Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

Godzinę temu, MDsuperstar napisał:

Zrobiłem też sobie R205.

@Tommi1 miałeś rację, że z tym klejem jest robota ;)

IMG_20200430_151241~2.jpg

IMG_20200430_181828.jpg

Więcej szczegółów poproszę! Na moim białasie czarna wstawka siądzie ładnie.

• Replies 18.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

Wpadł w końcu bulgotnik,czyli odpowiedni kolektor i róznica jest kolosalna :wub::thumbup: Ssaczek pięknie gada.

A jak juz świnia wisiała na podnośniku ,to od razu lato sobie wrzuciłem :)

bul1.jpg

bul2.jpg

bul3.jpg

bul4.jpg

• Like 3
  • Upvote 1
2 godziny temu, MDsuperstar napisał:

Zrobiłem też sobie R205.

@Tommi1 miałeś rację, że z tym klejem jest robota ;)

Hola hola mości Panie....

Jeszcze brakuje parę detali ;), na razie to poszedłeś jak właścicel E36  316i naklejając tylko emblematy z M'ki :biglol: (taki żarcik)

Co do kleju, skórkowańcy skośnookie skąd taki dorwali... Nie wiem, ale jego elastyczność po 10 latach na aucie jest niesamowita...

P.S. to jeszcze parę szczegółów, amorki+sprężyny, IC spray i będziesz coraz bliżej...

Godzinę temu, rosaskc napisał:

Więcej szczegółów poproszę! Na moim białasie czarna wstawka siądzie ładnie.

Masz parę opcji, pierwsza cziński market alle tanio ;), druga zamówić z pewnej dzapańskiej strony (co uczyniłem ja), amerykańskie alletanio ;) albo zamowic przez ASO (akurat ta opcja nie wiem czy się sprawdzi) poszukam fot z numerami OEM to wstawię

Godzinę temu, ewemarkam napisał:

A gdzie film z dźwiękiem?

Dzisiaj sam jeździłem ,jutro przy pomocy drugiej osoby coś nagram :) Ale ogólnie bajka ,bulgocze aż miło , teraz się cudownie przed światłami schodzi z biegów  i te 2,5 -3,5 tys piknie :)

14 minut temu, Szczepanoo napisał:

Hello,

Dzisiaj odebrałem z n.sącza... :ph34r:
pykło dobrze w legasiu h6.

6A8CB69E-EB98-455A-BD91-BF5D038B5408.jpeg

35D42BDB-AF26-4753-BDDA-39E6F50934A8.jpeg

O kurcze. Z jakiego modelu dopasowałeś chłodnicę? Jakiś czas temu szukałem takiego rozwiązania

1 godzinę temu, Tommi1 napisał:

P.S. to jeszcze parę szczegółów, amorki+sprężyny, IC spray i będziesz coraz bliżej...

Wiem, ale poprzestaję na emblemacie :biglol:

U mnie po 12 latach - świetny klej.

2 godziny temu, rosaskc napisał:

Więcej szczegółów poproszę!

Zaraz Ci link wyślę

Edited by MDsuperstar
4 godziny temu, koziolek napisał:

Wysyłałem do tej firmy.7c025e0e4c522f3e36aab8bed59b02ad.jpg

Taptane Tapatalkiem

A wiela kasują?

Założyłem nowe oryginalne poszycia foteli, które wczesniej kupiłem. Narazie fotel pasażera, ale kierowcy i tylna kanapa czekają w kolejce :D

Przed

IMG_20200430_185929_HDR.jpg

IMG_20200430_185939_HDR.jpg

Po

IMG_20200501_085701_HDR.jpg

IMG_20200501_094140_HDR.jpg

Edited by yaroz
  • Like 4
2 godziny temu, yaroz napisał:

Założyłem nowe oryginalne poszycia foteli, które wczesniej kupiłem. Narazie fotel pasażera, ale kierowcy i tylna kanapa czekają w kolejce :D

Przed

IMG_20200430_185929_HDR.jpg

IMG_20200430_185939_HDR.jpg

Po

IMG_20200501_085701_HDR.jpg

IMG_20200501_094140_HDR.jpg

Duży problem ściągnąć?

