Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Umyłem, osuszyłem zebrałem szmatką z mikrofibry resztki dziadostwa. Nasmarowałem uszczelki, wypastowałem reflektory i felgi. Wypucowałem środek. :)

A wisienką na torcie był...

 

 

 

 

...deszcz 30 minut później. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja dzisiaj oprócz standardowego weekendowego odkurzania, zamontowałem fakeowe klaksony ala HELLA :)

klaksony z popularnego portalu z wysyłka z chin : https://pl.aliexpress.com/item/Tuning-Monster-2pcs-12v-110DB-Super-Loud-Compact-Electric-Blast-Tone-Air-Horn-Kit-For-Motorcycle/32812285868.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.AmhWPy B)

wykonanie wg. mnie bdb, montaż banalny ( delikatna rzezba z pinami ), satysfakcja gwarantowana! 

 

20180128_151532.jpg

 

a tak już na Subaraku, zastanawiam sie tylko czy nie lepiej zamontować w bocznych kratkach..

 

20180128_110512.jpg

Edytowane przez allin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku roku zawiozłem pojazd do blacharza/lakiernika żeby pozbyć się świeżo odkrytej rdzy tu i ówdzie, przy okazji pomalowany został przedni zderzak który mi jakiś baran nawet nie zarysował - bardziej wyrył jakoś w grudniu. Wymieniłem tez trochę śrubek tu i tam na nowe, mniej zmęczone.

 

No i dzisiaj wleciały nowe felgi od @PrzemoST w miejsce fabrycznych, a wygląda to tak:

IMG_0615.thumb.jpg.7dae8cf17ad9b6892aca522154cecfd7.jpg

 

Umilą czas oczekiwania na wiosnę i wrzucenie letniego setupu ;)

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd rok temu kupiliśmy auto, to zrobiliśmy bardzo dużo przy nim, bo okazało się, że ten egzemplarz był zaniedbany.

Od początku

- wymiana kompletnego rozrządu

- uszczelki pod głowicami

- okazało się że i wtryski od gazu są za słabe, też wymieniliśmy

- regeneracja parownika

- trochę poszalelismy naszym Forkiem i trzeba było zrobić zawieszenie. Z przodu końcówki drążków kierowniczych, tuleje wahacza, łączniki stabilizatora

- z tylu jak na razie wymieniliśmy amortyzatory i sprężyny i muszę się pochwalić, że dużo pracy sama w to włożyłam (ostro zaczynam naukę jakichś napraw w samochodzie :) )

 

Dzisiaj wymieniłam lusterka boczne pod czujnym okiem męża :)

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Oczkoo15 napisał:

Jest gdzieś temat o twoim Legacy?:)

z wstydem przyznam, że jeszcze nie powstał :)  non stop w garażu, przy swoim aucie albo klientów ;) wiecej info jest napewno na UKlegacy.com ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AR2R_K19DLA napisał:

z wstydem przyznam, że jeszcze nie powstał :)  non stop w garażu, przy swoim aucie albo klientów ;) wiecej info jest napewno na UKlegacy.com ;)

To ja niezwłocznie się zarejestruje na tamtejszym forum:). Choć fajnie by było zobaczyć twoje Legacy na tym forum w języku polskim:yahoo:

Edytowane przez Oczkoo15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, AR2R_K19DLA napisał:

Utaplałem w śniegu :P

 

Oooo Boże! Jakie to Subaru jest śliczne! :wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:
Naprawdę, szczerze zazdroszczę. 

A co do tego co zrobiłem? :D Hmm... 
Upalanie!
Wypaliłem bak paliwa - bo u nas zima! :D
Liczy się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Oczkoo15 napisał:

To ja niezwłocznie się zarejestruje na tamtejszym forum:). Choć fajnie by było zobaczyć twoje Legacy na tym forum w języku polskim:yahoo:

Dla ułatwienia mój nick na tamtym forum to "K19DLA" zobaczysz tam wszystkie moje Legacy ;)

 

KUDLAs.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wymieniono olejki i filtry.. Oczywiście wyleciał mój ulubiony AmsOil..
Dodatkowo założono nowe czujniki cofania.. Ah jak miło.. Wreszcie wygodne parkowanie... ;) wiem starzeje się...
No a teraz czekam na termin do Paulusa i Marcina..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem na przegląd.
A na miejscu sprawa została załatwiona między Forkiem a Diagnostą bez mojego udziału.
Badanie techniczne zakończone wynikiem pozytywnym:)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...