Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś zaliczyłem przegląd techniczny na 5+ i byłem w szoku bo jedyny mankament to przepalona 1 żarówka pozycyjna. A drugiego szoka zaliczyłem jak diagnosta sprawdzał gaśnice, trójkąt, numery butli z gazem, spaliny. Jednym zdaniem wreszcie wiem za co płace :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, taxus napisał:

Wystawiłem na sprzedajemy.pl tak z ciekawości (w głowie walka pomiędzy Alfą 156 crosswagon, BMW e 46 ix/xd, a pozostawieniem Imprezy ;))

Daruj sobie 156, kto ma zadbaną to nią jeździ, na sprzedaż lecą same padła. Zresztą oba to już stare rumple, ale prędzej bym w to BMW szedł. 

Edytowane przez Turbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja sprzed tygodniowego wyjazdu: W piątek zauważyłem lekko już przyschnięty płyn chłodniczy na wielu miejscach pod maską. Sobota: 8ma rano w warsztacie, rozszczelnienie chłodnicy (do wymiany), a w niedzielę wyjazd na mazury... po godzince udało się znaleźć pasującą chłodnice i o 14 gotowe autko do odbioru <uf> Wyjazd bardzo udany ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Turbo napisał:

Daruj sobie 156, kto ma zadbaną to nią jeździ, na sprzedaż lecą same padła. Zresztą oba to już stare rumple, ale prędzej bym w to BMW szedł. 

Jakiegoś mega ciśnienia na sprzedaż może nie mam, ale po prostu chciałbym coś innego, a Alfa po prostu mi się podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, taxus napisał:

Jakiegoś mega ciśnienia na sprzedaż może nie mam, ale po prostu chciałbym coś innego, a Alfa po prostu mi się podoba ;)

I właśnie dzięki takim jak ty, ta firma jeszcze zipie, bo innych powodów jej istnienia raczej nie ma. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem sobie łożyska na rolce prowadzącej i napinającej paska pk na SKF koszt 38zł za dwa!

Teraz silniczek mruczy jak pszczółka cichutko :) ... i przy okazji troszkę powycieralem kurze pod maską.

20190811_155045.thumb.jpg.beb631ad4d23ddf15cd4bd02029bd09f.jpg

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojteq02 napisał:

@xt6 jeszcze warto by się tą klemą zająć :P

Jak się kompresorek z czynnikiem pokłuci i go wywali to się coś piecowego ogarnie ;) a klema za następny wolny czas.

Edytowane przez xt6
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...