Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.11.2018 o 09:04, jaceknie napisał:

Pochwal się u kogo w W-wie gazowałeś i jaki koszt?

Car-Gaz Mikulski

Instalacja Stag Q-MAX 6 Plus Autoadaptacja OBD

Reduktor KME Gold GT

Wtryskiwacze Stag W03 pojedyncze 6szt

Zbiornik w koło 650x250 67L

Wlew w klapce z dokręcaną wlewką z filtrem ceramicznym

Dotrysk Pb od 3500obr. a powyżej 5000obr. 100% Pb

Całość 3600 plus "flaszka" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi a właśnie co w temacie Legacy?

Mój już wrócił na drogę :) co prawda z przodem od tego diesla i maską z kurnikiem ale to tymczasowe. Mam już zderzak od spec b i maskę tylko srebrne więc czekam aż sprzedadzą się części od diesla żeby swojego pomalować całego :)
Zrobię aktualizacje na swoim wątku za niedługo bo ciągle coś grzebie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moje ale subaru.

 

Było mycie, suszenie i nałożenie powłoki K2 Gravon na karoserię, felgi, szyby boczne, lusterka, tylną, plastiki, preparat hydrofobowy na felgi i na koniec niewidzialna wycieraczka soft99 na wszystkie szyby i szyberdach.

Drugie zdjęcie po, na oko nie widziałem żadnej różnicy w połysku; najważniejsze, żeby było dłużej czyste i łatwiejsze do umycia najlepiej samą wodą. Jutro od rana powtórka procesu na outbacku.

 

IMG_4342.jpeg.2b3eb12fd60bd01801d7d660c55e20e5.jpeg

 

IMG_4362.jpeg.5f1f582c8901c71726b619ac94f49723.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Amnes napisał:

... na koniec niewidzialna wycieraczka soft99 na wszystkie szyby i szyberdach.

...

 

pokaż link do owej wycieraczki? To ta z aplikatorem?

2 godziny temu, bikeman1 napisał:

Ile wytzymuje ta wycieraczka od softa99?

jeśli jest to ta sama co myślę- to aplikacja wytrzyma ponad dobry kwartał według kolegów, ja aplikuje turtlewax co miesiąc- koszt zakupu 5x mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bikeman1 napisał:

Ile wytzymuje ta wycieraczka od softa99?

 

10 godzin temu, Dymian napisał:

jeśli jest to ta sama co myślę- to aplikacja wytrzyma ponad dobry kwartał według kolegów, ja aplikuje turtlewax co miesiąc- koszt zakupu 5x mniejszy.

 

Tak, to ta z aplikatorem z filcu. Nie mam pojęcia ile wytrzyma pierwszy raz użyłem. Jak to mówią mechanicy: będziem jeździć i obserwować ;)

 

Także tego, dziś powtórka z rozrywki. Znów Subaru i znów nie moje ;). Tym razem padło na outbacka, kosmetyki te same co na forka. Niestety przygotowanie powierzchni pozostawiało trochę do życzenia. Nie miałem ze sobą prickborta, a smoły na aucie było i jest sporo. Tak czy siak nałożyłem na karoserię itd. powłokę bo może będzie zima w tym roku, to będzie się lepiej myło. Wyszło spoko, mycie powinno być łatwiejsze.

 

Jedno jest pewne - ten outback jest OGROMNY, co najmniej 30% większa powierzchnia od forka.

 

IMG_4363.jpeg.076bcd957dca8e9478a8b55052797d76.jpeg

 

IMG_4368.jpeg.ccf38f5e18f5cfee7028e75528cdee11.jpeg

 

Edytowane przez Amnes
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tak, to ta z aplikatorem z filcu. Nie mam pojęcia ile wytrzyma pierwszy raz użyłem. Jak to mówią mechanicy: będziem jeździć i obserwować
 
Także tego, dziś powtórka z rozrywki. Znów Subaru i znów nie moje ;). Tym razem padło na outbacka, kosmetyki te same co na forka. Niestety przygotowanie powierzchni pozostawiało trochę do życzenia. Nie miałem ze sobą prickborta, a smoły na aucie było i jest sporo. Tak czy siak nałożyłem na karoserię itd. powłokę bo może będzie zima w tym roku, to będzie się lepiej myło. Wyszło spoko, mycie powinno być łatwiejsze.
 
Jedno jest pewne - ten outback jest OGROMNY, co najmniej 30% większa powierzchnia od forka.
 
IMG_4363.jpeg.076bcd957dca8e9478a8b55052797d76.jpeg
 
IMG_4368.jpeg.ccf38f5e18f5cfee7028e75528cdee11.jpeg
 
Ten Twój, za płotem ładniejszy wg mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...