Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że niedzielna praca ... itd. ale traktuje to jako hobby, coś jak za dawnych lat budowanie Lego z dzieciakami, to raz, a dwa, że w tyg. nie ma takiej opcji by na spokojnie zająć się swoją flotą.
Także dziś wskoczył Millersik do wrx’a oraz letnie koła.
 
 
P.s @Aga, czy mogłabyś przenieść moje i @Oktan'a posty w odpowiedni dział  " co zrobiłem..."
Dziekuje.
9DF892C9-D6D4-41CB-AEC0-B08890B03628.thumb.jpeg.0760712e4474265b7cb750387e184f10.jpeg
6A3BA62D-86E5-45D3-B186-36881C81DE3C.thumb.jpeg.b83d6bba17687b1a63638244230e40ef.jpeg

Coś te ranty takie obdarte od złotych felg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dolną tuleje dźwigni zmiany biegów:

zrobione.thumb.jpg.63e32c6c474a036ab0de516c0264303a.jpg

mocowanie.thumb.jpg.d00ab9bd302e85cef47734823a5ff780.jpg

 

O ile wymiana tulei między lewarkiem a cięgnem dała duży efekt na plus, tak tutaj efektu brak, a babrania troszkę jest, szczególnie z wybijaniem pinów :)

Jakby ktoś się kiedyś zabierał, to żeby założyć linkę wstecznego, trzeba najpierw wrzucić wsteczny bieg, inaczej będzie za krótka i nie uda nam się wbić pina.

Na zdjęciu poniżej, sytuacja kiedy nie wrzucimy biegu R.

linka.thumb.jpg.db135580cf12ac595685e5d2d932ff01.jpg

Ale przy okazji pooglądałem dokładnie i wiem gdzie jeszcze jest luz, tylne mocowanie mechanizmu zmiany biegów na pewno mam do wymiany.

Edytowane przez raci
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, 555marcin napisał:

 

Zawsze mnie zastanawiał montaż takiej kratki, na jakiej zasadzie się odbywa? Otworów montażowych nie ma w tamtych okolicach.

Haki łapią za tył otworu na pasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Orear napisał:

A co będziesz tam woził? Pasowałoby chyba jeszcze zabezpieczyć boczne okna przed stłuczeniem? Chyba, że to tak dla zwierzaka co by nosa kierowcy nie wściubiał. ;)

 

Tu raczej rozchodzi się o możliwość załadunku po dach i uniemożliwienie ładunkowi wpadnięcie do przedziału pasażerskiego w razie nagłego hamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 555marcin napisał:

 

Tu raczej rozchodzi się o możliwość załadunku po dach i uniemożliwienie ładunkowi wpadnięcie do przedziału pasażerskiego w razie nagłego hamowania.

No właśnie dlatego też piszę o zabezpieczeniu szyb bocznych. Sam ostatnio wiozłem dość sporo rzeczy w bagażniku i długo mędrkowałem nad tym jak to poukładać żeby okien nie stracić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Orear napisał:

No właśnie dlatego też piszę o zabezpieczeniu szyb bocznych. Sam ostatnio wiozłem dość sporo rzeczy w bagażniku i długo mędrkowałem nad tym jak to poukładać żeby okien nie stracić. 

Ale znaczy żeby ładunek? po to masz osłony boczne i rozumek przy pakowaniu, osłony powodują że jakikolwiek materiał tak łatwo na nią nie wpada, a reszta to wystarczy coś podłożyć.

Co wozić będę? pewnie nic, kolega @janekbe miał na sprzedaż, a że zrobił mi przysługę to odkupiłem od niego niepotrzebny mu fant.

Generalnie i docelowo do wożenia pieseła. Którego nie mam, ale żona chce, więc pewnie pójdziemy na kompromis i będziemy mieć dwa.

Edytowane przez Vercy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przeciągnąłem wszystkie kable pod CA. Jeździć jakoś trzeba, wiec jako tako auto przygotowane do wyjazdu. Następny krok - wygłuszenie drzwi. b2eedc6d51d68dc7e220804cf8a17e95.jpg
7c94f7268f67114141bb6bae3566d9be.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...