Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Infra napisał:

Widzę tam jakiegoś ładnego złotego kapcia, foty gdzieś są? :D

Niestety nie mam ciekawych fotek, zresztą koła budżetowe, nie ma czym się chwalić:)

 

9 minut temu, suberet napisał:

@ada///m, dziwne, w SF jest. Co oni na tym zaoszczędzili? :blink:

Zresztą, kto ogarnie jakimi drogami chodzi umysł księgowego? <_<

Wiem że w SF jest , bo miałem :)

W SG dali plastikową linkę ala smycz do korka. Mi ta  linka pękła  więc musiałem improwizować  :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłukany, Tar&Glue ADBL, aktywna piana, umyty, opłukany, ręcznik do sucha, dywaniki wytrzepane, płyny uzupełnione, garaż, szyby uchylone po 0.5cm, i zimujemy do Marca/Kwietnia oczywiście co jakiś czas odpalając i robiąc parę metrów. Ciekawe jak długo wytrzymam :)

20181230_114127.jpg

20181208_162421.jpg

20181230_121032.jpg

20181208_163014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ZdanoG6 napisał:

Opłukany, Tar&Glue ADBL, aktywna piana, umyty, opłukany, ręcznik do sucha, dywaniki wytrzepane, płyny uzupełnione, garaż, szyby uchylone po 0.5cm, i zimujemy do Marca/Kwietnia oczywiście co jakiś czas odpalając i robiąc parę metrów. Ciekawe jak długo wytrzymam :)

20181230_114127.jpg

20181208_162421.jpg

20181230_121032.jpg

20181208_163014.jpg

Trzymać Suba pod kocem jak się pogoda dla nich zaczęła?

<zemdlał>

:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2018 o 21:01, rosaskc napisał:

Ja właśnie dziś zamontowałem :) Pierwszy test ekstra, zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

 

Chopy, pytanie. Oklejać w Monte Carlo czy zostawić bez? W sumie, i tak już odbiegłem od instrukcji, bo felgi poszły w miedź, nie złoto ;)

 

 

IMAG4047_1.thumb.jpg.a778acb9b40cfd1d9a9f911990fe48e4.jpg

Jakby kolega zajrzał na moje forum modelarskie to może lepiej to by wyszło. Klosze widzę że na kropelkę czy inny nieodpowiedni glut klejone? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2018 o 12:36, Infra napisał:

Wymieniłem żaróweczki w halogenach :)

 

IMG_20181229_122057.jpg

IMG_20181229_121456.jpg

U mnie to samo ,ale w głównych H4 i powiem,ze bajka co do żółtej serii.

Zobaczymy jak trwałość.

Poza tym co zrobiłem?Na białym pogonione  za dnia i z wieczora :)

żarówa.jpg

snow0119.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kriskristoffers napisał:

Jakby kolega zajrzał na moje forum modelarskie to może lepiej to by wyszło. Klosze widzę że na kropelkę czy inny nieodpowiedni glut klejone? :)

 

Może gdybym zajrzał, to tak :D Widziałem tylko Twój wątek o lanosie, ale nie było tam jeszcze nic o lampach. Parę błędów popełniłem i jestem tego świadom, ale i tak gotowy model zwykle się podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, suberet napisał:

Zrobiłem Forku przegląd. Prawie 400tys. przebiegu. Pan diagnosta dziwił się , że amorki z przodu jeszcze OEM.

Wypadł celująco! :thumbup:

400 tys i ori amory? Nic nie zmieniane? Widać użytkowany spokojnie ,ale z drugiej strony różny stan naszych dróg tez robi robotę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, hemi112 napisał:

400 tys i ori amory? Nic nie zmieniane? Widać użytkowany spokojnie ,ale z drugiej strony różny stan naszych dróg tez robi robotę :(

Forka kupiłem w 2010 w Bawarii, od dziadka (76lat), jedynego właściciela, z pełną dokumentacją serwisową. Miał 113,500 km przebiegu (Forek, nie dziadek), więc wątpię, żeby wymieniono mu amorki. Resztę kilkosków natrzaskałem ja. Nie mam zwyczaju zwalniania przesadnie na przejazdach i garbach. :rolleyes:

   Myślałem, że długa wycieczka po Ukraińskich drogach dobije zawieszenie, ale i to go nie zmogło.

Podobnie OEMowe są łożyska i większość zawieszenia z przodu. Wymieniałem tylko końcówki obu wahaczy i jedną drążka kierowniczego.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...