i gradobicia, pod golym niebem, 250 km od domu to co tu mozesz oczekiwac :biglol: Sprzedawca mial idealna pogodę na sprzedaż. Jutro przyjeżdża rzeczoznawca, ciekawe co mądrego powie. Odliczą mi za ten tynk przy złomowaniu? :D 

Powiedz im, że gdzieś po drodze na złomowanie widziałeś tabliczkę "przyjmę każdy gruz" :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, FilipeK napisał:

całka na bank bo dach sie zagiał ;)Najlepsze to ze kupilem tego sztrucla 08.06.2017, wczoraj bylo rowne 3 lata :D Prawie jak w leasingu, 3 lata i auto odebrane tyle ze nie przez leasing ale przez PZU/Kasacje :lol: To chyba nie pierwsza jego stluczka, bo wiecej szpachli sie kulało na drodze niz szkla. 

29E89ADF-AD99-46B9-B8DD-7B18B5C5A598.jpeg

 

Przy tej grubości to mogli się bardziej postarać i siatkę dać, nie popękało by tak łatwo od puknięcia Scanią :mrgreen:.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2020 o 13:37, Ptasi0r napisał:

jak wrażenia z jazdy?

~1200km od wymiany, więc coś już można powiedzieć.

Jestem zadowolony. Spełniły wszystkie moje oczekiwania:

  • seryjna wysokość;
  • cena lepsza od serii;
  • możliwość regulacji twardości.

Mam teraz ustawione lekko twardziej niż seria (nie pamiętam który to "klik") i to czuć, ale nie ma znacznej straty na komforcie.

Za jakiś czas zobaczymy jak z trwałością. Na razie cieszę się, że zniknęło stukanie, które występowało w moich seryjnych.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem kierunkowskaz w błotniku na nówkę sztukę nie śmiganą OEM bo w starym się wziął zatrzask rozpękł i wylatał :) Alledrogowi biznesmeni krzyczą za używkę 50zł, a nowy 80zł :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana żarówek H7 na Tungsramy 150% + nowe ramki, które nie pękają w dłoniach. :D Jutro biorę się za zamek w bagażniku, mieszek ręcznego i skrzyni biegów oraz filtry powietrza i kabinowy. :3 Dzień święty święcić! xD

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...