Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

Szakal, jeśli te dzienne masz niehomologowane, powinni, masz rację.

wyznaje zasade im mniej bajera tym lepiej, bo głupi władza na głodowej wypłacie chce zarobić i koniec.

niestety uważam, że wszystkim palantom zakładającym zenony w seryjne odbłyśniki powinni jaja odcinać...żeby głupie geny sie dalej nie przenosiły. delikatnie mnie wkurza jak jakiś debil w civicu na zenonie sie lansuje...ale to inne historia

Ja też założyłem zenony do przeciwmgielnych :mrgreen: :razz:
  • Replies 16.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

więc oślepiasz tylko na pmgielnych...dobre i to

Stoję sobie wczoraj w korku . Zauważyłem na przedniej szybie wielką plamę po jakimś sporym owadzie . Więc cóż robić ? Wycieraczki pełna moc i spryskiwacz .Gdzieś z tyłu dobiegł głos klaksonu a ja przyglądałem się jak moje dzielne wycieraczki radzą sobie ze szczątkami latającego stworka . Gdy szyba wysychała pod naporem wycieraczek ja co jakiś czas naciskałem przycisk spryskiwacza . Po trzecim razie zorientowałem się, że głos klaksonu następuje bezpośrednio po naciśnięciu guzika , który uruchamia spryskiwacz :shock: .

Spojrzałem w lusterko a za mną stał motocyklista w kasku bez szybki i przecierał twarz chusteczką coś szemrając pod nosem.

Otworzyłem okno , gestem ręki przeprosiłem :oops: .

Więc chyba czas wyregulować dysze spryskiwacza ... co jutro uczynię .

:mrgreen:

Stoję sobie wczoraj w korku . Zauważyłem na przedniej szybie wielką plamę po jakimś sporym owadzie . Więc cóż robić ? Wycieraczki pełna moc i spryskiwacz .Gdzieś z tyłu dobiegł głos klaksonu a ja przyglądałem się jak moje dzielne wycieraczki radzą sobie ze szczątkami latającego stworka . Gdy szyba wysychała pod naporem wycieraczek ja co jakiś czas naciskałem przycisk spryskiwacza . Po trzecim razie zorientowałem się, że głos klaksonu następuje bezpośrednio po naciśnięciu guzika , który uruchamia spryskiwacz :shock: .

Spojrzałem w lusterko a za mną stał motocyklista w kasku bez szybki i przecierał twarz chusteczką coś szemrając pod nosem.

Otworzyłem okno , gestem ręki przeprosiłem :oops: .

Więc chyba czas wyregulować dysze spryskiwacza ... co jutro uczynię .

:mrgreen:

Raz już się z tego uśmiałem, ale śmiechu nigdy za wiele :mrgreen:

Nie wiem czy to się nie nadaje do konfesjonłu. W końcu skopałeś/spryskałeś/olałeś motór na światłach :mrgreen:

więc oślepiasz tylko na pmgielnych...dobre i to

To już więcej tu nic nie powiem :razz:

Bo przeciwmgłowe mają tak świecić w warunakch niesdostatecznej widzialności czyli mgła, dym, kręta droga oznaczona odpowiednim znakiem :razz:

Mnie bardziej denerwuje jak jakiś pa..nt trzyma pedał zatrzymania na światłach w nocy jak i tak się nie stoczy albo jak włączy kierunkowskaz i tak mi mryga przed oczami kilka cykli świateł. Bo nie ma takiego obowiązku, żeby w środku korka mieć włączone światła jak postój trwa powyżej 1 min.

To już więcej tu nic nie powiem :razz:

ja też już nic nie powiem ;)

mało ludjów jeździ na pmgielnych nawet gdzy mgły od pół roku nie było w okolicy :)

ja wczoraj oświniłem swoje sexo ;)

ino Blackdogwwl wymienił żarówki na diody w postojowych

oki, się zasugerowałam tym, że ja takich nie mam, bo ponoć już od dawna takich nie montują :roll:

Mnie bardziej denerwuje jak jakiś pa..nt trzyma pedał zatrzymania na światłach w nocy jak i tak się nie stoczy

sproboj u mnie na postoju puscic hamulec i nie wjechac komus w tylek... :)

światła postojowe to nie są pozycyjne :wink:

http://pl.wikipedia.org/w...5%82o_postojowe

co racja to racja...

ino Blackdogwwl wymienił żarówki na diody w postojowych :)

Wymienił w pozycyjnych, a nie postojowych :razz:

Miałem na myśli pozycyjne, a napisałem postojowe.

Człowiek jest człowiekiem i każdy się myli. Dziękuje Apal za poprawienie mnie :oops:

[ Dodano: Czw Wrz 03, 2009 4:10 pm ]

Mnie bardziej denerwuje jak jakiś pa..nt trzyma pedał zatrzymania na światłach w nocy jak i tak się nie stoczy

sproboj u mnie na postoju puscic hamulec i nie wjechac komus w tylek... :)

Nie uznaje Subaru w automacie :razz: :lol:

Automaty są dla bab :mrgreen::mrgreen:

Człowiek jest człowiekiem i każdy się myli. Dziękuje Apal za poprawienie mnie

Ależ ja od niedawna wiem, że są to inne światła :wink: :mrgreen:

Pozdrawiam

Co ręką to ręką

... ja tam jednak wolę z kobietą .

:shock: No co ty :mrgreen:

haha...

Ja też :razz:

Dobra mieliśmy tu pisać na temat samochodów o których cały czas tu piszemy :mrgreen::mrgreen:

Miałem (a właściwie moi rodzice mieli) taką kiedyś :!: :mrgreen:

jak większość chyba, to samo dotyczy fiata 126p, jednakowych mebli w każdym domu, i wielu innych rzeczy :smile:

Yyyyyyy, no to ja w temacie wątku dodam, że OBK ma całkiem niedawno wymieniony silnik :razz:

na młodszy i lepszy :mrgreen::mrgreen::mrgreen: