Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Subaru, a Suzuki (ale świnia na lusterku jest, to takie prawie Justy): załatałem żywicą epoksydową dziurę w podłodze powstałą na skutek samoistnej redukcji masy samochodu (ruda). Dziura na dwa palce po wyczyszczeniu zrobiła się wielkości pięści  :rolleyes: w sumie naprawa bardziej szkutnicza niż motoryzacyjna, ale przynajmniej pasażerowie nie będą jeździć na Flinstone'a. Tylne nadkola w Subarkach to przy tym pryszcz!  :P

Edytowane przez marhof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przelozylem cala wiazke

 

przed -------------------

 

i po --------------------

 

zostalo jeszcze troche do zrobienia

 

OMG! respekt. nie przeocz nieczego ;) powodzenia!

 

Hehe no jak to robilem to sam sie przerazilem ale jest dobrze fura smiga jak trzeba :)

ogarniete zostaly zegary z kabli ktore byly masakrycznie zrobione teraz mam podpinane na jedna kostke jutro jade dalej z robota przy samochodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalepiłem świnki i przetestowałem je na niemieckiej autostradzie. Trzymają się :D

...nakleiłeś od wewnątrz? :)

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem jednotłoczkowe spowalniacze na mały dwutłoczek :)  Zaciski zregenerowane + klocki ATE + tarcze ATE + płyn ATE :D  Pozostała jeszcze walka ze skutecznym odpowietrzeniem :)

 

Poprawiamy fabrykę :D

Poprawiamy fabrykę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych kabli sam bym nie dal rady z wielka  pomoca SubBlackbird ogarnelismy temat smigam narazie bez deski i testuje 100 km zrobione wiec jest dobrze nic sie nie dzieje na samym poczatku byl problem z Knock Sensorem nie dzialal wykrecilem drugi z anglika i wszystko dziala zaro bledow pompuje 0,9 a nie jak wczeniej 0,5 :)
dzisiaj kolejna walka ale z przednia szyba na kornym roku klej juz sie nei tzrymal i woda leciala do srodka wiec zapadla decyzja wycinamy szybe tylko nie wiedzialem czy mi to ma zrobic jakas firma ktora to ogarnia czy samemu. Popytalem sie i stwierdzilem ze nie oplaca sie bo drogo spiewaja do tego nie dawali gwarancji ze jak bede wyciagac szybe i peknie to na moj koszt. Tak wiec zakupilem klej do szyb i podklad 62 zl, brunox 11zl do tego pojdzie szlifowanie do golej blachy itd tak wiec zmieszcze sie w stowie i bede mial satysfakcje ze ogarnelem temat sam :) z kablami dalismy rade to i z szyba damy rade
 

10645196_751850998209586_903595089851321

1524576_751973748197311_6281717406403169

Druga strona wyglada podobnie

10516894_751973764863976_383903321351278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...