Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Po tygodniu dolewania płynu, po patrzeniu jak legaś zamienia się w lokomotywę jadąc przy temperaturach bliskich zeru z włączonym wentylatorem. Po dokręceniu wszystkich opasek na przewodach chłodniczych coś tchnęło mnie żeby po raz setny pompując jak zwykle miekkim, górnym wężem powietrze złapać za gorący dolny a tu...cyk... zimno, a po obd 96st.c. Dawno tak nie zmarzłem wymieniając przy -5 na glebie przed domem termostat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglad diagnostyczny zrobiony. Klocki z tylu nalezaloby wymienic i pomyslec na wiosne o zabezpieczeniu antykorozyjnym bo pojawiaja sie ogniska.
Czy jest w Lodzi jakis zaklad, ktory polecilibyscie?

Wysłane z mojego HTC Desire 830 dual sim przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2019 o 00:04, Krzychu91 napisał:

Nie zapomnij wrzucić foty po zmianie ;) Czym malowane ? Warto by było poszukać czerwonego przycisku awaryjnych (dobry kontrast) oraz czarne pokrętła od klimy, ale nie tania sprawa to jest :) Ja swego czasu myślałem o czarnym, ale połysk ;)

I obiecana fota, jednak bardziej spodobał mnie się przycisk na czarno zrobiony, czerwony przymierzałem ale to ni było to co mi spasowało, więcej w wątku:thumbup:

IMG_20191205_212251.thumb.jpg.b063d5e1dbb900b9e1b83c1fbca96c51.jpgIMG_20191205_214556_HDR.thumb.jpg.3af7925a51a80d63321bf366946ad841.jpg

  • Super! 5
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowo oddane na reperaturki ,ale 20 lat na karku więc troszkę rzeczy się urodziło i dziś odebrane.

reperaturki plus ruda won tam gdzie jest (okolice tyłu) oraz zabezpieczenie antykorozyjne (robione okolice).

Koszt 3000zł.Wyjściowo 1500zł za reperaturki ,jak wsio pójdzie gładko.Faktura itd.

Podaje cenę tej roboty ,bo czasem czytam,że za byle konserwację na odpietrol ,czy wymiane rozrządu w np.Legacy 2.5 NA biorą po 3 tys bo SUBARU :(

zro00.jpg.jpg

zro0.jpg

zro000.jpg.jpg

zro1.jpg

zro2.jpg

  • Super! 3
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2019 o 18:32, JAREK.EL napisał:

Przeglad diagnostyczny zrobiony. Klocki z tylu nalezaloby wymienic i pomyslec na wiosne o zabezpieczeniu antykorozyjnym bo pojawiaja sie ogniska.
Czy jest w Lodzi jakis zaklad, ktory polecilibyscie?

Wysłane z mojego HTC Desire 830 dual sim przy użyciu Tapatalka
 

 

ja outbacka całego zrobiłem na mimozy. Jestem bardzo zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista dzisiejszych prac przy Foresterze:

1. zamontowałem zapożyczone od GT-ka chlapacze do Leśnika (leżały od jakiegoś czasu w szafie wśród innych części, a jako że Impreza jeszcze w powijakach to tym czasem w tym samochodzie sprawdzą się jak znalazł!),

2. umyłem Forka,

3. zrobiłem "przymiarkę" końcowego wydechu H&S lecz jednak za dużo przeróbek by trzeba wykonać i odpuściłem ostatecznie,

4. wymieniony czujnik reduktora i uzdrowiona kontrolka "LO" na desce rozdzielczej,

5. wymienione wszystkie żarówki podświetlające deskę rozdzielczą i panel środkowy (teraz wszystko pięknie, jasno i równo świeci).

 

01.jpg.e41e9104217e24c6d1ad25dbfeeb9008.jpg

 

02.jpg.72a7b529960512b4c3a7fd55afebb5a3.jpg

 

03.jpg.89a5d97a407b35c2a5fcca4f7898f103.jpg

 

04.jpg.436ea9eac3a38147f3e1ca6aaec46be3.jpg

 

05.jpg.93ab526897b6c6fc6122815328629bce.jpg


 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umęczyłem napędy, uwaliłem Forka pod sam dach, umyłem. Uświadomiłem obsłudze myjni, że Forek, to nie auto terenowe i nie widzę przeciwskazań do skorzystania z myjni

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem i posprzątałem w środku. Czym zmyć z felg resztki pasty od zmiany opon? Po wymianie nie zwróciłem uwagi, a teraz się doczyścić nie da <_>
Ja zmywalem szmatą nasączoną dieslem a potem na koniec lekkie domycie resztek pastą turbo czy jak to się teraz nazywa.
W sumie benzyna ekstrakcyjna też powinna to zmyć a lakier zostawić w spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, piotrek_p napisał:

Ja zmywalem szmatą nasączoną dieslem a potem na koniec lekkie domycie resztek pastą turbo czy jak to się teraz nazywa.
W sumie benzyna ekstrakcyjna też powinna to zmyć a lakier zostawić w spokoju.

Właśnie ekstrakcyjna nie chce tego ruszyć, spróbuję z pastą jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...