Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Oktan napisał:

Z racji sporego :biglol: zainteresowania zakupem mojego XT dziś wjechała ostatnia część układanki układu wydechowego, mianowicie TD04L z WRX i wąski uppipe bez precata. Doszedł jeszcze trzyportowy solenoid. Zostaje strojenie i skrzynia w końcu zacznie zmieniać 'poprawnie' biegi pod napływem niuta :D

Strzelam skok ze 177KM na okolice 250KM więc będzie chyba odczuwalna różnica :superhero:

„Pytasz dzika czy sra w lesie?” :superhero: będzie „zacnie” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymiana popękanej od zeszłoroczego mrozu deski w Blitzenie. Przy okazji wymiana radia na takie z nowszym oprogramowaniem B).

Muszę przyznać, że przy tej ilości dodanych gadżetów oraz obecnej temperaturze na zewnątrz, cały proces wymiany deski był "lekkim" koszmarem :krecka_dostal:

 

DSC_4190-1376x774.JPG

DSC_4188-1376x774.JPG

DSC_4197-1376x774.JPG

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, FilipeK napisał:

i tak pewnie zaraz wyjadą bo widać ze dokładka leży i czeka na swoją kolej :D 

 

Jak byś mi czytał w myślach :) dokładka czeka...więc ledy wylatują :) a co do oberwania ich na krawężniku to trzeba po prostu uważać, ale nie zdażyło mi się

Zresztą na wiosnę obydwa zderzaki tył, przód lecą do lakierowania od kamyków, więc będzie trzeba parkować z dala od krawężników. Już teraz mam schizę i parkuje zdala od wszelkich samochodów, jak zobaczę choć jedną wgniotkę to urwę...! :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymiana popękanej od zeszłoroczego mrozu deski w Blitzenie. Przy okazji wymiana radia na takie z nowszym oprogramowaniem B).
Muszę przyznać, że przy tej ilości dodanych gadżetów oraz obecnej temperaturze na zewnątrz, cały proces wymiany deski był "lekkim" koszmarem :krecka_dostal:
 
DSC_4190-1376x774.thumb.JPG.f9f6186c3de97d65c5846fbb06684622.JPG
DSC_4188-1376x774.thumb.JPG.e0a7846d07b36989804e515a3356f71e.JPG
DSC_4197-1376x774.thumb.JPG.ea57ed4a431f116c934c21b5038cf3ba.JPG
Zdradzisz co włożyłeś w ramkę navi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dr.elich napisał:

Zdradzisz co włożyłeś w ramkę navi?

Niezawodne i tanie "chińczyki". W daily też mam dwa inne typy i są świetne do wszystkiego (navi, bt streaming, youtube, predkość z GPS, ekran do kilku kamer, itp :D).

 

 

Screenshot_20200103-203403-720x360.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2020 o 18:06, R4RE napisał:

Dzisiaj wymiana popękanej od zeszłoroczego mrozu deski w Blitzenie. Przy okazji wymiana radia na takie z nowszym oprogramowaniem B).

Muszę przyznać, że przy tej ilości dodanych gadżetów oraz obecnej temperaturze na zewnątrz, cały proces wymiany deski był "lekkim" koszmarem :krecka_dostal:

 

DSC_4190-1376x774.JPG

Mogłeś od razu na "Europę" przełożyć! :lol::lol::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprowadziłem na spacer na białe łącznie z kilkoma innymi Bolesławieckimi subarakami.

Niby tylko 80km różnicy ,a jaka bajka :)

Bolesławiec-Jelenia góra praktycznie bez zmian ,ale od szklarskiej Poręby biało ,a foty robione w oddalonym o 20km Harrachovie :)

ziiii.jpg

ziiim.jpg

ziim2.jpg

Edytowane przez hemi112
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, hemi112 napisał:

Niby tylko 80km różnicy ,a jaka bajka :)

 

Słuchaj ja miałem różnicę czarno-biało na odcinku 8-10km jak byłem teraz w okolicach Wisły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, hemi112 napisał:

Wyprowadziłem na spacer na białe łącznie z kilkoma innymi Bolesławieckimi subarakami.

Niby tylko 80km różnicy ,a jaka bajka :)

Bolesławiec-Jelenia góra praktycznie bez zmian ,ale od szklarskiej Poręby biało ,a foty robione w oddalonym o 20km Harrachovie :)

 

 

Przy następnej wycieczce w okolice Szklarskiej daj znać na PW - chętnie dołączę ;-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...