Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw wymiana rozrządu:

 

blitzentimingbeltkit1.jpg

 

blitzentimingbeltkit2.jpg

 

potem wymiana oleju i filtrów:

 

blitzenoilchange1.jpg

 

blitzenoilchange2.jpg

 

następnie wymiana przednich tarcz i klocków do tego kompletne czyszczenie zacisków:

 

blitzenfrontbrakes1.jpg

 

blitzenfrontbrakes2.jpg

 

a na deser mycie i woskowanie:

 

BlitzenAfterWax.jpg

 

ufff:rolleyes:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta na stacji diagnostycznej w celu korekty ustawienia świateł,  coś za nisko xenony świeciły. Światła poszły znacząco w górę, teraz jasność widzę :yahoo:. Dodatkowo usługa miała kosztować całe 14 pln-ów (ceny chyba regulowane), a poszło za free, i 0,5 godziny gadek z diagnostą o subarakach, silnikach, napędach.

Uwaga diagnosty: "subaru jak wyjeżdża z fabryki już ma źle ustawione światła - za nisko".

 

Edytowane przez Giresse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem do południa odstraszacz na kuny. A wieczorem jak szedłem na zakupy po wczesniejszej przejażdżce coś mnie tknęło żeby otwożyć maskę i zobaczyć jak tam nowy nabytek. No i co? Mogłem sobie piątke przybić z sierściuchem hehehe Na szczęście nic mi nie pogryzła ale już dwa razy sprzątałem komore silnika jak nie z resztek chleba to resztek kurczaka. Spraye też nie robiły na niej żadnego wrażenia :) idę sprawdzić jeszcze przed snem :) dobranoc. 08dd3944ee2a07bfa255626bdd933f1a.jpg

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moneta tylko na wzór ;) Szkoda, że nie mogę wysłać "zapachu", bo mnie mdli nawet bez otwierania :biglol: Klasyczny no name:

IMG_8655.JPG

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękoma fachowca ustawiono zawieszenie  
Co dokładnie i jakie parametry ustawień? Ostatnio robiłem, tzn mechanik robił całe zawieszenie z przodu i muszę podjechać na geometrię tylko nie wiem czy i co robi się coś poza zbieżnością?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie i jakie parametry ustawień? Ostatnio robiłem, tzn mechanik robił całe zawieszenie z przodu i muszę podjechać na geometrię tylko nie wiem czy i co robi się coś poza zbieżnością?

Właśnie geo i zbieżność - setup mam standardowy, bez regulowanych mocowań, gwintów itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sredniaq napisał:


emoji23.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ma co się śmiać to trzeba płakać :) Jakiś geniusz zrobił tak, że reflektor trzeba zdemontować bądź ponoć przez nadkole, ale wsadziłem tam łapę i ni chu chu nie idzie :P Albo jak wspomniałem jestem pi       pa i nie potrafię tego ogarnąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się śmiać to trzeba płakać Jakiś geniusz zrobił tak, że reflektor trzeba zdemontować bądź ponoć przez nadkole, ale wsadziłem tam łapę i ni chu chu nie idzie Albo jak wspomniałem jestem pi       pa i nie potrafię tego ogarnąć

Może ja mam mniejsze rączki i mi było łatwiej :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...