Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Infra napisał:

Stan na wczoraj. Do końca tygodnia mają zjechać graty do silnika i składamy. No i jeszcze szarpanina z wiązką.

sadpig2.jpg

Myślałem że mnie wyprzedzisz i będziesz pierwszy z twinsrollem na pokładzie :) Coś długo Ci się schodzi z tym, ale powoli do celu, czekam na efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hemi112 napisał:

Miło widzieć ma forum kogoś z okolic :)

Mamy bardzo fajną ekipę  Subarową w Bolesławcu i warsztat ,który się w tym boxerowym świecie specjalizuje :)

w1.jpg

w2.jpg

w3.jpg

Dawaj waść namiary na priv albowiem potrzeba ...

 

U mnie na razie za naprawy się ledwie wziąłem, dopiero wychodzę z poprawek druciarstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem SF. Służył wiernie 9 lat. Kupił pan diagnosta, który robił mu przeglądy od kilku lat. Forek nigdy nie zawiódł. Miał natrzaskane 415 000, z czego ja zrobiłem 300 000 i to na LPG.

Tak pewnego, sprawnego i dającego radość z jazdy auta nigdy nie miałem (no...., może Audi 100 Avant zbliżył się do tego poziomu, tyle, że był FWD).

Teraz nastała era SG. Zobaczymy jak się wykaże. Startuję z nim z podobnego przebiegu, co w SF. Ma 136 000 i LPG. Mam nadzieję na równie owocną co ze starszym bratem współpracę na długie lata. :)

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Danko napisał:

Po dobrym miesiącu leżenia w szafce, zabrałem świnki 

20200130_143701.jpg

20200130_143745.jpg

FZA , ot mały sentyment mam  do miasta i ludzi ,bo jeździłem w pogotowiu i pomieszkiwałem chwilę tam z 12 lat temu  (na Piastowskiej) i miasto jakieś takie fajne po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hemi112 napisał:

FZA , ot mały sentyment mam  do miasta i ludzi ,bo jeździłem w pogotowiu i pomieszkiwałem chwilę tam z 12 lat temu  (na Piastowskiej) i miasto jakieś takie fajne po prostu :)

Oo, wreszcie ktoś z okolic :biglol: Ja obecnie z Zielonej Górze, ale to i tak minimalna odległość. Co do samych Żar.. Miasteczko ładne, wierzę, że może się podobać. Pozdro! :thumbup:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 20:54, skwaro napisał:

Myślałem że mnie wyprzedzisz i będziesz pierwszy z twinsrollem na pokładzie :) Coś długo Ci się schodzi z tym, ale powoli do celu, czekam na efekty :)

Pozostaje tytuł "pierwszego SH z twinscrollem" ;) Owszem długo, już mnie kurwica bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rosaskc napisał:

Spisałem umowę i oddałem kluczyki...

Bez wzięcia kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowe klocki i tarcze na przód, gładkie Brembo + Mintex 1155, na razie zrobiło się dziwnie cicho, ciekawe jak będzie jak się ułożą i zacznę ich używać zgodnie z przeznaczeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...