Ściągnąć może nie ale potem zakładanie to jest udręka. Obowiązkowe długie szpiczaste kombinerki i płaski śrubokręt do rozciągania takich kółeczek trzymających pręty naciągające tapicerkę. Robiłem to pierwszy raz w życiu i zajęło mi to 5godz.

Palce bolą jak diabli, a i łaciny człowiek sobie trochę przypomniał :biglol:

Edited by yaroz
  • Haha 3

Te kółeczka można łatwo rozgiąć długimi szczypcami "elektrycznymi", chwytasz za koniec i przeginasz w bok :) Fakt że paluchy i tak bolą, przerabiałem to jak wkładałęm maty grzewcze do foteli. Na tyle jest to wredne że od roku mam tylko jeden fotel z przodu zrobiony. A drugi komplet czeka na montaż.

A jeśli się zagubią to śmiało można użyć z drutu miedzianego 1,5mm2.

55 minut temu, ewemarkam napisał:

Te kółeczka można łatwo rozgiąć długimi szczypcami

Już doszedłem do tego, że łatwiej mi było je rozszerzyć płaskim śrubokrętem, a długimi szczypcami ponownie je zaginałem.

• Like 1

Poskładałem i zamontowałem grill. Próbowałem plastidipem Motipa, ale nie byłem zadowolony (pewnie moja wina, bo wyszła mi taka jakby struktura). Niestety nie chciało się tak ładnie zerwać, także wyczyszczenie grilla po plastidipie to była masakra, nie polecam.

Ostatecznie polakierowane tradycyjnie, podkład plus lakier. Sama siatka poszła w proszek, ale tu też nie obyło się bez przygód. Zaczęło się od znaczka, skończyło na odnowieniu całości, w sumie mi się podoba :D

IMAG6978.thumb.jpg.676b9b8ee0bb901337d5a88e47e84001.jpg

• Like 4
  • Upvote 1

Przetestowałem spalanie Forkowe w stylu zwanym dziadkowym - 230km przejechane bez celu po okolicznych wsiach i miasteczkach - spalanie 9,8LPG/100.

Koszt testu 35zł. :)

1 godzinę temu, raci napisał:

Poskładałem i zamontowałem grill. Próbowałem plastidipem Motipa, ale nie byłem zadowolony (pewnie moja wina, bo wyszła mi taka jakby struktura). Niestety nie chciało się tak ładnie zerwać, także wyczyszczenie grilla po plastidipie to była masakra, nie polecam.

Ostatecznie polakierowane tradycyjnie, podkład plus lakier. Sama siatka poszła w proszek, ale tu też nie obyło się bez przygód. Zaczęło się od znaczka, skończyło na odnowieniu całości, w sumie mi się podoba :D

IMAG6978.thumb.jpg.676b9b8ee0bb901337d5a88e47e84001.jpg

Znaczek skąd?

Z tylnej klapy. Wymienialem, bo moja przerdzewiała i został mi znaczek. I tak z nim jeździłem w schowku.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

• Like 1
19 minut temu, Norweski_Pacjent napisał:

Dowiedziałem się, że Dziadek potrzebuje nowej wycieraczki na tył.da06285bea1f755e851536f037566e8b.jpg

Moja wygląda okej, ale wiecznie hałasuje. Jakbyś miał chwilkę rozebrać swoją i powiedzieć gdzie są jakie podkładki....? Może by przestała?

Moja wygląda okej, ale wiecznie hałasuje. Jakbyś miał chwilkę rozebrać swoją i powiedzieć gdzie są jakie podkładki....? Może by przestała?
Napisz na PW co dokładnie się dzieje/ co cię interesuje.