Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Szakal, jeśli te dzienne masz niehomologowane, powinni, masz rację.

wyznaje zasade im mniej bajera tym lepiej, bo głupi władza na głodowej wypłacie chce zarobić i koniec.

niestety uważam, że wszystkim palantom zakładającym zenony w seryjne odbłyśniki powinni jaja odcinać...żeby głupie geny sie dalej nie przenosiły. delikatnie mnie wkurza jak jakiś debil w civicu na zenonie sie lansuje...ale to inne historia

Ja też założyłem zenony do przeciwmgielnych :mrgreen: :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję sobie wczoraj w korku . Zauważyłem na przedniej szybie wielką plamę po jakimś sporym owadzie . Więc cóż robić ? Wycieraczki pełna moc i spryskiwacz .Gdzieś z tyłu dobiegł głos klaksonu a ja przyglądałem się jak moje dzielne wycieraczki radzą sobie ze szczątkami latającego stworka . Gdy szyba wysychała pod naporem wycieraczek ja co jakiś czas naciskałem przycisk spryskiwacza . Po trzecim razie zorientowałem się, że głos klaksonu następuje bezpośrednio po naciśnięciu guzika , który uruchamia spryskiwacz :shock: .

Spojrzałem w lusterko a za mną stał motocyklista w kasku bez szybki i przecierał twarz chusteczką coś szemrając pod nosem.

Otworzyłem okno , gestem ręki przeprosiłem :oops: .

 

Więc chyba czas wyregulować dysze spryskiwacza ... co jutro uczynię .

 

:mrgreen:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję sobie wczoraj w korku . Zauważyłem na przedniej szybie wielką plamę po jakimś sporym owadzie . Więc cóż robić ? Wycieraczki pełna moc i spryskiwacz .Gdzieś z tyłu dobiegł głos klaksonu a ja przyglądałem się jak moje dzielne wycieraczki radzą sobie ze szczątkami latającego stworka . Gdy szyba wysychała pod naporem wycieraczek ja co jakiś czas naciskałem przycisk spryskiwacza . Po trzecim razie zorientowałem się, że głos klaksonu następuje bezpośrednio po naciśnięciu guzika , który uruchamia spryskiwacz :shock: .

Spojrzałem w lusterko a za mną stał motocyklista w kasku bez szybki i przecierał twarz chusteczką coś szemrając pod nosem.

Otworzyłem okno , gestem ręki przeprosiłem :oops: .

 

Więc chyba czas wyregulować dysze spryskiwacza ... co jutro uczynię .

 

:mrgreen:

 

Raz już się z tego uśmiałem, ale śmiechu nigdy za wiele :mrgreen:

Nie wiem czy to się nie nadaje do konfesjonłu. W końcu skopałeś/spryskałeś/olałeś motór na światłach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też założyłem zenony do przeciwmgielnych :mrgreen: :razz:

więc oślepiasz tylko na pmgielnych...dobre i to

To już więcej tu nic nie powiem :razz:

Bo przeciwmgłowe mają tak świecić w warunakch niesdostatecznej widzialności czyli mgła, dym, kręta droga oznaczona odpowiednim znakiem :razz:

Mnie bardziej denerwuje jak jakiś pa..nt trzyma pedał zatrzymania na światłach w nocy jak i tak się nie stoczy albo jak włączy kierunkowskaz i tak mi mryga przed oczami kilka cykli świateł. Bo nie ma takiego obowiązku, żeby w środku korka mieć włączone światła jak postój trwa powyżej 1 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już więcej tu nic nie powiem :razz:

ja też już nic nie powiem ;)

mało ludjów jeździ na pmgielnych nawet gdzy mgły od pół roku nie było w okolicy :)

 

ja wczoraj oświniłem swoje sexo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światła postojowe to nie są pozycyjne :wink:

http://pl.wikipedia.org/w...5%82o_postojowe

 

co racja to racja...

ino Blackdogwwl wymienił żarówki na diody w postojowych :)

Wymienił w pozycyjnych, a nie postojowych :razz:

Miałem na myśli pozycyjne, a napisałem postojowe.

Człowiek jest człowiekiem i każdy się myli. Dziękuje Apal za poprawienie mnie :oops:

 

[ Dodano: Czw Wrz 03, 2009 4:10 pm ]

Mnie bardziej denerwuje jak jakiś pa..nt trzyma pedał zatrzymania na światłach w nocy jak i tak się nie stoczy

 

sproboj u mnie na postoju puscic hamulec i nie wjechac komus w tylek... :)

Nie uznaje Subaru w automacie :razz: :lol:

Automaty są dla bab :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...