Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

• Replies 17.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

Umyłem, osuszyłem zebrałem szmatką z mikrofibry resztki dziadostwa. Nasmarowałem uszczelki, wypastowałem reflektory i felgi. Wypucowałem środek. :)

A wisienką na torcie był...

...deszcz 30 minut później. :biglol:

no to ja dzisiaj oprócz standardowego weekendowego odkurzania, zamontowałem fakeowe klaksony ala HELLA :)

klaksony z popularnego portalu z wysyłka z chin : https://pl.aliexpress.com/item/Tuning-Monster-2pcs-12v-110DB-Super-Loud-Compact-Electric-Blast-Tone-Air-Horn-Kit-For-Motorcycle/32812285868.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.AmhWPy B)

wykonanie wg. mnie bdb, montaż banalny ( delikatna rzezba z pinami ), satysfakcja gwarantowana! 

20180128_151532.jpg

a tak już na Subaraku, zastanawiam sie tylko czy nie lepiej zamontować w bocznych kratkach..

20180128_110512.jpg

Edited by allin

Mojej chciałem założyć niebieskie, ale wybrała ceramikę ;)

Na początku roku zawiozłem pojazd do blacharza/lakiernika żeby pozbyć się świeżo odkrytej rdzy tu i ówdzie, przy okazji pomalowany został przedni zderzak który mi jakiś baran nawet nie zarysował - bardziej wyrył jakoś w grudniu. Wymieniłem tez trochę śrubek tu i tam na nowe, mniej zmęczone.

No i dzisiaj wleciały nowe felgi od @PrzemoST w miejsce fabrycznych, a wygląda to tak:

IMG_0615.thumb.jpg.7dae8cf17ad9b6892aca522154cecfd7.jpg

Umilą czas oczekiwania na wiosnę i wrzucenie letniego setupu ;)

• Like 1
  • Thanks 2

Odkąd rok temu kupiliśmy auto, to zrobiliśmy bardzo dużo przy nim, bo okazało się, że ten egzemplarz był zaniedbany.

Od początku

- wymiana kompletnego rozrządu

- uszczelki pod głowicami

- okazało się że i wtryski od gazu są za słabe, też wymieniliśmy

- regeneracja parownika

- trochę poszalelismy naszym Forkiem i trzeba było zrobić zawieszenie. Z przodu końcówki drążków kierowniczych, tuleje wahacza, łączniki stabilizatora

- z tylu jak na razie wymieniliśmy amortyzatory i sprężyny i muszę się pochwalić, że dużo pracy sama w to włożyłam (ostro zaczynam naukę jakichś napraw w samochodzie :) )

Dzisiaj wymieniłam lusterka boczne pod czujnym okiem męża :)

• Like 4
  • Upvote 1
5 godzin temu, Oczkoo15 napisał:

Jest gdzieś temat o twoim Legacy?:)

z wstydem przyznam, że jeszcze nie powstał :)  non stop w garażu, przy swoim aucie albo klientów ;) wiecej info jest napewno na UKlegacy.com ;)

5 godzin temu, AR2R_K19DLA napisał:

z wstydem przyznam, że jeszcze nie powstał :)  non stop w garażu, przy swoim aucie albo klientów ;) wiecej info jest napewno na UKlegacy.com ;)

To ja niezwłocznie się zarejestruje na tamtejszym forum:). Choć fajnie by było zobaczyć twoje Legacy na tym forum w języku polskim:yahoo:

Edited by Oczkoo15
11 godzin temu, AR2R_K19DLA napisał:

Utaplałem w śniegu :P

Oooo Boże! Jakie to Subaru jest śliczne! :wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:
Naprawdę, szczerze zazdroszczę. 

A co do tego co zrobiłem? :D Hmm... 
Upalanie!
Wypaliłem bak paliwa - bo u nas zima! :D
Liczy się?

6 godzin temu, Oczkoo15 napisał:

To ja niezwłocznie się zarejestruje na tamtejszym forum:). Choć fajnie by było zobaczyć twoje Legacy na tym forum w języku polskim:yahoo:

Dla ułatwienia mój nick na tamtym forum to "K19DLA" zobaczysz tam wszystkie moje Legacy ;)

KUDLAs.jpg

• Like 1

A u mnie wymieniono olejki i filtry.. Oczywiście wyleciał mój ulubiony AmsOil..
Dodatkowo założono nowe czujniki cofania.. Ah jak miło.. Wreszcie wygodne parkowanie... ;) wiem starzeje się...
No a teraz czekam na termin do Paulusa i Marcina..

Pojechałem na przegląd.
A na miejscu sprawa została załatwiona między Forkiem a Diagnostą bez mojego udziału.
Badanie techniczne zakończone wynikiem pozytywnym:)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka