Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

• Replies 18.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

A ja wymylem Legara i Zonowozika,nawoskowalem jedno autko,swoje fele letnie wymylem ze smarow i brudow specjlanym spreikiem,jutro woskowanko,zalane zimowe plyny do spryskiwaczy,uszczelki niebawem no i odkurzanko w srodku.....bylo....Za tydzien ma padac snieg....

No może nie dzisiaj, ale zmieniłem obszycie foteli z seryjnych pseudo welurowych na elegancką szarą skórę w Java Car, jakościowo wyszło całkiem nieźle :D . Jak ktoś chętny do obejrzenia w okolicach P-nia to zapraszam.

Przy okazji pogłębili profil trzymania bocznego, co w serii jest małym minusem. Ech ten zapach :-)

Edited by Bungy

wstawilem na tyl chlapacze JDM jutro wrzuce przednie ale najpierw wpakuje pomalowane kola do furacza:)

mialy wleciec dzisiaj ale takie kolejki ze glowa mala na jutro mam termin:) fotki postaram sie jutro jakies zapodac :)

a i wymylem furacza na szybko jutro mocniej sie przyloze do tego:)

Wymieniłem żarówki postojowe i podświetlenia rejestracji 5w5 na philips blue vision ultra, fajny efekt. Nie wiem czy się liczy ale i nabyłem skrobaczkę i nożyk w sklepie subaru :)

Za czasów studenckich kupowałam bilet miesięczny :P

;)

...a ja miałem roczny-niewidoczny, bo sezon rowerowy 12 miesięcy w roku :P

Zdemontowałem fabryczną nawigację w Forku

Całe 40 minut pracy

P.S.

Przy tej okazji skorzystam z okolicznośći i pozwolę sobie podlinkować ogłoszenie o jej sprzedaży :rolleyes:TUTAJ

PzDr

Zrobilo sie chlodniej, wiec pora na sprawdzenie termostatu.

Pracuje zgodnie z oczekiwaniami. Na autostradzie temperatura spada o 2-3 stopnie a potem wraca.

Polecam wykonanie testu zwlaszcza w modelach z lampka temperatury dla idioty.

Zima normalne ze pali wiecej (brak AC :P ) ale nie zawsze musi palic az _tyle_ wiecej.

No może nie dzisiaj, ale zmieniłem obszycie foteli z seryjnych pseudo welurowych na elegancką szarą skórę w Java Car, jakościowo wyszło całkiem nieźle :D . Jak ktoś chętny do obejrzenia w okolicach P-nia to zapraszam.

Przy okazji pogłębili profil trzymania bocznego, co w serii jest małym minusem. Ech ten zapach :-)

pokazes foty? :)

pokazes foty? :)

Java robi na najwyższym poziomie więc podejrzewam, że jest srogo ;)