Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Bede robil plukanke tez liquida i do nowego oleju zapodam tego cerateca, to jest cos takiego jak motor-lifa militeca czy plastmala. Mysle ze dodatkowe smarowanie zawsze na plus :)

Nawet jak nie dziala to chociaz psychicznie bede lepiej spal :)

Edytowane przez klev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dołożyłem sterowanie radiem z kierownicy.

I przy okazji mam pytanie.

Czy "strzałeczki" włączają przeszukiwanie? U mnie tak to działa.

Nie przełącza między zaprogramowanymi stacjami.

 

Przyczyną może jest kierownica, która pochodzi z imprezy, bo taką można kupić za 130 zł, a do legacy najtańszą i to "zmęczoną" znalazłem za 240 zł.

IMG_3407.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dołożyłem sterowanie radiem z kierownicy.
I przy okazji mam pytanie.
Czy "strzałeczki" włączają przeszukiwanie? U mnie tak to działa.
Nie przełącza między zaprogramowanymi stacjami.
 
Przyczyną może jest kierownica, która pochodzi z imprezy, bo taką można kupić za 130 zł, a do legacy najtańszą i to "zmęczoną" znalazłem za 240 zł.
IMG_3407.thumb.JPG.4837459072bcb1c474f9ccd47c0908ba.JPG
W imprezie przelacza miedzy stacjami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 133699 napisał:

Raz na rok zdarza się, ze to auto widzi myjkę:biglol:

wpadly nakładki i duży wing. Halogeny też zmieniłem. Założyłem dla przysłowiowej "beki", wkrótce będzie to wszystko w dziale sprzedam. 

 

5DF49818-BB75-46B6-9E98-900839DB2791.jpeg

 

skąd ten duży wing?:P

Edytowane przez hvdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na fejsie udzielił się facet^_^ był w okolicy z rozbitym GC w moim kolorze. Telefon i po pół godziny byłem po skrzydło. Miałem nie brać w ogóle, potem miałem brać choćby na handel - bo przyjemna cena, końcowo jak sprawdziłem stan swojej klapy to uznałem że dwie dziurki więcej nie zrobią jej różnicy:rolleyes: szczerze, dobrze to wygląda. 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj podkleiłem ramkę tablicy rejestracyjnej kilkumilimetrową mikrogumą (klejem do ramki, żeby nie było ;)). Dzięki temu, jak zamykam klapę, to tablica nie brzęczy aż tak wkur....o, tylko stuka w trochę mniej denerwujący sposób. A, w ogóle numery rejestracyjne powinny być drukowane na solidnej folii i przyklejane do klapy. Kto to widział wozić ze sobą tyle blachy..

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek SG -padło otwieranie okien po stronie kierowcy.

Zrobione: demontaz silnika od okna, płukanka (tyle szlamu i wody w silniku to dawno nie widzialem), czyszczenie papierem ściernym wirnika i stojana.

Działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem z pomocą forumowicza, który pokazał gdzie znaleźć kabelek z prądem po ACC, światła dzienne.

Żarówki w miejscu kierunkowskazów, które gasną w chwili włączenia kierunkowskazu.

Oczywiście dzienne mają przekaźnik i wyłączają się przy włączeniu postojówek.
Fajnie to wygląda, oszczędza soczewki i nie wymaga inwazyjności. Nie trzeba nic wiercić, ciąć itp.

 

Ps. Po 12 latach w moim legasiu wypaliły się odblaski w soczewkach (światła mijania). Dlatego pomysł z dziennymi.

Ktoś tu odnawia odblaski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Elvisiak napisał:

Założony letni Setup :) dopiero dzisiaj zauważyłem, że były wystawione również tu na forum :D

Dzięki @kornik

Na miesiąc założyłem T1r na dotarcie, docelowo czekają Bridgestone Turanzy :)

IMG_20190301_170949.jpg

IMG_20190301_202350.jpg

 

Przyznam szczerze, że wygląda lepiej niż myślałem, ale chyba jeszcze za wcześnie na letniaki, zwłaszcza takie slicki :P

Edytowane przez hvdy
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hvdy napisał:

Przyznam szczerze, że wygląda lepiej niż myślałem, ale chyba jeszcze za wcześnie na letniaki :P

Dziękuję :)

Mało nią jeżdżę, a jak już zobaczyłem te felgi to musiałem je dzisiaj założyć :D Na zdjęciu wyszło bardziej różowo, ale na żywo wygląda krwiście czerwono jak zderzak :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2019 o 08:24, siedemczwartych napisał:

Ps. Po 12 latach w moim legasiu wypaliły się odblaski w soczewkach (światła mijania). Dlatego pomysł z dziennymi.

Ktoś tu odnawia odblaski? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny jakże monotonny dzień spośród tych, które zostały do telefonu, że płytki zaworowe są do odbioru...

A tymczasem doszkalanie się, szukanie kołyski i inne ważne pierdoły.

przyczepności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hexao napisał:

- zmiana tarcz , klocków (swap przednich na te z H6)

16tki obieły Ci hamulce z H6? (316mm?) jakiś dystans pod zacisk?

Edytowane przez R4RE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o koszty to było to wymieniane w warsztacie, poza kosztami tarcz i klocków (tu wiadomo zależy co kto wybierze) doszedł dodatkowy koszt jarzm (2 x 200zł). Zaciski zostały te same.

I na takim zestawie 16 mieszczą się, ale jak to mechanik określił "na styk". Za chwilę i tak zmieniam letnie na 17-tki. 

 

W innym warsztacie powiedzieli, że zamiana ta będzie bardzo droga, ale tak naprawdę nie robili jeszcze, więc trudno powiedzieć. A w drugim powiedzieli, że na spokojnie, robili już i nie ma problemu.

Rożnica w hamowaniu jest bardzo wyraźna, teraz samochód hamuje , a nie spowalnia ;p

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...