Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.05.2019 o 18:50, niebieskiultras napisał:


szczerze to zastanawiam się nad instalacją gazową i bije się z myślami. ile gazu palił Ci legac ?

robię przebiegi +20k km w roku. i te 3-4 zbiorniki benzyny w ciągu miesiąca są do zniesienia finansowo ( wiadomo na gazie byłoby troszkę taniej) i myślę czy watro inwestować te 2-3 tysie w instalkę czy zadbać jednak o lakier za tą kase

 

Weź zakładaj, nawet się nie zastanawiaj. Ja zapłaciłem 2500 zł z montażem za instalację złożoną na komponentach AG Centrum (sterownik BlueBox, wtryskwiacze Herkules). Zbiornik 56 litrów, wlew pod klapką. Trasa w góry 12-13 litrów, miasto - zakorkowany Kraków - ok. 16 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dj Brabus napisał:

Trasa w góry 12-13 litrów, miasto - zakorkowany Kraków - ok. 16 litrów.

 

Teraz zakorkowany Kraków to raczej ok 60 litrów :D Wczoraj stałem 15 minut pod galerią Kazimierz i nie ruszyłem się nawet o centymetr :D Ogólnie trasa może 2km zajęła 40 minut... takie piękne miasto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dj Brabus napisał:

Weź zakładaj, nawet się nie zastanawiaj. Ja zapłaciłem 2500 zł z montażem za instalację złożoną na komponentach AG Centrum (sterownik BlueBox, wtryskwiacze Herkules). Zbiornik 56 litrów, wlew pod klapką. Trasa w góry 12-13 litrów, miasto - zakorkowany Kraków - ok. 16 litrów.

 

Ja mam na Zenit BlackBox :D podobnież nowsiejsza wersja :)

 

 

2019-05-24 22.17.49.jpg

Edytowane przez bikeman1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy kolega chce reklamę na forum, ale wczoraj zrobione:
- układ hamulcowy przód - zmiana zacisków, tarcz, zabawa z klockami, malowanie zacisków

- zmiana przewodu paliwowego

- uszczelnienie rurki wlewu oleju

- zategowanie niepotrzebnej reklamy z ramki pod tablicą rejestracyjną :D  To już z szukania na siłę zajęcia na tak piękny wieczór :D

Dziękuję :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziś wymieniłem, oj jak ja to wymieniłem, z ogromną nadzieją, że od 2 miesięcy w końcu będę miał mobilne subru i wszystko się udało, ale na koniec pokonał mnie wysprzęglik, który nie chciał się odpowietrzyć, gdyż chciałem wymienić płyn.

20190525_184823.jpg

20190525_175823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ech napisał:

..... ale na koniec pokonał mnie wysprzęglik, który nie chciał się odpowietrzyć, gdyż chciałem wymienić płyn.

Współczuję. Mi odpowietrzenie tego cuda zajęło ok. 2 godzin. Niby proste, a jednak....:wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Elvisiak napisał:

Nie wiem, czy kolega chce reklamę na forum, ale wczoraj zrobione:
- układ hamulcowy przód - zmiana zacisków, tarcz, zabawa z klockami, malowanie zacisków

- zmiana przewodu paliwowego

- uszczelnienie rurki wlewu oleju

- zategowanie niepotrzebnej reklamy z ramki pod tablicą rejestracyjną :D  To już z szukania na siłę zajęcia na tak piękny wieczór :D

Dziękuję :)

Bez zdjęcia się nie liczy :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2019 o 22:11, suberet napisał:

Współczuję. Mi odpowietrzenie tego cuda zajęło ok. 2 godzin. Niby proste, a jednak....:wacko:

Udało się przez hamulec, po wcześniejszych próbach zmieniania pozycji wysprzęglika, ale samemu słabo to wychodziło, dużo latania a mało efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko,

 

Za namową @Simon WRC - nabyłem, drogą kupna zestaw felg 18'. Głównie w celu zmniejszenia kosztów związanych z oponami :P czy też w ogóle umożliwienia sobie założenia np Extreme VR2 w większym wyborze.

 

Tak to wygląda podczas składowania w wersji "open".

 

 

IMG_20190525_202618.thumb.jpg.a023d4b8aa90d78417aed2fbc589cd1b.jpg

 

 

A tak w wersji "stealth", dla małżonki :( (dla odwrócenia uwagi zrobiłem wystawkę z nowych "zatwierdzonych" zabawek).

 

IMG_20190525_202741.thumb.jpg.1672e6fc6a073863907d9c5b31db63a3.jpg

 

IMG_20190525_203155.thumb.jpg.ed8c6c5b674dbe719b650dd1785d5ad3.jpg

 

Ogromną zagadką było, czy felgi będą siedzieć ładnie, bez obcierania o zaciski. IMO, jest OK :yahoo:

 

 

 

 

IMG_20190525_221836.jpg

IMG_20190525_222113.jpg

IMG_20190525_222231.jpg

IMG_20190525_222151.jpg

IMG_20190525_222214.jpg

  • Super! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Guliwer napisał:

Widzę zbieżność Subaru + Ryobi :biglol: tyle, że u nas to e-kosiarka ;)

To już bardzo blisko :)

Tam w tle widać kosę/podkaszarkę. To prawie jak kosiarka :)

E-kosiarka też pewnie zawita, póki co jestem zdeterminowany na obskoczenie wszystkiego podkaszarką.

 

@Guliwer - a jak e-kosiarka się sprawuje? Ja na razie jestem z Ryobi zadowolony :D

Edytowane przez lukaswoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lukaswoj napisał:

@Guliwer - a jak e-kosiarka się sprawuje? Ja na razie jestem z Ryobi zadowolony :D

@lukaswoj jest to czwarty sprzęt koszący i kupiliśmy najwęższy i najlżejszy model dla @Sabaru :D akumulator mógłby więcej wytrzymywać, ale u nas każda kosiarka chce popełnić seppuku :biglol: bo teren jest brutalny (po budowlany) i duży. Pewnie dokupimy drugą baterię, jak jest to większą. Jakby co, to PW.

p.s. żeby nie było - zaraz wstawiam w swoim wątku co dzisiaj zrobiłem ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozłożyłem przednie zawieszenie od storny kierowcy bo coś mi stuka od czasu do czasu jak ruszam do przodu po wycofaniu. Póki co brak konkluzji ale za to weszły nowe ramki pod tablice
45a400c9c790e83d033e10cb353e40b9.jpg&key=990c59a61fee2f98e773506b496879d17a8e5fc294e853cbface948e2339725d
Może półoś w piaście. Miałem taki przypadek.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...