Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, VitoZ napisał:

ale z tarczą 274? zastanawiam się jaka jest róźnica między spec c 316mm a brembo. Jestem świadomy że brembo o wiele lepiej, ale jednak mam 2.5NA, i nie wiem czy to ma sens

W 2.0 NA założyłem w pełni zregenerowany zestaw ze specB (316mm) wraz z przewodami w oplocie poprawa była znaczna i wystarczająca na miasto.  Jednak po praktycznie każdej przesiadce z Blitzena z Brembo do Daily "najeżdżałem" praktycznie na "tyłki" aut z przodu. Musiało to się tak skończyć :biglol:

specBbrakes4.jpg

specBbrakes2.jpg

11 minut temu, Than_Junior napisał:

 

na tym zdjeciu wyglada jakbys mial fajny vinyl na calym boku wzdluz przetloczenia na blasze, a to odbicie plotu :)  Moze warto zrobic cos takiego....?

Nie podpuszczaj i nie kuś, haha:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rzeczywiście coś to daje?
No u mnie już atak na matę wytłumiającą silnik się nie powtórzył :D Z tego co wiem to daje i dostałem potwierdzenie od biologa, że to działa. Z wywiadu wiem, że osoby co maja psy nie mają problemu z kunami (zazwyczaj).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LosioDriver napisał:

..... osoby co maja psy nie mają problemu z kunami (zazwyczaj).

U mnie ''zazwyczaj'' nie zadziałał. Pies, koty i kuny - wszystko razem na podwórku. W nocy bitwy odchodziły, a kuna i tak gryzła kable. Pomogło smarowanie kabli starym olejem przekładniowym. Jakby co, to mój patent.;)

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chudy__ napisał:

Bogdanowo koło culinari oklejanie samochodów,  przyciemnianie szyb, wymiana, naprawa.

 

Robi na poczekaniu bardzo spoko koleś, też miał imprezy ;)

Sławek jest mega w porządku, mi w sti tez przyciemniał. @chudy__ nie sprzedałeś jeszcze imprezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, suberet napisał:

Pomogło smarowanie kabli starym olejem przekładniowym. Jakby co, to mój patent.;)

Patenty :D, jakby co stary płyn hamulcowy nadaje się do wytępienia mrówek, sprawdzone na drewnianej ławce, w której się zalęgły :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, chudy__ napisał:

Bogdanowo koło culinari oklejanie samochodów,  przyciemnianie szyb, wymiana, naprawa.

 

Robi na poczekaniu bardzo spoko koleś, też miał imprezy ;)

O fajnie bo miałem kiedyś podpytać się czy takie rzeczy tam ogarniają . Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...