Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

tylne lampy to homemade JDM na górze dwie żarówki dwuwłóknowe (w normalnym miejscu i w miejscu przeciwmgielnego)i powycinane przegródki w lampie, żeby świeciła całość, a i dodatkowo fully red ;)

• Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

Jak wbiłeś te kolce w opony że trzyma powietrze? Muszę się wybrać na takie jezioro w końcu! ;)

Takie kupiłem to fabrycznie jest robione, one super głęboko nie siedzą a miejsce na kolec jest w grubiej gumie.

Jak wbiłeś te kolce w opony że trzyma powietrze? Muszę się wybrać na takie jezioro w końcu! ;)

Takie kupiłem to fabrycznie jest robione, one super głęboko nie siedzą a miejsce na kolec jest w grubiej gumie.

Dokładnie, fabrycznie bieżnik jest przystosowany do kolców. Posiada odpowiednie otwory. Są również dostępne "zwykłe zimówki" również z otworami na kolce. fajna sprawa takie oponki :)

A ja wczoraj w partyzanckich warunkach wymieniłem radio. Z oryginalnego starego VDO na Clariona 202EG - cieszy oko i ucho :yahoo:

post-8414-0-78172600-1386576892_thumb.jpg

Edited by Abbaman

dzisiaj świnia miała gruntowny przegląd kopytek ,bo coś letniaki od środka zeżarło :(

I faktycznie było krzywo :(

Poza tym Igi wrzucił postojowe mocniejsze ledy (starsze vs nowe macie na foto w porównaniu)ledy ;)

Dalsze uzdrawianie (poszarpuje,więcej żre) już w najbliższym czasie ;)

Sobiech kółko mieżdży !! !!

post-7758-0-36887000-1386612718_thumb.jpg

post-7758-0-49527400-1386612737_thumb.jpg

dzis przy aucie zrobilem : wymiana opon na zimowe + ustawiona zbieznosc. wczesniej zakonserwowane podwozie, plyny zimowe zalane i nowe filtry

zatem samochod gotowy na atak zimy :D ktorej narazie nie widac :P

JUHU zrobiłem ulubioną kontrolke :) rezerwa

Niby sie delikatnie swieciła ale w dzien niebyło widac :( Rozebrałem i okazało sie ze blat sie przesuwał w dół. zasłaniał swiatło zarówki.

Przy okazji wleciała kiera i miała nie brudzic rąk ! a brudzi :(

Jak sie niewytrze to out

post-11393-0-86946200-1386880360_thumb.jpg

post-11393-0-84346600-1386880395_thumb.jpg

Kiera fajna..też myślałem Swoją obszyć lub coś :P

Ale deskę też bym w sumie machnął...a by nie było OT to ja dziś w pudełku clear boczne kierunki se zmajstrowałem :P