Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.02.2019 o 11:05, AR2R_K19DLA napisał:

Cały myk polega na podmianie ekranu navigacji EU na ten z wersji US (większość wersji zarówno przed- jak i po-liftowych miała fabryczna opcje kamery cofania, 4pinowe wejscie z tylu ekranu jak i dodatkowe wejście cinch video/dvd). Czyli w sumie można podpiąć 2 kamery. Jedna włącza się automatycznie ze wstecznym druga przyciskiem "info".

Czyli mając ekran z nawigacji EU można podpiąć kamerę cofania, a mając US można mieć 2 kamery, tak? A jaka kamerka na tył, jeżeli odpuściłbym wymianę ekranu?  A czujniki parkowania jak ogarnąłeś, że są zintegrowane z radiem? A masz może rozeznanie z podłączeniem radia cyfrowroego DAB pod seryjne radio (polift)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, sredniaq napisał:

Czyli mając ekran z nawigacji EU można podpiąć kamerę cofania, a mając US można mieć 2 kamery, tak? A jaka kamerka na tył, jeżeli odpuściłbym wymianę ekranu?

 

Nie do końca. Z tego co mi wiadomo tylko póżne polifty z radiem z wbudowanym DVD miały możliwość podpięcia kamery cofania (dodatkowe wejście z tyłu radia).

Ekrany EU nie mialy tej opcji wcale (poza Tribecką ;)) Zdecydowana większość ekranów US natomiast miały wejścia 4pinowe dla kamery cofania i wejście cinch dla DVD lub np drugiej kamery. 

 

17 minut temu, sredniaq napisał:

 A czujniki parkowania jak ogarnąłeś, że są zintegrowane z radiem?

Czujnii przód i tył to dwa osobne zestawy 4ech czujników. Przód aktywowany hamulcem (światłem stop), tył aktywowany wstecznym. 

 

19 minut temu, sredniaq napisał:

A masz może rozeznanie z podłączeniem radia cyfrowroego DAB pod seryjne radio (polift)?

niestety nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipk93 napisał:

dbaj o niego to może za pare lat go od Ciebie kupie, bo widże, że to wolnossak :)

Tak, kochane FB20 na reduktorze. Coś pięknego.

Co do dbania to akurat jestem fanatykiem w tym temacie plus moja Świnia robi karierę na instagramie więc będzie ze mną jeszcze dłuuuuuuugo. Raczej w planach jest dokupienie siostry na I. Szukam GC8 albo Bloba.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2019 o 13:35, Infra napisał:

A też ale tą literkę akurat znalazłem :D Co nie zmienia faktu, że akurat była motywacja zamówić w końcu czarne litery :D I mój Black edition w końcu gotowy - po machnięciu atrapy i klamek w czerń.

@infra też myślałem nad przemalowaniem grilla w całości na czarny, ale średnio, to wygląda, dlatego poszedłem w półśrodek i zrobiłem ori wersję od s-edition, co nie zmienia faktu, że w pewnie skończę na takiej sport edition -:)

ps: nie przejmuj się rysami, ja co roku po dziczeniu robię polerkę i zawsze wszystko schodzi, mam nadzieję, że nie skończy mi się bezbarwny na lakierze.

 

s-edition.jpg.30cf9cf88d489a4de327b573824dbee2.jpg

forester09xt3.JPG

Edytowane przez Giresse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Giresse napisał:

też myślałem nad przemalowaniem grilla w całości na czarny, ale średnio, to wygląda,

Dla mnie chrom w Subaru jest niedopuszczalny :) Szczególnie jak się ma czarną furę i wali po oczach aż miło. U mnie dechromowanie prawie zakończone, zostały już tylko ringi od halogenów :)

1 godzinę temu, rosaskc napisał:

E tam, cały czarny kozacko wygląda

Też tak myślę :P

 

IMG_20190207_104456_914.jpg

IMG_20190208_211351_005.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem fabryczną wadę mojego auta czyli fabryczne audio.

Nowoczesność zagościła w postaci Apple Carplay i Android Auto w jednym sprzęcie, radio nareszcie gra a nie szumi i leci po skali (TTTM). 

 

Więcej info tutaj:

 

 

 

IMG_2506.JPG

Edytowane przez KaiM
więcej opisałem w temacie Ogólne/Audio w Subaru
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...