Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Pozbyłem sie bicia na kołach :D 

Okazalo sie ze poprzedni właściciel ew handlarz w komisie założył felgi z większym otworem. 

Wapdły dzisiaj dystanse i po problemie ;) 

image.thumb.jpg.2854b89c4ac02c7127173d81ee2b89e3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Rafaelo napisał:


Jeśli to do mnie było to zapraszam. Zawsze można jakiegoś grilla zrobić :) Z Łodzi to chwila moment s8 potem s5 i jesteś emoji16.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pewnie do Ciebie ale ja też zapraszam do siebie na jakieś błotko i górkę - a potem kawkę/ chmiel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prac przy GT-ku ciąg dalszy. Wczoraj wyjąłem silnik, zdemontowałem osprzęt (alternator, kompresor klimatyzacji, pompę wspomagania). Udało się od razu zdemontować i zdiagnozować sprzęgło i koło zamachowe - będzie składane na obu nowych tych elementach. Wkrótce lecimy dalej...

01.jpg.39b6bad1344c68ac23dbcd77ef5aef9f.jpg02.jpg.9dfb01ca0691dd3214d69a2f478e042b.jpg03.jpg.ca9d87807c99e3d75f1789c0a676e6c1.jpg04.jpg.55b4e6d616c61ab850f46166fa899f8a.jpg05.jpg.2b6e778e82c5595fb62a157ca8e2ad52.jpg   

  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura odebrana z prostowania, piaskowania i lakierowania proszkowego felg zimowych a potem umyta jako tako i osuszona powyżej listew na bezdotykowej "napowietrznej" przy -1oC. Wyciskanie szmateksu do osuszania przy tej temperaturze jest ciekawe :D. Chińska ceramika chyba jeszcze się trzyma po 3-4m-cach.

 

Model felg subarowy, niestety korozja była już poważna, ranty poobcierane itd. Kolor to coś ala grafit mat chyba jakiś metalik (pokazałem palcem co bym chciał na feldze wzorcowej, nie pytałem co to) Kolorek siadł do tego nadwozia jak szpak na czereśni. Koszt z prostowaniem dwóch felg 780 ziko, wykonano w Alumicar Koczargi Stare - polecam.

 

IMG_4622.thumb.jpeg.1f2312fa3c70b6d3387b75ba6ddb64f4.jpeg

  • Super! 2
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Amnes napisał:

Fura odebrana z prostowania, piaskowania i lakierowania proszkowego felg zimowych a potem umyta jako tako i osuszona powyżej listew na bezdotykowej "napowietrznej" przy -1oC. Wyciskanie szmateksu do osuszania przy tej temperaturze jest ciekawe :D. Chińska ceramika chyba jeszcze się trzyma po 3-4m-cach.

 

Model felg subarowy, niestety korozja była już poważna, ranty poobcierane itd. Kolor to coś ala grafit mat chyba jakiś metalik (pokazałem palcem co bym chciał na feldze wzorcowej, nie pytałem co to) Kolorek siadł do tego nadwozia jak szpak na czereśni. Koszt z prostowaniem dwóch felg 780 ziko, wykonano w Alumicar Koczargi Stare - polecam.

 

 

To są 17tki? Za malowanie czterech 17stek w złoty STI (czyli jeden z bardziej drogawych kolorów) dałem 130 od sztuki. To prostowanie tyle hajsu bierze?

 

Ze szmateksem bawiłem się wczoraj :D Graby odpadały ale było warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AllChemik83 napisał:

Ile Cię wyniosła ta przyjemność jeśli to nie tajemnica ?

550 za puchę plus 200 montaż. Podejście indywidualne - głośność, grubość rury, jaka końcówka, idealne dopasowanie w czasie montażu, co do milimetrów nawet liczone. Bardzo jestem zadowolony. Z dźwięku jak na wolnossaka też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Infra napisał:

To prostowanie tyle hajsu bierze?

 

Kolor 130 od sztuki, w cenę reszty nie wnikałem. Był demontaż, montaż prostowanie, wyważanie - wszystko kosztuje.

 

10 minut temu, lacky3pl napisał:

tyl zaliftowany

 

Pasują PnP? Ja bym w lifcie zdeliftował chyba czy tam na te lampki przedliftowe US podmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Amnes napisał:

 

Kolor 130 od sztuki, w cenę reszty nie wnikałem. Był demontaż, montaż prostowanie, wyważanie - wszystko kosztuje.

 

 

Pasują PnP? Ja bym w lifcie zdeliftował chyba czy tam na te lampki przedliftowe US podmienił.

P&P wszystko :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem brata:)

image.png.0a2c7ace3d4524af7fb26724ac0165cf.png

 

image.png.b62b2e3c2205a1a15dbfaad205ce5686.png

IMG_20190122_113803_HDR.thumb.jpg.906ca0f169cc48bd10bc0f0c35186a98.jpg

Chyba jakiś podrobiony, bo nie ma "certificate of origin" cytując @OBK CVT (rdza mocowania foteli):D

image.png.245f8721fc35cd67eebd4658ade130b5.png

Mimo doskonałej kondycji i tak chyba długo nie zagrzeje miejsca na podjeździe.

 

 

Pomyliłem wątki, miało być w "Co dzisiaj kupiłem...."

 

 

Edytowane przez Daniel Janus
  • Super! 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...