Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Ja umyłem, ale w Katowicach.

Chyba wyczaiłem jak to działa. 2 dni temu cały dzień myślałem, że będę mył autko. Tylko myślałem. No i wczoraj padało.

Dzisiaj wziąłem klimat z zaskoczenia, i bez wcześniejszych przygotowań wewnętrznych nagle i niespodziewanie rzuciłem się na Forka i wypucowałem.

I co? Ano nic! Ani kropli, piękna pogoda! :OO:

Trzeba to robić bezmyślnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem LEDowe żarówki postojowe.
W Lanosie dostęp jest masakryczny - aby dostać się do prawej trzeba wymontować obudowę filtra powietrza a do lewej akumulator.
Przy okazji przeczyściłem klemy i bolce od akumulatora szczotką drucianą oraz nasmarowałem pastą miedzianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Powróciłem dziś do oryginalnego kolektora wydechowego i cichego wydechu fujitsubo.

2) Wrzuciłem nową sondę lambda. Stara w sumie jeszcze działała ok, ale była mocno sfatygowana - jako, że i tak była wykręcana to skorzystałem z okazji.

3) Świniak dostał nowe radyjko Sony zamiast Blaupunkta, który działał mi już trochę na nerwy.

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inspirowany bat-forkiem kww machnąłem na próbę kilka chromów na czarno plastidipem.

spodobało mi się na tyle, że chyba podjadę okleić to folią u zawodowców --

plastidip wydaje się strasznie delikatny, pewnie nie przeżyje pierwszej akcji z myjką ciśnieniową ;)

 

galeria przed/w trakcie/po kuracji:

https://photos.app.goo.gl/QmlYAisN220xX7ue2

 

IMG_1915.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kruque napisał:

inspirowany bat-forkiem kww machnąłem na próbę kilka chromów na czarno plastidipem.

spodobało mi się na tyle, że chyba podjadę okleić to folią u zawodowców --

plastidip wydaje się strasznie delikatny, pewnie nie przeżyje pierwszej akcji z myjką ciśnieniową ;)

Widziałem w necie bardzo fajną rzecz - chromy oklejone folią przyciemniającą. Element jest ciemny, ale pod słońce pięknie się błyszczy i wygląda jak miliony monet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem felgi z lakierowania, wysmarowałem opony jakims siuwaksem do opon, a same felgi pokryłem ceramiką ( cquartz dlux)

i nakleiłem świniacza na...torbę :-)

 

 

20180417_074540~01.jpg

20180417_074603.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...