Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Chronologicznie:

- wtorek wymiana amorków z tyłu (jeden AGX wytrzymał 15 tys. km, drugi po około 20 wygląda jak po wojnie) plus pogrzebane przy stukowym @Oktan jeszcze raz dzięki wielkie, jechać zaczął ;)

- wczoraj sprzątanie w środku z myciem plastików, odkurzaniem i wypsikaniem szuwaksem do plastików plus wymiana trójkąta od lewego lusterka, bo stary był porwany (muszę jeszcze szybę przeregulować) 

- dzisiaj mycie, jak docierałem smugi z szyb to zaczęło lać :D

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, taxus napisał:

wtorek wymiana amorków z tyłu (jeden AGX wytrzymał 15 tys. km, drugi po około 20 wygląda jak po wojnie) plus pogrzebane przy stukowym @Oktan jeszcze raz dzięki wielkie, jechać zaczął ;)

 

:ok:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem używany silikonowy fragment dolotu.

 

 

IMG_20190604_221429.jpg

OEM

 

 

IMG_20190604_222703.jpg

Porównanie

 

 

IMG_20190604_224044.jpg

Nowy

 

Pasował ok, ale zakończenia jakieś takie brzydko ociosane. Mam wątpliwości czy to ori, bo mam kilka części od Perrina i wykonanie było zawsze wzorowe.

Zobaczę jak się będzie zachowywać (czy się nie zapada pod "boostem" itd), ale za 100pln z wysyłką stwierdziłem, że sprawdzę. Najwyżej będzie powrót do OEM.

Gdyby ktoś to miał założone i był pewien, że ma ori, to chętnie poznam opinie/wrażenia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz jakis czas temu robilem prace przy lakierze zwiazane m.in. z polerowaniem lakieru, fabryczne bezbarwne naklejki ochronne na tylne poszerzenia musialy zostac zerwane. Niestety oryginaly sa praktycznie nie do dostania a te pojedyncze sztuki ktore mozna dostac (komplet to 6szt) kosztuja slono.

 

Zdecydowalem sie dorobic w serwisie ktory zajmuje sie klejeniem folii. Pieczolowicie wykonano szablon na wzor oryginalu na podstawie ktorego wycieto nastepnie docelowe oslony. Wyszlo tak dobrze, ze jesli ktos tez takich potrzebuje to polecam uderzyc do Yankees z Grodziska Mazowieckiego.

 

 

7zjnnH2.jpg&key=a626e01297e6668b4da6211aa49f344ed8f5dc7ceaa4837769582481ab94bcae

 

RfoWdPt.jpg&key=63d11efe06ab0b6edfaf99fb4c88ccbe13272806618274655a0bac853babb1c5

 

 

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ptasi0r napisał:

Wyszlo tak dobrze, ze jesli ktos tez takich potrzebuje to polecam uderzyc do Yankees z Grodziska Mazowieckiego.

 

 

7zjnnH2.jpg

 

 

 

Ale super namiar dałeś! Potrzebuję do Forka. 

 

3 minuty temu, Ptasi0r napisał:

Pieczolowicie wykonano szablon na wzor oryginalu

 

Szablon zrobili z folii, którą zdjąłeś, czy "odkalkowali" starą folię na aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Szablon zrobili z folii, którą zdjąłeś, czy "odkalkowali" starą folię na aucie?

 

Stare naklejki rwaly sie przy odklejaniu a wzoru przed zdjeciem i polerka nie zrobilem. Jankes robil szablon wyszukujac drobnych roznic i przejsc na lakierze juz po polerce (dodajmy ze dwuetapowej). Chapeau bas mu za to bo nawet nie wiedzialem ze tak sie da a wyszlo profi i dokladnie tak, jak oryginal. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, R4RE said:

Zwykly OEM dwutłok :facepalm:  :P

ale z tarczą 274? zastanawiam się jaka jest róźnica między spec c 316mm a brembo. Jestem świadomy że brembo o wiele lepiej, ale jednak mam 2.5NA, i nie wiem czy to ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, R4RE napisał:

Zamontowane nowe Brembo wraz w przewodami w oplocie, DAILY wreszcie zaczął hamować :P

DSC_1977-2752x1548.JPG

 

na tym zdjeciu wyglada jakbys mial fajny vinyl na calym boku wzdluz przetloczenia na blasze, a to odbicie plotu :)  Moze warto zrobic cos takiego....?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...