Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

• Replies 16.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

Dzisiaj ciąg dalszy ogarniania auta. Odkurzanie, porządne mycie szyb w środku i nałożenie preparatu przeciwko parowaniu, przetarcie tapicerki preparatem. Jest czysto i schludnie :)

Dzisiaj ciąg dalszy ogarniania auta. Odkurzanie, porządne mycie szyb w środku i nałożenie preparatu przeciwko parowaniu, przetarcie tapicerki preparatem. Jest czysto i schludnie :)

chyba bede musial to samo zrobic

No nie przemyślałam kurde i tera martwie się właśnie czy żem gwarancji nie przerżła
Na liść bezdyskusyjnie. 

Grzesiu, mamusiną srebną szczałę dopadła jesień. Lewy tylny błotnik przyjął barwę zalegających liści, tarcze hamulcowe przyjęły ich grubość, a alternator ładuje tyle samo co wynosi temperatura na Kasprowym ...w nocy.

matka

a ja dzis odebrałem gacka od lakiernika u którego malowane były 4 elementy po wizycie w rowie i jestem pod wrażeniem , profesjonalna robota, aż miło :)  a i zalałem go na full podtlenkiem lpg, oraz za stówkę 98 Pb , szał :D

a ja dzis odebrałem gacka od lakiernika u którego malowane były 4 elementy po wizycie w rowie i jestem pod wrażeniem , profesjonalna robota, aż miło :)  a i zalałem go na full podtlenkiem lpg, oraz za stówkę 98 Pb , szał :D

To wrzuć efekt jak możesz ;) Myślę, że nikt się nie obrazi ;) Ty tak nie szalej z tym tankowaniem :D

Lewy tylny błotnik przyjął barwę zalegających liści
Błotnik nie problem, się wymienia razem z wewnętrzną ćwiartką, lub okleja na pomarańczowo jak to ja uczyniłem :)

tarcze hamulcowe przyjęły ich grubość
 Ten, tego.... no! Raz już spotkaliśmy się w podobnej sprawie :angry: 

alternator ładuje tyle samo co wynosi temperatura na Kasprowym ...w nocy.
Proszę o demontaż i przesłanie do mnie - pierwszy raz będę miał alternator ładujący prądem ujemnym ;):)

Wymieniłem spalony bezpiecznik od wycieraczek i spryskiwaczy.

OT: Jak ktoś będzie się zastanawiał jak w GC/GF8 (przed-lift) Dobrać się do bezpieczników w kabinie, to trzeba odkręcić 4 śrubki pod konsolą kierowcy i wyjąć dwa zatrzaski z boku od strony drzwi :) (przynajmniej w mojej, niemieckiej, instrukcji nie ma o tym żadnej wzmianki, natomiast jest napisane, że trzeba wyjąć taką małą półeczkę i pod nią są bezpieczniki - chyba tyczy się po-lifta)

A mówili zmień oba łożyska na tylnej osi. Zmieniłem jedno, ale niestety drugie eksplodowało wczoraj przy 160 km/h, efekt nieciekawy jakby opona wystrzeliła :angry: . Dobrze że wszyscy w całości (poza łożyskiem :)

Wysłałem swojego do lekarzy z Poznania :) prawdopodobnie projekt stroker z mojej bazy :)

post-12972-0-76829100-1413011570_thumb.jpg

post-12972-0-73007000-1413011576_thumb.jpg

post-12972-0-57017200-1413011640_thumb.jpg

post-12972-0-44299200-1413011648_thumb.jpg

Edited by darecki1981