Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

  •  

 

16 godzin temu, bikeman1 napisał:

 

A w wolnossaku moim podobnie zagada? Bo muszę wymienić ta rurę co dzieli na dwa wydechy i może by wrzucił dwie takie puchy, tylko pytanie czy zabrzmi coś lepiej?

 

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, suberet napisał:
  •  

 

 

Czytałem tą jakże ciekawą opowieść:) ale myślałem że podstępem tu wyciągnę  jednoznaczna odpowiedz :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2018 o 23:14, Oczkoo15 napisał:

To tzw Y-Pipe / trójnik :D

Tego to ja Ci nie powiem

Tutaj masz temat z przerobieniem wydechu w 2.0 SOHC (kolektor nierównoodległościowy)

 

Jeszcze chyba @Szurik robił wydech i też fajnie gadał (też H6) :)

Cześć wszystkim. Ja kupiłem używany robiony na zamówienie z kwasówki. Trochę go słychać w środku, ale nie jest to uciążliwe, w lato zrobiłem około 2kkm z całą familią i nie narzekali. 

 

Tak to brzmi 

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasmarowałem uszczelki drzwiowe gliceryną (zabezpieczenie przed przymarzaniem drzwi na zimę) no i pokręciłem pierwsze bączki w tym sezonie :)
Jednak muszę się rozglądać za stabem na tył do GieCeka bo strasznie płuży przodem i muszę się nieźle nakombinować z transferem masy żeby poszedł bokiem.

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Elvisiak napisał:

Nasmarowałem uszczelki drzwiowe gliceryną (zabezpieczenie przed przymarzaniem drzwi na zimę) no i pokręciłem pierwsze bączki w tym sezonie :)
Jednak muszę się rozglądać za stabem na tył do GieCeka bo strasznie płuży przodem i muszę się nieźle nakombinować z transferem masy żeby poszedł bokiem.

Bez tytułu.png

 

Ja tez nie :)

 

9FB80801-C792-4BE4-AD59-AA36A3088C02.jpeg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, dzień przed śniegiem i mrozem, mycie szamponem z neutralnym pH :) i nasmarowanie uszczelek,konserwacja zamków i zalanie płynu zimowego do spryskiwaczy także zima nie straszna. Z pierwszym śniegiem przetestowana kontrola trakcji w rozsądnych warunkach. Także mam nadzieję wozić się bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, xkorespondent napisał:

Masz taki bajer jak ASR? 

To się chyba inaczej nazywa w Subaru. Jest taka ikona uślizgu i wyłącznik/włącznik obok podgrzewania lusterek.

9EAE209C-A3FE-4390-B27B-AB3DA76478BC.jpeg

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kamul napisał:

Jest taka ikona uślizgu

 

12 godzin temu, Oczkoo15 napisał:

VDC

 

Tylko zaślepkę mam w tym miejscu... jedynym kontrolerem poślizgu jestem JA:p

Muszę poczytać o VDC jak to działa:) Ale napewno fajna sprawa musi to być w połączeniu z S-AWD, tym bardziej, że można to wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xkorespondent napisał:

 

 

Tylko zaślepkę mam w tym miejscu... jedynym kontrolerem poślizgu jestem JA:p

Muszę poczytać o VDC jak to działa:) Ale napewno fajna sprawa musi to być w połączeniu z S-AWD, tym bardziej, że można to wyłączyć.

 

Działa całkiem zacnie, trzeba tylko się nauczyć, że operuje się gazem utrzymując mniej więcej ten sam poziom prędkości, a nie gazem i hamulcem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...