Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

zaki79

Recommended Posts

Usunąłem asfaltowe kropy, umyłem surfexem od dołu, zatarłem małe ryski pastą, i doszedłem do wniosku, że jeszcze mi trochę kosmetyków do szczęścia brakuje.

Muszę skoczyć do bielska po wypłacie.

A co tam w Bielsku można znaleźć do subaru? Jakiś szrot jest? Czy chodziło Ci o aso. 

Usunąłem asfaltowe kropy, umyłem surfexem od dołu, zatarłem małe ryski pastą, i doszedłem do wniosku, że jeszcze mi trochę kosmetyków do szczęścia brakuje.

A co tam w Bielsku można znaleźć do subaru? Jakiś szrot jest? Czy chodziło Ci o aso. 

Ani o szrot ani o aso. Po kosmetyki do detailingu.

Zrobiłem przegląd :D i mimo dobitego przegubu i uszkodzonej osłony wszystko przeszło na tip top. Nie takie straszne te przeglądy norweskie, jak je malują.

Wczoraj odszczurzyłem środek i naprawiłem tylną wycieraczkę. Tak wogole jest jakiś bezpiecznik za nią odpowiedzialny? Trzpień stał na amen a mimo to silniczek pracował, znaczy próbował... I się trochę przyjarał. Ale póki co jeszcze kręci :)

post-14672-1427718239,0201_thumb.jpg

Ani o szrot ani o aso. Po kosmetyki do detailingu.

Chyba że tak, pytałem z ciekawości bo przydałby mi się w okolicy jakiś szrocik z subaru. 

Edited by Hiszpanu

Zrobiłem przegląd :D i mimo dobitego przegubu i uszkodzonej osłony wszystko przeszło na tip top. Nie takie straszne te przeglądy norweskie, jak je malują.

Wczoraj odszczurzyłem środek i naprawiłem tylną wycieraczkę. Tak wogole jest jakiś bezpiecznik za nią odpowiedzialny? Trzpień stał na amen a mimo to silniczek pracował, znaczy próbował... I się trochę przyjarał. Ale póki co jeszcze kręci :)

attachicon.gifDSC_0521.JPG

Przegląd na 2 lata? Ja mam w sierpniu, ale też nie spodziewam się problemów :)

Wycieraczka do zrobienia, moze po świętach się uda... Taka już ich natura.

Sent with Tapatalk

Tak jest na dwa lata . Mój był trochę zapuszczony, no i trochę starszy od twojego, ale m kontrola poszła bez problemów.

Przegląd mój w czerwcu wychodził, ale można zrobić do 4 miesięcy przed, wiec wrazie w naprawie w PL :)

W końcu znalazłem na necie podporę wału i uszczelki do kolektora ej22 w imprezie szukałem z miesiąc, zakupiłem płyn hamulcowy + zestaw naprawczy jakiś czas temu do 2 tłoka. Oddałem koło do naprawy bo po 1 dniu była połowa ciśnienia, tak uciekało, i okazał się uszkodzony zaworek demontaż montaż u wulkanizatora 20 zł :) Będzie co robić przez święta mam nadzieję tylko że z wałem wszystko ok. 

A Ja poza dokarmieniem (dwa zbiorniczki) Najpierw 98 a potem dodałem 50 litrów gazu, bo gazowana 98 smakuje lepiej. :biglol:

A w drodze powrotnej zaobserwowałem jak przy ruszaniu mi się zaświeca kontrolka hamulca ręcznego (choć go nie dotykam). :huh:

Jakies pomysły?

Na jutro umówiony jestem u mechanika na wymianę oleju oraz klocków (tył). Jak coś to podpowiem żeby gdzieś zerknął.

A Ja poza dokarmieniem (dwa zbiorniczki) Najpierw 98 a potem dodałem 50 litrów gazu, bo gazowana 98 smakuje lepiej. :biglol:

A w drodze powrotnej zaobserwowałem jak przy ruszaniu mi się zaświeca kontrolka hamulca ręcznego (choć go nie dotykam). :huh:

Jakies pomysły?

Na jutro umówiony jestem u mechanika na wymianę oleju oraz klocków (tył). Jak coś to podpowiem żeby gdzieś zerknął.

Mi świeci się brake jak jest mało płynu

W końcu nagrałem dźwięk wydechu. Tłumik jest do zamiany na cichszy jakby kogoś interesowało. Młody pasażer się budzi przy wyprzedzaniu

Wysłano z Mi4

Edited by riDERQS