Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

Wystawiłem na sprzedajemy.pl tak z ciekawości (w głowie walka pomiędzy Alfą 156 crosswagon, BMW e 46 ix/xd, a pozostawieniem Imprezy ;))

• Replies 18.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

A ja dziś zaliczyłem przegląd techniczny na 5+ i byłem w szoku bo jedyny mankament to przepalona 1 żarówka pozycyjna. A drugiego szoka zaliczyłem jak diagnosta sprawdzał gaśnice, trójkąt, numery butli z gazem, spaliny. Jednym zdaniem wreszcie wiem za co płace :biglol:

Wymieniłem żarniki - stare philipsy jeszcze dawały radę, ale już wyraźnie świeciły na niebiesko i przerywały na wertepach.
607cc49b5bf5f8ec6f332c60bba8e081.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

22 godziny temu, taxus napisał:

Wystawiłem na sprzedajemy.pl tak z ciekawości (w głowie walka pomiędzy Alfą 156 crosswagon, BMW e 46 ix/xd, a pozostawieniem Imprezy ;))

Daruj sobie 156, kto ma zadbaną to nią jeździ, na sprzedaż lecą same padła. Zresztą oba to już stare rumple, ale prędzej bym w to BMW szedł. 

Edited by Turbo

Sytuacja sprzed tygodniowego wyjazdu: W piątek zauważyłem lekko już przyschnięty płyn chłodniczy na wielu miejscach pod maską. Sobota: 8ma rano w warsztacie, rozszczelnienie chłodnicy (do wymiany), a w niedzielę wyjazd na mazury... po godzince udało się znaleźć pasującą chłodnice i o 14 gotowe autko do odbioru <uf> Wyjazd bardzo udany ;)

• Upvote 1
18 godzin temu, Turbo napisał:

Daruj sobie 156, kto ma zadbaną to nią jeździ, na sprzedaż lecą same padła. Zresztą oba to już stare rumple, ale prędzej bym w to BMW szedł. 

Jakiegoś mega ciśnienia na sprzedaż może nie mam, ale po prostu chciałbym coś innego, a Alfa po prostu mi się podoba ;)

34 minuty temu, taxus napisał:

Jakiegoś mega ciśnienia na sprzedaż może nie mam, ale po prostu chciałbym coś innego, a Alfa po prostu mi się podoba ;)

I właśnie dzięki takim jak ty, ta firma jeszcze zipie, bo innych powodów jej istnienia raczej nie ma. ;)

27 minut temu, suberet napisał:

I właśnie dzięki takim jak ty, ta firma jeszcze zipie, bo innych powodów jej istnienia raczej nie ma. ;)

Firma jak firma, a laweciarze to co :P

• Upvote 1

Wymieniłem sobie łożyska na rolce prowadzącej i napinającej paska pk na SKF koszt 38zł za dwa!

Teraz silniczek mruczy jak pszczółka cichutko :) ... i przy okazji troszkę powycieralem kurze pod maską.

20190811_155045.thumb.jpg.beb631ad4d23ddf15cd4bd02029bd09f.jpg

• Like 1
2 godziny temu, wojteq02 napisał:

@xt6 jeszcze warto by się tą klemą zająć :P

Jak się kompresorek z czynnikiem pokłuci i go wywali to się coś piecowego ogarnie ;) a klema za następny wolny czas.

Edited by xt6
  • Upvote 1