Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Infra napisał:

Umyłem tylko po to, żeby dzisiaj spadł deszcz :D

 

 

U mnie na dzielni jest coś takiego jak prognoza pogody - dzięki niej wiadomo kiedy nie myć ;).

Auto mam brudne. Niestety łuszczył się chrom z plejad w znaczku więc trzeba było go wymienić. Operacja bardzo pracochłonna, ze 2min się zeszło razem z otwieraniem maski. 

 

IMG_4769.jpeg.24f99df5336919c961808e12ac85b782.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mattipk napisał:

Pokaż jak wyszło :)

 

Nie miałem czasu go umyć od zewnątrz więc się nie wystrasz :) A fotę trzasnę jak wyjdę z pracy. Ewentualnie wyskocz i sobie oblukasz ;)

Pokaż jak wyszło 


Obiecane foto :-)
9ecfa0dcb67b0c3e2cf09b7604f76b09.jpg40f5ba103a59be4e946bd3bb5dc84220.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rosaskc napisał:

Coś czuję, że chciałeś użyć innego przymiotnika, ale dyplomacja wygrała :mrgreen:

 

Zdecydowanie bardziej podobał mi się na focie w bagażniku, więc może to kwestia światła :P a wosk masz jakiś specjalny do felg? Czy to soft99? Ja też mam nóweczki na lato i chciałbym je dobrze zabezpieczyć, już myślałem nawet o ceramice na felgi :blink:

Edytowane przez hvdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o ceramice do felg, nawet widziałem taką za niecałą stówkę, ale stwierdziłem, że najpierw sprawdzę wosk, skoro leży i czeka ;) A dwa, pomyślałem o tym dość niedawno i nie zdążyłem kupić :P

Edytowane przez rosaskc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, hvdy napisał:

 

Zdecydowanie bardziej podobał mi się na focie w bagażniku, więc może to kwestia światła :P a wosk masz jakiś specjalny do felg? Czy to soft99? Ja też mam nóweczki na lato i chciałbym je dobrze zabezpieczyć, już myślałem nawet o ceramice na felgi :blink:

Jak masz nowe felgi i jest kasa na ceramike to bym sie nie zastanawiał :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipk93 napisał:

Jak masz nowe felgi i jest kasa na ceramike to bym sie nie zastanawiał :)

 

No właśnie felgi świeżutkie jeszcze ciepłe i dlatego fajnie by było zadbać:P, a z kasą wiadomo- już starczy bo i to i tamto,   ale jak coś się fajnego pojawia na horyzoncie to dylematy :D polecasz jakąś konkretnie? Nie mam zupełnie pojęcia w tej kwestii, za taką stówkę jak pisał @rosaskc kupię coś ciekawego? Na te chwilę chciałem kupić sealant od poorboys, bo mam zaufanie do ich specyfików :P

Edytowane przez hvdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hvdy napisał:

 

No właśnie felgi świeżutkie jeszcze ciepłe i dlatego fajnie by było zadbać:P, a z kasą wiadomo- już starczy bo i to i tamto,   ale jak coś się fajnego pojawia na horyzoncie to dylematy :D polecasz jakąś konkretnie? Nie mam zupełnie pojęcia w tej kwestii, za taką stówkę jak pisał @rosaskc kupię coś ciekawego? Na te chwilę chciałem kupić sealant od poorboys, bo mam zaufanie do ich specyfików :P

Zobacz sobie Wheel armor od FX, dośc tanie i opinie dobre :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hvdy napisał:

W sumie wychodzi tyle co sealant od poorboys- jeśli starczy mi ta buteleczka 15mlfx,  bo też nigdy nie nakładałem ceramiki :D

najgorsze jest to ze to nakladasz tak ze tego w ogole nie widac. wpisz sobie na yt, jest filmik jak typek naklada, jakis po polsku ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...