Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, allin napisał:

mycie + glinkowanie + wosk kokosowy + czernidła do wszystkich elementów gumowo - plastikowych ogólnie 3h super zabawy  :wub:

 

No to migiem poszlo. Ja na dwie raty. Piatek przed poludniem mycie piana valetpro snowfoam, mycie na dwa wiadra topclass megsa. Noc w garazu a dzis przed poludniem, glinka + detailer megsa, ipa, colli. Szyby i wazelina na uszczelki. Na srodek braklo czasu. Zdjecia nie zamieszczam bo dalej brudne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś w 4h:

 

-odkurzyłem

-umyłem

-na opony poszła Black Mamba od GoodStaff

-natomiast wewnętrzne plastiki pokryte Chemical Guys Natural Shine:) 

- kupiłem jeden dywanik gumowy od kierowcy ( był to znak dla Pani Zimy że na nią czekamy :)

- zrobiłem zdjęcia:)

 

W planie na przełomie styczeń luty jest jeszcze potraktowanie całej karoserii Iron-X, pomarańczowa glinka przy nadkolach, i nałożenie powłoki kwarcowej od TacSystem. Aha no i renowacja felg...no i tu mam pytanie do kolegów...czy iść w klasyczne jasne srebro, czy ( tak mi proponuje gość do którego oddaje do renowacji ) jakiś jasny "bimetal"?? Co będzie pasować? 

 

 

20180113_175626.jpg

20180113_175842.jpg

20180113_180112.jpg

Edytowane przez bikeman1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana rozrządu, pompy wody, uszczelniaczy na wałkach rozrządu i wale, regulacja zaworów. Przy okazji wymiana płynu chłodzącego.
Trochę pracy w ciężkich warunkach, akurat w poniedziałek i wtorek na chłodek się zebrało.
Pozdrawiam :-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś kupiłem kolejną - w sumie drugą dopiero - Imprezę w swoim życiu :)

O ile ostatnio była to wanna z 96 roku... to teraz jest to wanna z 97 :D

 

Kupione od koleżanki z drugiego forum.

"Specyficzne" malowanie ale priorytetem był dla mnie stan techniczny.

A ten był bez zarzutu, z czym jest trudno - a ostatnio trochę aut obejrzałem - i nie miał rudej szmaty!

Nie bez znaczenia był fakt, że nic nie mogłem znaleźć w okolic od 2-3 tygodni, a ciśnienie na auto było spore.

 

Krótkie info:

wanna 97, krzesła z wrx, kanapa i kierownic z forka, wydech fujitsubo 3" - poza tym (i malowaniem :D) pełna seria.

 

Co w przyszłości?

Myślę, że plastidip na lakier. Chyba, że nie uda mi się znaleźć usługi w sensownej cenie to zostanie jak jest. Myślałem o zmianie kolektora na różnoodległościowy, ale chyba odpuszczę - wydech nie jest głośny ale daje ładny dźwięk - i da się jechać bez bólu głowy przy prędkościach autostradowych. Myślałem też o pełnym pakiecie GT - by skompletować przedni zderzak, lotki, maskę i nakładki na progi - ale chyba dam sobie spokój i kasę odłożę sobie na konto-zaskórniak pt. "GT". No ewentualnie nakładki na progi i lotka, jak się trafi w dobrej cenie ;) Na pewno muszę ogarnąć audio, coś tam nie styka, brzmi średnio a lubię posłuchać sobie muzyki w aucie.

 

Czyli więc co dziś zrobiłem?

- kupiłem

- zatankowałem pod kurek

- przejechałem trasę Warszawa-Poznań

 

pozdrowienia!

 

 

 

849877821_1_1080x720_20-115-km-zadbany-warszawa_rev002.jpg

849877821_5_1080x720_20-115-km-zadbany-mazowieckie_rev002.jpg

849877821_8_1080x720_20-115-km-zadbany-_rev002.jpg

849877821_10_1080x720_20-115-km-zadbany-_rev002.jpg

849877821_18_1080x720_20-115-km-zadbany-_rev002.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej - fajna wanna ,powodzenia w modzeniu :)

Miałem GF w wersji GL Sport (progi ,zderzak ,lotki) i sam wrzuciłem kurnik w maskę (nie żeby udawać GT jak to wielu mysli).

Teraz jest GC i...robienie wizualne pod GT fajno spoko ,ale ori maski to jakas paranoja cenowa :o Bo potrafia wołac po 200-300 za goła i uszkodzona do nawet 1200 za kompletną z wlotami :huh:

A i mamy chyba to samo alu 14 na zime ;)

 

swinia razy 2.jpg

sssss.jpg

Edytowane przez hemi112
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...