Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Ano świnię przegoniłem wczoraj i dzisiaj na torze :) Mając 15km na tor (Pixers Ring ,lotnisko Krzywa ,30km od Legnicy przy A4) grzechem było by nie pojechać nie pobawić się :)

Poza tym wymieniłem przepaloną żarówkę - sie te philipsy Night Brakery,czy jak im tam szybko przepalają :(

zima pixers.jpg.jpg

Edytowane przez hemi112
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Pan Dziedzic napisał:

Nie szkoda lakieru na szczotach ? ;)

Od 4 lat byłem drugi raz na myjni automatycznej,  nawet nie poczuł ;).   Bród został spłukany pod ciśnieniem,  a jakby tego było mało na lakierze jest powłoka zabezpieczająca. 

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, abecer napisał:

Od 4 lat byłem drugi raz na myjni automatycznej,  nawet nie poczuł ;).   Bród został spłukany pod ciśnieniem,  a jakby tego było mało na lakierze jest powłoka zabezpieczająca. 

Oby nie poczuł!  Niektóre myjnie mają taki docisk szczotek, że auto jakby lekko przysiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też założyłem gałkie nową sprezentowana przez Konkubine :

3e7538c74098bae97436a30bcf31

 

i do tego wjechaly nowe nakladki na pedaly, niestety trzeba bylo wywiercic otwory w starych pedałach (podstopnicę przykleje bo nie chce wiercic dziur w karoserii ;) 

28946095_1993420977352805_1979090115_o.jpg

 

a do tego udało mi sie zamontowac jeszcze JEDEN chlapacz rally armor - na wiecej nie starczyło czasu, doba jest zdecydowanie za krótka :( pozotałe 3 w nastepne dni ;) 

29405192_1993430964018473_1795742812_o.jpg

Edytowane przez Piotr Kuc
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,że bez fotki ,ale świnia troszke brudna była ,to całe kilka zł wydałem na umycie piana,usuniecie wszelakich lodowisk z nadkoli i ogólne umycie.

Do tego zatankowanie  muchozolu do pełna i 10l wachy ( masa wrogiem przyspieszenia ,to wachę dolewam po 10-15l :)  ).

A i kwiatki wozone od tygodnia zawiozłem w końcu na działkę :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w forku najpierw migotała a później zaświeciła się na stałe kontrolka „R. diff. temp”- jako, że temat kiedyś przerabiałem, wiedziałem, że prawdopodobnie winna jest szybko-złączka kabelków pod wykładzinami bagażnika. Okazało się, że jedna blaszka została urwana i włożony we wtyczkę malutki kawałek odsłoniętego drucika załatwił sprawę. Złączka dodatkowo „ściągnięta” trytytką co by jakiś luzów nie dostała, wreszcie coś samemu udało mi się naprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...