Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.06.2019 o 07:54, Pan Dziedzic napisał:

Zamontowałem short shifter.

Wrażenia - dzień do nocy. Biegi wchodzą precyzyjnie typu -  klik klik. 

Jak to mówi klasyk ” bardzo dobra robota “ :D

Polecam. 

 

167DBB5C-0476-4493-A362-093615C21C92.jpeg

Myślę o tym od dłuższego czasu ale, że jestem tępą dzidą techniczną to można prosić o przybliżenie zasady działania? I czy na skrzyni z reduktorem to można zainstalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bikeman1 napisał:

Cóż to za klocki? Bo ja założyłem ostatnio TRW ale tak jebańce pylą że po trasie 200km, nie widać felgi...:angry:

 

Ashika (marka należąca do grupy Japanparts). Cenowo wyszło mnie około 200 zł za przód i tył, także cena rewelacyjna, a hamowanie bardzo dobre. Zrobiłem od wczoraj ponad 150 km i felgi czyściutkie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bikeman1 napisał:

Do JapanParts zrazilem się po strasznie słabej jakości filtrach...

 

Kiedyś jak miałem Mitsubishi to praktycznie większość części zamiennych brałem od nich i spełniały moje oczekiwania :) . Zobaczymy jak tu się sprawdzi. Ogólnie to jestem zdania, że droższe nie zawsze znaczy lepsze - masz przykład na swoich, pylących klockach :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fino napisał:

 

Kiedyś jak miałem Mitsubishi to praktycznie większość części zamiennych brałem od nich i spełniały moje oczekiwania :) . Zobaczymy jak tu się sprawdzi. Ogólnie to jestem zdania, że droższe nie zawsze znaczy lepsze - masz przykład na swoich, pylących klockach :D .

Dla odmiany wcześniej miałem Ferodo i nie pyliły aż tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bikeman1 napisał:

Z racji, że lubię próbować nowości, mam ochotę spróbować czegoś co ma w nazwie "Ceramic"...podobnież nie pylą...

 

Pylą mniej niż zwykłe klocki, ale ten pył nie wżera się w felgę gdy auto stoi dłuższy czas :) . Kolejnym plusem jest lepsze hamowanie podczas ekstremalnych temperatur układu przy kołach :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fino napisał:

 

Pylą mniej niż zwykłe klocki, ale ten pył nie wżera się w felgę gdy auto stoi dłuższy czas :)

 

Pył nie wżera sie gdy auto stoi :) 

To podczas hamowania rozgrzane drobinki klocków wbijają sie w lakier na feldze a czasami przy bardzo niskiej jakości klocków nawet w felgę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...