Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rosaskc napisał:

Jak udało Ci się zatrzasnąć odpaloną Subarynę?

Też chciałbym to wiedzieć:puchar: z tym zamkiem generalnie dzieją się cuda przy mrozie, ale czegoś takiego to jeszcze nie miałem. Zgaduje że przy samym otwieraniu nie "dociągnąłem" kluczyka do końca i w momencie przytrzaśnięcia drzwi zamek wrócił do pierwotnej pozycji- czyli zamkniętej. 

Ale były gorsze rzeczy na głowie- na przykład zjeżdżające auto na Focusa obok:rolleyes: ciężko udawać przed patrolem że wszystko jest w jak najlepszym porządku w takiej sytuacji 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Elvisiak napisał:

Umyłem z zewnątrz, nasmarowałem ponownie uszczelki gliceryną, zastosowałem preparat antyparowy i przewietrzyłem - wszystko aby uciec z kuchni na chwilę :D

 

Przysiągłbym, że stronę temu też smarowałeś te uszczelki :P swoją drogą, czego dokładnie używasz? 

Edytowane przez hvdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hvdy napisał:

Przysiągłbym, że stronę temu też smarowałeś te uszczelki :P swoją drogą, czego dokładnie używasz? 

Tak jak @Turbo napisał, gliceryna techniczna czy jakoś tak. W moich okolicach od poprzedniej strony w temacie pogodowym był na przemian deszcz i przymrozki, lekko się drzwi kleiły ale bez tragedii. No ale lepiej zapobiegać niż leczyć i jakoś zająłem sobie czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobiłem przy subarynie, wkurzyłem się.. :D Drzwi kierowcy żyją własnym życiem i 2gi raz mi się przydarzyło, że nie mogłem ich otworzyć (po 10 minutach walki jakoś wlazłem do środka). Problem raczej czysto mechaniczny, jutro będzie sprawdzane i naprawiane ;)

 

Poza tym zakupione pióra wycieraczek, zmontowany uchwyt do telefonu co by łatwiej było obsługiwać spoti i yanka. 

Edytowane przez Michu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...