Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Turbo napisał:

Nie rozumiem tego pchania ledów na siłę gdzie popadnie, a już w tablicę rejestracyjną szczególnie

Zamiast ksenonów też LEDy pchają na siłe, co poradzić ;) Takie czasy, są oszczędniejsze, nie grzeją się, mają jaśniejsza barwę niż zwykłe lampiony, są stosunkowo tanie. Nie widze w tym nic złego. Drażni mnie na siłe pchanie LEDów dziennych do starych autów, w których ich nie powinno być. I to jeszcze tak zamontowanych, że ich na drodze nie widać bo zestaw z biedronki kosztował 30 zł to sobie Janusz do W124 dołoży, niech somsiad widzi, że se polifta zrobił :D Jeszcze jak ktoś ma ksenonowe żarniki to coś zaoszczedzi na tych dziennych ledach, ale jak ktoś ma auto z najtańszymi żarówkami H4 za 6 zł, to na czym on chce oszczędzać? 

Edytowane przez filipk93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy we wnętrzu/bagażniku/pozycyjnych - spoko (jeśli zgrane temperaturą barwy z resztą świateł), mnie ta tablica rejestracyjna świecąca lepiej niż tylne pozycje zawsze śmieszy. I zwykle są wkładane super białe ledy, jakieś 5000-6000K co kłuje w oczy. No ale jak komuś aż tak zależy, żeby jego tablica była czytelna z 2 kilometrów... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Turbo napisał:

Ledy we wnętrzu/bagażniku/pozycyjnych - spoko (jeśli zgrane temperaturą barwy z resztą świateł), mnie ta tablica rejestracyjna świecąca lepiej niż tylne pozycje zawsze śmieszy. I zwykle są wkładane super białe ledy, jakieś 5000-6000K co kłuje w oczy. No ale jak komuś aż tak zależy, żeby jego tablica była czytelna z 2 kilometrów... 

I jeszcze ten moment jak led zachowuje się jak przepajająca się jarzeniówka i miga :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kriskristoffers napisał:

I jeszcze ten moment jak led zachowuje się jak przepajająca się jarzeniówka i miga :biglol:

bo to są te ledy za 5 zł, ostanie jechałem za golfem v z takim efektem, kojarzy mi się to z horrorem i zejściem do piwnicy gdzie te jarzeniówki zawsze migaja i wtedy nagle pojawia sie zjawa  :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja Wesemów oryginalnie mają 15cm, więc zrobiłem niewielki mod w postaci "poszerzenia" ich, teraz mają około 16cm. Oczywiście w bieli, co by nie zapomnieć jaką mamy porę roku^_^

 

 

49937911_225830904961878_8226426465785217024_n.jpg

A co tam, dorzuciłem centymetr na stronę. Obecnie 17, w najwyższym miejscu okolice 18cm czyli tak na styk w zderzak

0F02284F-8FB3-4324-8567-5AFCE01160C9.jpeg

Edytowane przez 133699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakończył się proces robienia puszeczek a jutro montaż (+ końcówki) :D

 

49898555_2209992059058983_3448629155506159616_o.jpg

 

Udało się jeszcze wrzucić nową, metalową osłonę silnika Rival Automotive, bo fabryczny plastik poddał się w terenie :P

 

IMG_20190115_150158.jpg

IMG_20190115_150204.jpg

Edytowane przez Infra
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2019 o 19:12, suberet napisał:

U mnie już trzeci LED w kabinie. Padają po kilkunastu dniach. Za każdym razem kupuję coraz droższe. :angry:

Dobezpiecz Ledy rezystorem 1kOhm i nic się nie będzie palić. ;)

Przetestowałem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działam ostro od paru dni. Forester Rozebrany i powoli przygotowuje się do wycinania błotnika i walki z korozja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



No wyglada troche jak moj po rozebraniu:

1fd317f339056aa56deb2f865a446314.jpg

8e2c1bdc8d03d191bf62eb440778d81c.jpg





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...