Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zamontować nowe radio 2 din ale w ramkę się nie mieści. Ale jak już wszystko miałem na wierzchu to wymieniłem te małe żaróweczki w włacznikj awaryjnych i przeciwmgielnych.

 

20181215_175022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, filipk93 napisał:

Te Denso rzeczywiście są takie dobre? Ja zawsze Boscha kupowałem bo myślałem, że są jedne z lepszych :) 

Po dwóch latach i kilku miesiącach zauważyłem delikatnie smużenie dlatego wymieniłem (można by na nich jeszcze spokojnie pojeździć). Są cichutkie i bardzo dobrze przylegają i zbierają. Nie mam porównania do Boscha ale stwierdziłem, że skoro jestem zadowolony to nie będę kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch latach i kilku miesiącach zauważyłem delikatnie smużenie dlatego wymieniłem (można by na nich jeszcze spokojnie pojeździć). Są cichutkie i bardzo dobrze przylegają i zbierają. Nie mam porównania do Boscha ale stwierdziłem, że skoro jestem zadowolony to nie będę kombinował.

Też kupiłem Denso te hybrydowe bo przednie szkieletowe bosha po 3 miesiącach faktycznego użytkowania zostawiały więcej wody na szybie niż sam opad deszczu :/
Pierwszy raz je mam i faktycznie bez porównania pod względem jakości i głośności pracy!
54a343922705e81d1e05f09422a9ba21.jpg

A do tego rozszerzyłem kolekcje chemii o 4 produkty od soft99
4c2402767e4aa3c3d17bac4e8c889e37.jpg
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Waldek Woźny napisał:

Też kupiłem Denso te hybrydowe

Ja właśnie dziś zamontowałem :) Pierwszy test ekstra, zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

 

Chopy, pytanie. Oklejać w Monte Carlo czy zostawić bez? W sumie, i tak już odbiegłem od instrukcji, bo felgi poszły w miedź, nie złoto ;)

 

 

IMAG4047_1.thumb.jpg.a778acb9b40cfd1d9a9f911990fe48e4.jpg

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...